Praca HOSTESSA Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
zapoznanie z produktem, prezentacja produktu, promowanie produktów

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HOSTESSA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: hostessa

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 8

Data zakończenia pracy: 30.11.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę:
Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego w Błoniu

Grodziska 15, 05-870 Błonie, powiat: warszawski zachodni, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: warszawski zachodni

Gmina pracodawcy: Błonie

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Błonie

Ulica pracodawcy: Grodziska

Numer budynku pracodawcy: 15

Oferta zgłoszona przez:

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: hostessa

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PROGRAMISTA APLIKACJI - od 1 850 PLN

Tworzenie aplikacji w oparciu o PHP7 przy użyciu Symfony3 oraz wykorzystaniu narzędzi: GIT, RESTFUL API oraz Photoshop. Zarządzanie architekturą sieciową projektów.
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Zabrze (śląskie)

ASYSTENT DZIAŁU SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

organizacja przygotowanych kontraktów, przygotowanie dokumentacji, załadunek transport faktura, profesjonalna obsługa klienta
kontakt przez PUP - 2017-02-10 - Kańczuga (podkarpackie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

prace budowlane
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Radzyń Podlaski (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Porządkowanie terenu zakładu, drobne naprawy.
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Dąbrowa (łódzkie)

AGENT DS. ZAKUPÓW TOWARÓW MEDYCZNYCH NA TERENIE BLISKIEGO WSCHODU - od 2 400 PLN

Organizacja i odpowiedzialność za funkcjonowanie działu zakupów, zamawianie towarów/usług od dostawców. Dbanie o zaopatrzenie klientów w niezbędne towary i usługi, utrzymywanie i nawiązywanie relacji biznesowych z dostawcami towarów/usług z Bliskiego Wschodu. Umowa o pracę tymczasową.
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Wrocław (dolnośląskie)

REFERENT - 997,4 PLN

zapoznanie sie z pracą wydzału logistyki,praca w systemie SAP, wsparcie w opracowaniu niezbędnej dokumentacji przetargowej, wsparcie w bieżącej kontroli kosztów transportowych i logistycznych, pomoc w bieżącym sporządzaniu raportów dla potrzeb działau, wsparcie administracyjne działau logistyki w obszarze uzgodnień związanych z transportem i logistyką, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Świecie (kujawsko-pomorskie)

WYCHOWAWCA W PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH, WSPARCIA DZIENNEGO, WYCHOWAWCZYCH I OPIEKUŃCZYCH ORAZ INSTYTUCJACH PIECZY ZASTĘPCZEJ - 997,4 PLN

prowadzenie zajęć edukacyjnych i profilaktycznych, prowadzenie dokumentacji, współtworzenie programów terapeutycznych
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Głuchołazy (opolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W BRANŻY FRYZJERSKO -KOSMETYCZNEJ - od 2 000 PLN

bezpośredni kontakt z klientami i kontrahentami. Kontakt z klientami z Syrii.
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Łódź (łódzkie)

POMOCNIK KUCHARZA - do 2 500 PLN

wykształcenie zawodowe, staż pracy 2 lata na podobnym stanowisku, biegła znajomość języka armeńskiego, prawo jazdy kat. B, przygotowywanie posiłków wg, tradycyjnych receptur kuchni armeńskiej, zapopatrzenie w produkty regionalne, gotowość do wyjazdów na szkolenia do Armenii, komunikacja z szefem, rozliczenia kasowe,
kontakt przez PUP - 2015-12-16 - Ząbki (mazowieckie)

ASYSTENT REFERENDARZA SĄDOWEGO - od 1 850 PLN

przygotowanie dokumentacji do archiwum
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Żuromin (mazowieckie)

PRACOWNIK SKLEPU/KASJER - od 2 300 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 750 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Malbork (pomorskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA,PRACOWNIK GOSPODARCZY - od 1 500 PLN

sprzątaczka biurowa,pracownik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Kęty (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

Pozyskiwanie klientów spoza Unii Europejskiej. Sporządzanie ofert. Negocjacje z klientami. Analiza rynku.
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

KELNER - od 1 850 PLN

Obsługa indywidualna klientów na sali
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Gryfów Śląski (dolnośląskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY (Z) - od 1 750 PLN

ślusarz narzedziowy
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Tarnów (małopolskie)

PRACOWNIK DO SPRAW UBEZPIECZEŃ - od 2 000 PLN

obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Biłgoraj (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

obsluga klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa programu komputerowego OPTIMA - ewidencja produktów, sprzedaż towarów
kontakt przez PUP - 2016-02-29 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

PRACOWNIK PROMOCJI - od 1 850 PLN

Wykształcenie, doświadczenie: brak wymagań; łatwość nawiązywania kontaktów; zakres obowiązków: akcje promocyjne w galeriach handlowych, zapraszanie na 1-e bezpłatne zajęcia dodatkowe (taniec, angielski, karate); praca w godz. ok 11:00-19:00; miejsce pracy: Gliwice;
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Gliwice (śląskie)

OPERATOR MASZYN DO PRODUKCJI WYROBÓW DREWNIANYCH - od 2 000 PLN

Obsługa maszyn i urządzeń stolarskich (produkcja drzwi), projektowanie w systemie AutoCad drzwi oraz elementów konstrukcyjnych stolarki drzwiowej w wymiarze 3D.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Kunów (świętokrzyskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów konstrukcji ze stali nierdzewnej do montażu kompresorów
kontakt przez PUP - 2016-02-05 - Waganowice (małopolskie)

ROBOTNIK DROGOWY - od 1 850 PLN

prace drogowe
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Karniowice (małopolskie)

STAŻYSTA - WYDZIAŁ KOMUNIKACJI - 997,4 PLN

Praca biurowa. Wymagania: wykształcenie średnie.
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Wejherowo (pomorskie)

STAZ/SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

-szkolenie BHP i ppoż.-obsługa klienta-obsługa terminala i kasy-organizowanie zaopatrzenia, przyjmowanie towarów, sprawdzanie pod względem jakości i ilości-dbanie o estetykę i czystość miejsca pracy
kontakt przez PUP - 2016-06-09 - Kożuchów (lubuskie)

KOSMETYCZKA - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-10-18 - Warszawa (mazowieckie)

POMOCNIK W GOSPODARSTWIE ROLNYM - od 1 500 PLN

zbieranie i konfekcjonowanie pieczarek oraz owoców, pomoc w organizowaniu handlu i zakupów w Polsce i na Ukrainie
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Wola Wągrodzka (mazowieckie)