Praca FRYZJER Radlin Frąckiewicz Agnieszka Firma Usługowo Handlowa

Wieczorka 25, 44-310 Radlin, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Świadczenie usług w zakresie fryzjerstwa.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym: 9.00-13.00, 13.00-17.00, w soboty: 9.00-13.00. Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 9.00-17.00.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FRYZJER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radlin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Radlin

Zawód: fryzjer*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wymagane doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku.

Nazwa pracodawcy: Frąckiewicz Agnieszka Firma Usługowo Handlowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: telefon, Godziny : 9.00-17.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Radlin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radlin

Ulica pracodawcy: Wieczorka

Numer budynku pracodawcy: 25

Profil działalności pracodawcy: zakład fryzjerski

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: fryzjer*