Praca FRYZJER Wołomin STUDIO BEVERLY HILLS S.C. ANDRZEJ GÓRNY, HELENA GÓRNA

Geodetów 2, 05-200 Wołomin, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Zgodnie z zawodem

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 000 PLN

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wołomin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wołomin

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
STUDIO BEVERLY HILLS S.C. ANDRZEJ GÓRNY, HELENA GÓRNA

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Plac Rodła 10, 70-419 Szczecin, powiat: m. Szczecin, woj: zachodniopomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: m. Szczecin

Gmina pracodawcy: Szczecin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Szczecin

Ulica pracodawcy: Plac Rodła

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*