Praca elbląski - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy elbląski, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 1678 ofert pracy elbląski.

następna strona
PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

Pracownik administracyjno-biurowy
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Kamionek Wielki (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

KROJCZY KRAWIEC - od 2 000 PLN

krojenie i szycie sukienek i zakietów

SPRZEDAWCA - od 1 000 PLN

sprzedaz wiązanek i kwiatów

KIEROWCA MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

prace magazynowe , prace transportowe

JUNIOR EXPORT SALES REPRESENTATIVE - od 2 500 PLN

Zakres obowiązków:1. pozyskiwanie nowych klientów handlowych głównie zagranicznych; 2. utrzymanie dobrych relacji z klientami firmy poprzez kontakt telefoniczny i spotkania; 3 organizowanie i reprezentowanie firmy na targach międzynarodowych.Oferujemy samodzielne stanowisko pracy w szybko rozwijającym się przedsiębiorstwie z możliwością rozwoju, zdobywania doświadczeń oraz awansu.Zapewniamy: atrakcyjne wynagrodzenie i premie za wynikiczas pracy i warunki umowy możliwe do negocjacji; niezbędne narzędzia pracy; samochód w celach wyjazdów służbowych; ubezpieczenia grupowe, finansowanie szkoleń
ML Spółka z o.o. Gronowo Górne - 2017-09-19 - Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

fgodnie zxe stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Młynary (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż kwiatow , wiązanek , dewocjonaliów
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 300 PLN

sprzedaż produktów spółki , pozyskiwanie klientów , monitorowanie rynku

INSPEKTOR - LABORANT - 3 000 - 3 780 PLN

kontrola jakości towarów, wykonywanie badań, raportowanie wyniku analiz, współpraca z innymi działami firmy
KTK Polska Sp. z o.o. - 2017-09-14 - Rucianka (warmińsko-mazurskie)

OPIEKUN - 997,4 PLN

Opiekun w Środowiskowym Domu Pomocy Społecznej w Kwietniewie. STAŻ z Funduszu Pracy - stypendium stażowePomoc w prowadzeniu zajęć wspierająco-aktywizujących z uczestnikami,
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Kwietniewo (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK FIZYCZNY - od 2 000 PLN

Załadunek pojazdów zgodnie z harmonogramem i zasadami BHP. Przyjmowanie towarów od dostawcóworaz układanie produktów. kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym. Prowadzenie dokumentacji dostaw. Zapobieganie powstawaniu strat. Dbanie o porządek na terenie magazynu. Wynagrodzenie do uzgodnienia uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia.
PHU PAL DREW Piotr Żabiński - 2017-09-14 - Gronowo Górne (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRODUKCJI PALET - od 2 000 PLN

Zbijanie palet drewnianych z przygotowanych elementów pistoletem pneumatycznym. Pracodawca oferuje - pracę jednozmianową od 07:00 do 15:00 premie uznaniowe, płatne nadgodziny, bony świąteczne.Wynagrodzenie do uzgodnienia uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia.

kontakt przez PUP - 2017-09-13 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

OPERATOR RĘBAKA - od 2 000 PLN

cięcie drewna , obsluga pilarko ładowarki , załadunek samochodów

KIEROWCA BARMAN - 997,4 PLN

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Marzewo (warmińsko-mazurskie)

TERAPEUTA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Kwietniewo (warmińsko-mazurskie)

REFERENT - od 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2017-09-12 - Błudowo (warmińsko-mazurskie)

RATOWNIK MEDYCZNY - od 2 200 PLN

Wykonywanie czynności opiekuńczo - pielęgnacyjnych na rzecz mieszkańców DPS
Dom Pomocy Społecznej w Rangórach - 2017-09-12 - Tolkmicko (warmińsko-mazurskie)

NAUCZYCIEL EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ - od 2 280 PLN

Praca dydaktyczno - wychowawcza z dziećmi od lat 3 - 6I zmiana 7.30 - 13.30 Jest możliwość dostosowania czasu pracy do środka transportu do miejsca pracy.
Niepubliczna Szkoła Podstawowa i Oddział Przedszkolny im. Kaprów Polskich w Suchaczu - 2017-09-08 - Suchacz (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

ASYSTENT NAUCZYCIELA - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-09-06 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

INSTRUKTOR SKUPU SUROWCA - od 2 720 PLN

praca biurowo - terenowa , doradztwo zootechniczne,współpraca z dostawcami mleka , sporządzanie dokumentacji
SPÓŁDZIELCZA MLECZARNIA "SPOMLEK" - 2017-09-06 - Młynary (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA - od 2 050 PLN

dystrybucja pieczywa oraz wyrobów cukierniczych

POZOSTALI ROBOTNICY OBRÓBKI KAMIENIA - od 2 000 PLN

obróbka i montaż elementów z kamienia naturalnego
kontakt przez PUP - 2017-09-05 - Liszki (warmińsko-mazurskie)

MONTER SERWISANT URZĄDZEŃ ROLNICZYCH - od 2 800 PLN

obsluga urządzeń zamontowanych u klientów , urządzen udojowych , schładzalników mleka , wyposażenia gospodarstw rolnych.
PAWEŁ WIŚNIEWSKI Z.E. TECHNIK P.U.H. - 2017-09-01 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

PRACOWNIK PRZY PRODUKCJI - OPERATOR WÓZKA WIDLOWEGO - od 2 000 PLN

rozladunki i załadunki tektury i opakowań na samochody dostawcze
Zakład Produkcji Tektury i Opakowań Arkadiusz Cebula - 2017-09-01 - Młynary (warmińsko-mazurskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 000 PLN

sprzatanie pomieszczeń w szkole
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Pasłęk (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA LUB KIEROWNIK JEDNOSTKI W PASŁĘKU - 2 500 - 2 800 PLN

nadzorowanie sklepu i biura , sprzedaż produktów , kontakty tel. z klientami , zamawianie towaru w ce

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - KIEROWCA - od 2 100 PLN

Przewóz rzeczy na terenie kraju, prace magazynowe
AGROCHEM PUŁAWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-01 - Gronowo Elbląskie (warmińsko-mazurskie)