Praca FIZJOTERAPEUTA- MASAŻYSTA Niechorze HENRYK GMYREK

AL.BURSZTYNOWA 31, 72-350 Niechorze, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie

Zakres obowiązków: Fizjoterapeuta- masażysta

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

Nazwa stanowiska: FIZJOTERAPEUTA- MASAŻYSTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Niechorze

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: zachodniopomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gryficki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Rewal

Zawód: fizjoterapeuta

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

wymagania_wymaganiaDodatkowe_jezyki_0: niemiecki, w mowie - dobry, w piśmie - dobry

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wymagane: wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe, doświadczenie na stanowisku min. 1 rok, obsluga urządzeń fizjoterapeut.

Nazwa pracodawcy: HENRYK GMYREK

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: -

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: zachodniopomorskie

Powiat pracodawcy: gryficki

Gmina pracodawcy: Rewal

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Niechorze

Ulica pracodawcy: AL.BURSZTYNOWA

Numer budynku pracodawcy: 31

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach

Zawód wykonywany przez pracownika: fizjoterapeuta