Praca ELEKTRYK - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy ELEKTRYK, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 4146 ofert pracy ELEKTRYK.

następna strona
ELEKTRYK - od 2 200 PLN

utrzymanie ruchu, remont maszyn
ELEKTROTECHNICZNA SPÓŁDZIELNIA INWALIDÓW NOWA HUTA - 2017-09-18 - Kraków (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

jw.
POLINSTAL Piotr Przybylski - 2017-09-18 - Warszawa (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 3 000 PLN

Wykonywanie napraw bieżących, remontów i modernizacji systemu sterowania i urządzeń automatyki, montaż szaf sterowania elektrycznego.
Szulc Jan Antoni ELEKTRO INSTAL - 2017-09-18 - Rydułtowy (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 000 PLN

usuwanie usterek, instalowanie instalacji elektrycznych
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Płońsk (mazowieckie)

Wykonywanie prac instalacyjnych, remontowych i naprawczych związanych z urządzeniami i maszynami elektrycznymi
INVESTMENT TRADING CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-18 - Skarszewy (pomorskie)

Wykonywanie prac związanych z montażem i naprawą instalacji elektrycznych. Praca od 8-16.00 na terenie Bielska Białej oraz całego kraju.
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Bielsko-Biała (śląskie)

ELEKTRYK - od 18,5 PLN

Budowa instalacji elektrycznych na maszynach.
Dieffenbacher Maschinenfabrik Sp. z o.o. - 2017-09-18 - Kościan (wielkopolskie)

Montaż bram garażowych i automatyki. Naprawa i serwis.
"ADAMS" Z.P.U. ADAM PERKOWSKI - 2017-09-18 - Legionowo (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 3 500 PLN

naprawa-remonty instalacji elektrycznych
"DOMAL" ZAKŁAD USŁUGOWY E.KWIATKOWSKI WAŁCZ - 2017-09-15 - Wałcz (zachodniopomorskie)

ELEKTRYK - od 2 600 PLN

- wykonuje czynności (przeglądy, konserwacje, naprawy) niezbędne dla zapewnienia funkcjonowania maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem- odpowiada za regulację nastaw automatyki maszyn i urządzeń za pomocą specjalistycznych programów komputerowych
HTL - Strefa S.A. - 2017-09-15 - Łęczyca (łódzkie)

Wykonywanie prac elektrycznych i energetycznych. Praca 100 % w delegacji, wyjazdy na dwa tygodnie, wyłącznie na terenie Polski. Pracodawca zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie. Pierwsza umowa zawierana jest na okres próbny, następna oferta zawierana będzie na czas nieokreślony.
B&B ANDRZEJ BELA - 2017-09-15 - Linia (pomorskie)

ELEKTRYK - od 13 PLN

czuwanie nad poprawną pracą instalacji, naprawa i konserwacja oraz wykonywanie przeglądów technicznych instalacji
UNIMEX Zenon Paryska i Krzysztof Paryska sp. jawna - 2017-09-15 - Szepietowo (podlaskie)

Obowiązki: - dbałość i nadzór nad prawidłowym zasilaniem fabryki we wszystkie media: energia elektryczna, gaz, - prowadzenie eksploatacji i utrzymanie ruchu instalacji oraz urządzeń energetycznych, instalacji sprężonego powietrza, systemów klimatyzacji, oczyszczalni ścieków, przepompowni PPOŻ oraz pozostałych instalacji pozaprodukcyjnymi,- nadzór i kontrola nad serwisowaniem i konserwacją w/w instalacji i systemów- prowadzenie niezbędnej dokumentacji w wyznaczonym obszarze zadań i odpowiedzialności,- planowanie i wdrażanie nowych rozwiązań z zakresu elektryki i automatyki,- opracowywanie analiz i raportów z dostarczanych medii,- współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia poprawności pracy maszyn produkcyjnych. Wymagania: wykształcenie średnie - technik elektryk, energetyk lub pokrewne (preferowane wyższe techniczne)uprawnienia energetyczne dozorowe i eksploatacyjne G1 (powyżej 1kV), G2, G3, doświadczenie na podobnym stanowisku. Pracodawca oferuje: pracę w spółce o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - po roku pracy istnieje możliwość zatrudnienia na czas nieokreślony, wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kartę multisport, prywatną opiekę medyczną.Dojazdy autobusem firmowym z kierunków: Racibórz, Rybnik, Wodzisław Śląski, Głubczyce
EKO-OKNA S.A. - 2017-09-15 - Kornice (śląskie)

Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacja techniczną, diagnozowanie i naprawa instalacji, wykonywanie przeglądów technicznych i konserwacja. Doświadczenie zawodowe mile widziane.
Krzysztof Wabnic USŁUGI ELEKTRYCZNE INSTAL-PRO JOANKA 20, 63-604 BARANÓW - 2017-09-14 - Joanka (wielkopolskie)

ELEKTRYK* - od 13 PLN

praca w zawodzie
P.P.U.H "PROMUS RUDA ŚLĄSKA" Sp. z o.o. - 2017-09-14 - Ruda Śląska (śląskie)

wykształcenie zawodowe lub technicznemile widziani tegoroczni absolwencimile widzine uprawnienia SEPwymagana umiejętność posługiwania się elektronarzędziamipraca na wysokościwykonywanie instalacji elektrycznych1 zmiana: 7-15wynagrodzenie: 2000 zł brutto
TELAN Jerzy Piasecki - 2017-09-14 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

ELEKTRYK - od 15 PLN

utrzymanie ruchu w zakładzie
Libet S.A. - 2017-09-14 - Libiąż (małopolskie)

ELEKTRYK - 2 500 - 3 000 PLN

wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń, bieżące naprawy i konserwacja urządzeń instalacji energetycznych i wodnych, sporządzanie raportów i dokumentacji z przebiegu wykonywanych prac
EKOLAND Sp. z o.o. - 2017-09-14 - Tychy (śląskie)

ELEKTRYK - od 2 700 PLN

świadczenie z zakresu prac elektrycznych i instalatorskich
Amhil Europa Sp. z o.o. - 2017-09-14 - Krokowa (pomorskie)

Zgodny
INTERMAX Sp. z o. o. - 2017-09-14 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

MONTAŻ INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH I TELETECHNICZNYCH,ELEKTRYK Z UPRAWNIENIAMI LUB POMOCNIK ELEKTRYKA
ZAKŁAD USŁUGOWY INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE - 2017-09-14 - Poznań (wielkopolskie)

Dozór pracy pomp odwodnieniowych.Naprawa skrzynek budowlanych.
P.P.U UNI-INVEST S.C - 2017-09-14 - Gdynia (pomorskie)

montaż instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych i budynkach publicznych
ELEKTRO-INSTAL Piotr Niżyński - 2017-09-14 - Lidzbark Warmiński (warmińsko-mazurskie)

ELEKTRYK - od 300 PLN

Podłączanie kontenerów na stacjach paliw.
ORLEN BUDONAFT Sp. z o.o. Limanowa - 2017-09-13 - Limanowa (małopolskie)

ELEKTRYK - od 2 300 PLN

utrzymanie w należytym stanie sieci energetycznych, maszyn i urządzeń, przeglądy rozdzielni elektrycznej
Spółdzielnia Niewidomych "PROMET" - 2017-09-13 - Sosnowiec (śląskie)

ELEKTRYK - od 6 000 PLN

montaż instalacji elektrycznych, usuwanie awarii, montowanie przyłączy elektrycznych
"Firma Jeleniewski" - Jarosław Jeleniewski - 2017-09-13 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

naprawy maszyn, instalacji elektrycznych na budowie, miejsce pracy: Trzebinia, Alwernia
NAFTOMONTAŻ SERWIS Sp. z o.o. - 2017-09-13 - Trzebinia (małopolskie)

ELEKTRYK - 997,4 PLN

montowanie, diagnozowanie i naprawy instalacji elektrycznych, diagnozowanie stanu izolacji, lokalizacja urządzeń, dobór zabezpieczeń
kontakt przez PUP - 2017-09-13 - Świętochłowice (śląskie)

Zgodnie ze stanowiskiem
"Wodociągi i Kanalizacja - Zgierz" Sp. z o.o. - 2017-09-13 - Zgierz (łódzkie)

wykonywanie pracy na terenie kraju
PAKO Eugeniusz Milko - 2017-09-13 - Piechowice (dolnośląskie)