Praca FIZJOTERAPEUTA Wąbrzeźno Dom Pomocy Społecznej

Pod Młynik 4a, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków: Zgodny ze stanowiskiem

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wąbrzeźno

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wąbrzeski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wąbrzeźno

Zawód: fizjoterapeuta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe, medyczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat), medyczne

Nazwa pracodawcy: Dom Pomocy Społecznej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: wąbrzeski

Gmina pracodawcy: Wąbrzeźno

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Wąbrzeźno

Ulica pracodawcy: Pod Młynik

Numer budynku pracodawcy: 4a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 13.07.2016

Podobne oferty pracy

FIZJOTERAPEUTA - od 1 900 PLN

Zabiegi z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu, rejestracja pacjentów.
Gabinet masażu, kosmetyki ciała i rehabilitacji "Revival" Michał Mielcarz - 2016-07-14 - Wyszków (mazowieckie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 000 PLN

Samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii, programowanie i dokonywanie zabiegów fizjoteraputycznych, postępowanie z pacjentem zgodnie z przyjętymi w ośrodku standardami, indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb.
Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Biskupcu - 2016-11-23 - Biskupiec (warmińsko-mazurskie)

HOSTESSA - od 10 PLN

Rozdawanie ulotek
kontakt przez OHP - 2016-05-09 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

SPEDYTOR - LOGISTYK - od 1 850 PLN

Kierowanie i logistyka pojazdów powyżej 3,5 DMC, wystawianie faktur i zleceń, ustalanie tras pojazdów
Firma Handlowo Usługowa TRANSMIR Mirosław Fic - 2016-06-23 - Osieczek (kujawsko-pomorskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pomieszczeń szpitalnych, pomoc przy pacjencie
MC Anklar Sp. z o.o. Sp. Komandytowa - 2016-07-19 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 850 PLN

Samodzielne badania pacjenta, przeprowadzanie wywiadu medycznego, ustalanie programu usprawnianie , realizowanie zabiegów fizjoterapeutycznych w zakresie fizykoterapii, kinezyterapii, masażu
kontakt przez PUP - 2016-05-05 - Zgierz (łódzkie)

Wykonywanie zabiegów masażu.terapia manualna,obsługa klienta.
kontakt przez PUP - 2016-11-22 - Lublin (lubelskie)

ULOTKOWICZ - od 9 PLN

Rozdawanie gazetek promocyjnych
kontakt przez OHP - 2016-04-11 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

Wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Żary (lubuskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 50 PLN

PROWADZENIE ZAJĘĆ Z DZIEĆMI
Firma Edukacyjna "FRAJDA" Jerzy Rajski - 2016-11-03 - Żyraków (podkarpackie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-05-09 - Dębowa Łąka (kujawsko-pomorskie)

AGENT WYŁĄCZNY PZU SA - od 2 000 PLN

zawieranie umów ubezpieczeniowychpozyskiwanie klientów,informowanie klientów o warunkach ubezpieczeńwystawianie dokumentów,inkasowanie składek,udzielanie pomocy przy likwidacji szkody
kontakt przez OHP - 2016-08-05 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

FIZJOTERAPEUTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Mikołów (śląskie)

INSTRUKTOR WARSZTATU KOMPUTEROWO-POLIGRAFICZNEGO - 2 150 - 2 600 PLN

Praca z osobami niepełnosprawnymi w grupie 5 osobowej. Prowadzenie treningów terapii zgodnie z indywidualnym programem terapii i rehabilitacji oraz zgodnie z tematyką warsztatu komputerowo-poligraficznego.
Wąbrzeskie Stowarzyszenie POMOCY DZIECIOM SPECJALNEJ TROSKI - 2016-05-30 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Szczawno-Zdrój (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 500 PLN

Prace z pacjentem
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Rabka-Zdrój (małopolskie)

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Głogów (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 200 PLN

Fizjoterapeuta
ZOL Sp z o.o. - 2016-09-21 - Myszków (śląskie)

FIZJOTERAPEUTA - do 1 750 PLN

prace w dziennym oddziale rehabilitacyjnym dla amazonek.
kontakt przez PUP - 2015-12-21 - Konin (wielkopolskie)

wykonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii i masażu leczniczego; rejestracja pacjentów; weryfikacja ubezpieczonych w EWUŚ; przeprowadzenie wywiadu z pacjentami i kwalifikacja do zabiegów; przepisywanie zabiegów fizjoterapeutycznych; organizacja i utrzymanie w czystości stanowiska pracy.
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Leśna (dolnośląskie)

FIZJOTERAPEUTA - od 2 750 PLN

wykonywanie zabiegów w zakresie fizjoterapiiwykonywanie inhalacji
WOJEWÓDZKIE CENTRUM PEDIATRII "KUBALONKA" W ISTEBNEJ - 2016-05-10 - Istebna (śląskie)

prowadzenie fizjoterapii i rehabilitacji w domu u pacjenta
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "NOWE HORYZONTY" - 2016-06-01 - Piła (wielkopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Drobne naprawy sprzętu medycznego i niemedycznego. Prace remontowo - budowlane, porzadkowe. Obsługa prosektorium.
Nowy Szpital w Wąbrzeżnie Sp. zo.o. - 2016-09-15 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

wykonywanie masazu leczniczego, zabiegi fizjoterapeutyczne
kontakt przez PUP - 2016-11-29 - Brzeźnio (łódzkie)

FIZJOTERAPEUTA - od 1 000 PLN

Wymagania pracodawcy: wykształcenie wyższe kierunek fizjoterepeuta. Zakres obowiązków: rehabilitacja dzieci niepełnosprawnych
Zespół Szkół w Kołczygłowach - 2015-11-27 - Kołczygłowy (pomorskie)

zapoznanie z regulaminem placówki i przepisami, profilaktyka chorób narządu ruchu, udział w posiedzeniach zarządu opiekuńczo-terapeutycznego, pisanie planów pracy, diagnostyka, zapobieganie przykurczom,stosowanie masażu klasycznego, limfatycznego, relaksacyjnego, leczniczego, masaz gorącymi kamienami, poprawa stanu fizycznego, obsługa specjalistycznego sprzętu do fizykoterapii
kontakt przez PUP - 2016-04-06 - Łuków (lubelskie)

zgodnie z programem stażu II zmiany 8-18 pn-pt
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

POMOCNIK HIPOTERAPEUTY - od 16 PLN

1 godzina dziennie pon. - pt., sobota 5 godz., niedziela i święta 2 godz.
Wąbrzeskie Stowarzyszenie POMOCY DZIECIOM SPECJALNEJ TROSKI - 2016-02-01 - Wąbrzeźno (kujawsko-pomorskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed