Praca DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKU Morąg GRUPA HANDLOWA M&G S.C. Michał Jachimowicz, Grzegorz Brzozowski

Miejsce pracy:
14-300 Morąg, powiat: ostródzki, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
- obsługa klienta w placówce banku BPH-pozyskanie klienta-telemarketing

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 000 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA W PLACÓWCE BANKU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Morąg

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: ostródzki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Morąg

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 000 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: kurs prawo jazdy kat. B

Wymagane uprawnienia / certyfikaty: Doradztwo i relacje w sprzedaży

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: zapewniony dojazd przez pracodawcę

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 1

Nazwa pracodawcy:
GRUPA HANDLOWA M&G S.C. Michał Jachimowicz, Grzegorz Brzozowski

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Adres pracodawcy:
82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: m. Elbląg

Gmina pracodawcy: Elbląg

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Elbląg

Adres strony pracodawcy: www.grupaecf.pl

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostródzie

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta