Praca FRYZJER Ropczyce STUDIO FRYZUR LUQERO Anna Skworzec

Rynek 5, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków: Zgodnie z umową.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Ropczyce

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ropczycko-sędziszowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Ropczyce

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie mile widziane.

Nazwa pracodawcy: STUDIO FRYZUR LUQERO Anna Skworzec

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Kontakt tel. pod nr 782 677 557

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: podkarpackie

Powiat pracodawcy: ropczycko-sędziszowski

Gmina pracodawcy: Ropczyce

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Ropczyce

Ulica pracodawcy: Rynek

Numer budynku pracodawcy: 5

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*