Praca FRYZJER Legionowo "HMZ" Hieronim Zaczek

Jagiellońska 12a, 05-120 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Usługi fryzjerskie damsko-męskie. Pielęgnacja włosów, strzyżenie, czesanie, farbowanie.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Plus procent od wykonanej pracy.

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legionowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Legionowo

Zawód: fryzjer*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie i kursy fryzjerskie.

Nazwa pracodawcy: "HMZ" Hieronim Zaczek

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: telefonicznie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Ulica pracodawcy: Jagiellońska

Numer budynku pracodawcy: 12a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*