Praca FIZJOTERAPEUTA Legionowo kontakt przez PUP

Stanowisko: FIZJOTERAPEUTA

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wykonywanie zabiegów rehabilitacyjnych

Data publikacji: 2016-09-30

Lokalizacja: Legionowo (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Legionowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: legionowski

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 17.04.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Umiejętność kontaktów z pacjentami, praca w grupie.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Gen.Władysława Sikorskiego 11, 05-119 Legionowo, powiat: legionowski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: legionowski

Gmina pracodawcy: Legionowo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Legionowo

Adres strony pracodawcy: www.elmed.com.pl

Ulica pracodawcy: Gen.Władysława Sikorskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Profil działalności pracodawcy: Praktyka lekarska ogólna

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Legionowie

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 30.09.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PROKURENT - od 900 PLN

zastępowanie Prezesa w rozmowach z kontrahentami i dostawcami chińskimi, przygotowywanie, negocjowanie i podpisywanie umów handlowych w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2017-06-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC OPIEKUNA MEDYCZNEGO - 997,4 PLN

pomoc w opiece nad pacjentem
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Nowy Dwór Gdański (pomorskie)

MONTER MASZYN I URZĄDZEŃ PRZEMYSŁOWYCH - do 3 000 PLN

Montaż linii produkcyjnej, konserwacja i modernizacja
kontakt przez PUP - 2015-11-30 - Bielany (małopolskie)

SORTOWACZ - od 2 080 PLN

Sortowanie materiału poprodukcyjnego.
kontakt przez PUP - 2017-04-21 - Częstochowa (śląskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - do 13 PLN

Trybowanie kurczaka, produkcja kebaba, rozważanie mięsa
kontakt przez PUP - 2016-12-15 - Mysłowice (śląskie)

POMOC KUCHENNA - OFERTA STAŻU DLA OSÓB DO 30 ROKU ŻYCIA (NR 0303) /RESTAURACJA AVOCADO DANUTA DOMAGAŁA - 997,4 PLN

staż w Restauracji AVOCADO w Inowrocławiu przy ul. Wojska Polskiego 17
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Inowrocław (kujawsko-pomorskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

szycie poduszek barkowych
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Brzeziny (łódzkie)

KELNER-STAŻ - 997,4 PLN

Obsługa klientów
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Solec-Zdrój (świętokrzyskie)

KIEROWCA/ ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

dowóz pracowników, roboty wykończeniowe, murarskie
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Ługowina (zachodniopomorskie)

LABORANT - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-03-01 - Poznań (wielkopolskie)

STOLARZ - 997,4 PLN

x
kontakt przez PUP - 2016-03-29 - Zastawno (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

obsługa kontrahentów z Chin, współpraca z pracodawcą
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK PRZY OBSŁUDZE BYDŁA - 997,4 PLN

Zadawanie karmy bydłu, usuwanie obornika, przygotowywanie pasz, higiena pomieszczeń inwentarskich.
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Siutkowo (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 125 PLN

obsługa strony internetowej, wprowadzanie notatek, obsługa administracyjna, obsługa spotkań, prezentacje z laptopa
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gdańsk (pomorskie)

SPRZEDAWCA W LODZIARNI - od 1 850 PLN

sprzedaż lodów tradycyjnych porcjowanych łopatką do kubków waflowych i pojemników na wynos, obieranie i krojenie owoców do lodów, dbanie o czystość stanowiska zgodnie z wymaganiami sanepidu.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Zabrze (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-07 - Grzegorzew (wielkopolskie)

BARMAN X1 - do 2 000 PLN

zgodny
kontakt przez PUP - 2017-04-24 - Chełmża (kujawsko-pomorskie)

SORTOWACZ - 997,4 PLN

- przyjmowanie odpadów od mieszkańców,- segregacja odpadów na co najmniej kilkanaście asortymentów, - oxczyszczanie odpadów
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

POMOCNIK BLACHARZA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - 997,4 PLN

wykonywanie podstawowych operacji na obrabiarkach do blach, łączenie blach za pomocą lutowania, wykonywanie obróbki cieplnej blach i części samochodowych, usuwanie uszkodzeń powypadkowych z blachy, czyszczenie, konserwacja narzędzi, maszyn
kontakt przez PUP - 2017-04-03 - Sławęcice (dolnośląskie)

POMOCNIK MECHANIKA-STAŻ - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Siemiatycze (podlaskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż towarów, zwierząt , przyjmowanie towarów, porządki, godz.18.00-18.00
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY - od 16 PLN

aktywna, telefoniczna sprzedaż produktów z Chin, udzielanie klientom z Chin informacji o produktach,obsługa firmowej poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC BIUROWA - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-02-22 - Marzęcice (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

archiwizacja dokumentów hufca, opracowanie scenariuszy i harmonogramów imprez, kontakt z instruktorami, obsługa bieżących spraw hufca, organizacja stanowiska pracy, wyszukiwanie ofert i konkursów, których organizatorem może być hufiec ZHP.
kontakt przez PUP - 2017-05-22 - Turek (wielkopolskie)

KOORDYNATOR DS. SANITACJI I INSTALACJI KEG - od 2 116,56 PLN

koordynacja zespołu na ternei dolnoślaskiego, lubuskiego, planowanie tras dla grupy 40 pracowników, ścisła współpraca z przedstawicielami i kontrahenta, szkolenia podległych pracowników w terenie
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Legnica (dolnośląskie)

PRACOWNIK KADROWY - od 2 000 PLN

ewidencja czasu pracy, lista obecności, skierowania na badania lekarskie, prowadzenie akt osobowych
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Pinczyn (pomorskie)