Praca ELEKTRYK Starachowice ANIMEX FOODS Sp. z o. o. sp.k.

Krańcowa 4, 27-200 Starachowice, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskie

Zakres obowiązków:
wykonywanie prac konserwacyjnych i remontowych przy urządzeniach elektrycznych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: trzy zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ELEKTRYK

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Starachowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: świętokrzyskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: starachowicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Starachowice

Zawód: elektryk*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, elektryczne

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów:
umiejętność wykonywania prac konserwacyjnych i remontowych przy urzadzeniach elektrycznych o napieciu do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: uprawnienia elektryczne do 1 kV

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Doświadczenie zawodowe min. 1 rok

Nazwa pracodawcy: ANIMEX FOODS Sp. z o. o. sp.k.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: świętokrzyskie

Powiat pracodawcy: starachowicki

Gmina pracodawcy: Starachowice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Starachowice

Ulica pracodawcy: Krańcowa

Numer budynku pracodawcy: 4

Profil działalności pracodawcy: produkcja wyrobów mięsnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Starachowicach

Zawód wykonywany przez pracownika: elektryk*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 31.05.2016