Praca FRYZJER Grójec SG EXPRES SYLWESTER GRODZKI

Stanowisko: FRYZJER

Wynagrodzenie: od 2 000 PLN

Zakres obowiązków: Obsługa klienta, strzyżenie, utrzymywanie czystości w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej

Data publikacji: 2016-08-19

Lokalizacja: Grójec (mazowieckie)

Pracodawca: SG EXPRES SYLWESTER GRODZKI

Miejsce pracy:
MEDALOWA, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, strzyżenie, utrzymywanie czystości w miejscu pracy, obsługa kasy fiskalnej

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grójec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grójec

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Fryzjer*

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy: SG EXPRES SYLWESTER GRODZKI

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Laskowa 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Grójec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grójec

Ulica pracodawcy: Laskowa

Numer budynku pracodawcy: 4a

Nazwisko osoby zgłaszającej: Małgorzata Mazurkieiwcz

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*