Praca FRYZJER Prudnik Ambasada Urody Sabina Misiołek - Tutak

KRÓLOWEJ JADWIGI 31/1, 48-200 Prudnik, powiat: prudnicki, woj: opolskie

Zakres obowiązków: Strzyżenie, czesanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Prudnik

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: opolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: prudnicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Prudnik

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: zasadnicze zawodowe, inne

Nazwa pracodawcy: Ambasada Urody Sabina Misiołek - Tutak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, podanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: opolskie

Powiat pracodawcy: prudnicki

Gmina pracodawcy: Prudnik

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Prudnik

Ulica pracodawcy: KRÓLOWEJ JADWIGI

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Prudniku

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*