Praca DORADCA UBEZPIECZENIOWY Kętrzyn Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Oddział Regionalny w Gdańsku

Obr.Westerplatte 27, 11-400 Kętrzyn, powiat: kętrzyński, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
budowanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji,sprzedaż najkorzystniejszych rozwiązań ubezpieczeniowych.

Forma zatrudnienia: Umowa agencyjna

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: praca w ramach umowy agencyjnej

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA UBEZPIECZENIOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kętrzyn

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: kętrzyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kętrzyn

Zawód: agent ubezpieczeniowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: prawo jazdy B,

wymagania_wymaganiaPozadane_wyksztalcenia_0: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie w kontakcie z klientami, komunikatywność, wysoka motywacja, samodyscyplina, silne nastawienie na rozwój, niekaralność.

Nazwa pracodawcy:
Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A. Oddział Regionalny w Gdańsku

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
cv na e-mail : mobenbenkowska (at) pzu.pl,kontakt telefoniczny Pani Monika Benbenkowska 666 889 655lub zgłoszenia osobiste do oddziału PZU Westerplatte 27 pokój 114.

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 8.00 - 15.00

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: kętrzyński

Gmina pracodawcy: Kętrzyn

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kętrzyn

Ulica pracodawcy: Obr.Westerplatte

Numer budynku pracodawcy: 27

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

Zawód wykonywany przez pracownika: agent ubezpieczeniowy