Praca ELEKTRYK Człuchów PROMET Sp.zo.o. Produkcja Metalowa

Stanowisko: ELEKTRYK

Wynagrodzenie: od 1 750 PLN

Zakres obowiązków: elektryk

Data publikacji: 2015-11-04

Lokalizacja: Człuchów (pomorskie)

Pracodawca: PROMET Sp.zo.o. Produkcja Metalowa

Henryka Sienkiewicza 21, 77-300 Człuchów, powiat: człuchowski, woj: pomorskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: Wynagrodzenie jest do negocjacji z pracodawcą

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Człuchów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: człuchowski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Człuchów

Zawód: elektryk*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: uprawnienia elektroenergetyczne powyżej 1 kV

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Mile widziane doświadczenie na stanowisku elektryka

Nazwa pracodawcy: PROMET Sp.zo.o. Produkcja Metalowa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV+uprawnienia elektryczne

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: człuchowski

Gmina pracodawcy: Człuchów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Człuchów

Ulica pracodawcy: Henryka Sienkiewicza

Numer budynku pracodawcy: 21

Profil działalności pracodawcy: Produkcja tłumików i rur wydechowych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Człuchowie

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*