Praca Mielec - oferty pracy

bezpieczne zakupy - erli.pl

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Mielec, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 7877 ofert pracy Mielec.

następna strona
MALARZ BUDOWLANY - od 2 600 PLN

Malowanie ścian, szpachlowanie, prace okołobudowlane.
"MALBUD" Zakład Remontowo Budowlany- Dolot J. - 2020-12-02 - Mielec (podkarpackie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI SKRAWANIEM - 1 440 PLN

obsługuje, nadzoruje i kontroluje pracę obrabiarek produkcyjnych i zautomatyzowanych, zakłada odpowiednie narzędzia, prowadzi lub nadzoruje obróbkę, kontroluje za pomocą sprawdzianów obrabiane detale, konserwuje obrabiarki
kontakt przez PUP - 2020-09-17 - Mielec (podkarpackie)

obsługuje, nadzoruje i kontroluje prace obrabiarek produkcyjnych i zautomatyzowanych, zakłada odpowiednie narzędzia, prowadzi lub nadzoruje obróbke, kontroluje za pomocą sprawdzianów obrabiane detale, konsewruje obrabiarki

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 1 440 PLN

wykonuje prace biurowe, sporządza i prowadzi korespondencję biurową, obsługuje biuro, gromadzi, rejestruje i przetwarza informację niezbędne do wykonywania zadań zakładu, sporządza, przechowuje i archiwizauje dokumenty, obsługuje sprzęt biurowy

PRACOWNIK KANCELARYJNY - 1 440 PLN

Prace kancelaryjne w Wydziale Funduszy, Inwestycji i Gospodarki NieruchomościamiPrzygotowywanie korespondencji do wysłkiSporządzanie projektów pismPrzepisywanie pism w systemie komputerowymPomoc w archiwizowaniu dokumentacji
kontakt przez PUP - 2020-09-16 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 600 PLN

Sprzedawca-kasjerI zmiana 7-15II zmiana 14:30-22:30
STOKROTKA Sp. z o.o. - 2020-09-15 - Mielec (podkarpackie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

Przygotowywanie i wydawanie posiłków
kontakt przez PUP - 2020-09-15 - Mielec (podkarpackie)

OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - od 2 600 PLN

Operator linii produkcyjnej
Lear Corporation Poland II Sp. z o.o. - 2020-09-15 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

Magazynier
BURY Sp. z o.o. - 2020-09-14 - Mielec (podkarpackie)

Magazynierpraca w soboty w godz. 7:00 do 13:00
FHU UNIVEST PIOTR DOLOT - 2020-09-14 - Mielec (podkarpackie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 1 440 PLN

Realizacja procesu zakupówKoordynowanie procesu zamówienia towaruMonitorowanie przebiegu realizacji zamówieńPrzyjmowanie i potwierdzanie zamówień od KlientówPrzygotowywanie ofert dla Klientów
kontakt przez PUP - 2020-09-14 - Mielec (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 2 600 PLN

Zadaniem zatrudnionej osoby będzie fachowa pomoc i kompleksowa obsługa klienta.Od kandydata oczekujemy:Wykształcenia średniegoDoświadczenia w handlu i obsłudze klienta - mile widzianeOferujemy:Szkolenie wdrożeniowe i wsparcie załogiUmowę o pracęWynagrodzenie w formie podstawy + premiiMożliwość rozwoju i awansu w firmie o międzynarodowym zasięgu
Merkury Market Sp. z o.o. Sp. k. - 2020-09-14 - Mielec (podkarpackie)

KIEROWCA OPERATOR WÓZKÓW JEZDNIOWYCH (WIDŁOWYCH) - do 19,1 PLN

wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem i przemieszczanie towarów.

PRACOWNIK BIUROWY/ASYSTENT HANDLOWCA - od 3 500 PLN

Pracownik biurowy/Asystent Handlowca
Planet Graf s.c. Rafał Rączka, Anna Żurawska - 2020-09-14 - Mielec (podkarpackie)

MAGAZYNIER - od 2 600 PLN

Zakres obowiązków:obsługa dostaw przychodzących i wychodzących,dbanie o ład i porządek na magazynie.Oczekiwania:uprawnienia na wózek widłowy UDT,doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane.

PRACOWNIK OCHRONY - do 2 600 PLN

Ochrona obiektuRównoważny system czasu pracy6:30-18:3018:30-6:30
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Top-Servis" Bąk Mirosław - 2020-09-11 - Mielec (podkarpackie)

OSOBA SPRZĄTAJĄCA - do 2 600 PLN

Sprzątanie pomieszczeńI zmiana 7-15II zmiana 15-23

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ - od 3 200 PLN

Produkcja akcesoriów meblowychObsługa linii produkcyjnej i maszyn, zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego, kontrola jakościowa produktu, dbanie o porządek na stanowisku pracy.
ZAMTECHNIKA Sp. z o.o. - 2020-09-11 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA - od 2 600 PLN

Obsługa klienta w gastronomii, przyjmowanie zamówień, wydawanie zamówień, obsługa kasy fiskalnej, dowóz.HOUSE KEBABPraca od 16:00 do 24:00
F. H. U. Joanna Potoniec - 2020-09-11 - Mielec (podkarpackie)

KONTROLER JAKOŚCI - od 2 600 PLN

Kontrola jakości
SANGLASS Spółka Akcyjna - 2020-09-10 - Mielec (podkarpackie)

INŻYNIER BUDOWY INSTALACJI SANITARNYCH - od 3 000 PLN

Inżynier budowy instalacji sanitarnych
Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych "Empis" Sp. z o.o. - 2020-09-10 - Mielec (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - MAGAZYNIER - od 3 000 PLN

Praca na terenie SSE, rozładunek i załadunek odbieranego materiałuI zmiana 7-15
"METKOM" Spółka z o. o. - 2020-09-10 - Mielec (podkarpackie)

NAUCZYCIEL HISTORII - od 2 949 PLN

Nauczyciel historiiPełen etat
Szkoła Podstawowa Nr 6 w Mielcu - 2020-09-10 - Mielec (podkarpackie)

PRACOWNIK DO KROJENIA I PAKOWANIA PIECZYWA - od 2 800 PLN

Krojenie i pakowanie pieczywaPraca w godzinach od 21:00 do 4
PPHU Kloch Tomasz - 2020-09-10 - Mielec (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI ALARMOWYCH - od 2 600 PLN

Montaż i konserwacja instalacji alarmowych i telewizji przemysłowej.
Przedsiębiorstwo Ochrony Mienia i Usług Detektywistycznych "Security Office" Sp. z o.o. - 2020-09-10 - Mielec (podkarpackie)

NAUCZYCIEL MATEMATYKI - od 2 949 PLN

Nauczyciel matematykiPełen etat

ŚLUSARZ PRODUKCYJNY - od 17 PLN

Ślusarz produkcyjny
"Firma Tarapata" Sp. z o.o. - 2020-09-10 - Mielec (podkarpackie)

NAUCZYCIEL WSPOMAGAJĄCY - od 2 949 PLN

Nauczyciel wspomagający - praca z dzieckiem autystycznymPełen etat

ZMYWACZ NACZYŃ - od 17 PLN

Zmywanie naczyń
Piccola Italia Emanuele Memmola - 2020-09-09 - Mielec (podkarpackie)