Praca Myślibórz - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy Myślibórz, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 537 ofert pracy Myślibórz.

następna strona
KASJER-SPRZEDAWCA - od 2 100 PLN

Praca na hali sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klientów,wykładanie towarów, praca na stanowisku mięsnym.Praca w godzinach: 6-14, 14-22.
Dino Polska S.A. - 2017-11-17 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - od 2 000 PLN

Fakturowanie faktur, księgowanie i naliczanie wypłat, naliczanie składek ZUS.
kontakt przez PUP - 2017-11-17 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 200 PLN

Posługiwanie się prostymi narzędziami budowlanymi. Ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych. Wykonywanie prostych prac na różnych etapach budowy. Przestrzeganie zasad ergonomii, BHP i PPOŻ.
STB Spółka z o.o. - 2017-11-16 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO W TRANSPORCIE MIĘDZYNARDOOWYM - od 7 200 PLN

Realizacja zadań przewozowych od poniedziałku do piątku. Dni wolne od pracy w sobotę i niedzielę.Zakres obowiązków: przewóz ładunków w komunikacji zagranicznej, nadzór nad prawidłowym rozmieszczeniem i zamocowaniem ładunku, kontrola stanu technicznego samochodu, przestrzeganie posiadania dokumentów transportowych, zabezpieczenie pojazdu przed kradzieżą lub zniszczeniem
STB Spółka z o.o. - 2017-11-16 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 000 PLN

Sprzątanie terenów, parkingów, odśnieżanie.
ECO Spółka Cywilna Klaudyna Irfan, Marek Anczak - 2017-11-16 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

MONTER OCIEPLEŃ BUDYNKÓW - od 2 000 PLN

Wykonywanie prac dociepleniowych budynków.Praca jednozmianowa , umowa zlecenie, na terenie województwa zachodniopomorskiego
"STAMAX" Sp. z o.o. - 2017-11-15 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 2 000 PLN

zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi w urzędzie oraz zasadami obiegu dokumentów, przyjmowanie interesantów i kierowanie ich do właściwych stanowisk merytorycznych, obsługa narad i spotkań organizowanych przez Dyrektora Urzędu, łączenie rozmów telefonicznych, przyjmowanie i rejestrowanie korespondencji wpływającej do urzędu w formie rejestru i w formie elektronicznej (EDOK)oraz jej rozdział zgodnie z dekretacją, gromadzenie i przechowywanie pism kierowanych do Dyrektora, prowadzenie rejestru skarg i wniosków, rejestrowanie i opisywanie faktur, rozliczanie czasu pracy pracowników, ewidencja urlopów, obsługa szkoleń pracowników
kontakt przez PUP - 2017-11-14 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 13 PLN

Sprzątanie terenów, parkingów, odśnieżanie.
ECO Spółka Cywilna Klaudyna Irfan, Marek Anczak - 2017-11-10 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWNIK SKADU OPAŁU - od 2 000 PLN

Organizacja i zarządzanie składem opału.
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

PLACOWY-KIEROWCA - od 2 000 PLN

Prowadzenie pojazdu do 3,5 tony (wywrotka), obsługa ładowarki, utrzymanie porządku na placu.
kontakt przez PUP - 2017-11-09 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

REFERENT DS. PRZEWOZÓW TOWAROWYCH - od 2 000 PLN

Wyknowanie prac biurowych
kontakt przez PUP - 2017-11-09 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR - od 2 500 PLN

Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników. Prowadzenie akt osobowych. Sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy.
kontakt przez PUP - 2017-11-09 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

POMOCNIK MAGAZYNIERA - od 2 000 PLN

Przyjmowanie towaru do magazynu, sortowanie towaru, układanie w skrzynkach zgodnie z zapotrzebowaniem, wydawanie towaru z magazynu, utrzymanie porządku w magazynie.
Anna Norsesowicz - 2017-11-07 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 500 PLN

Prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami. Sporządzanie dokumentów pracowniczych (umowy, aneksy, wypowiedzenia, świadectwa pracy). Dokonywanie rozliczeń kadrowych(wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia lekarskie, itp.). Obsługa płacowa pracowników (sporządzanie i rozliczanie list płac, przygotowywanie danych do przelewów, wystawianie zaświadczeń). Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym. Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON. Kierowanie pracowników na wstępne, okresowe, kontrolne badania lekarskiej pilnowanie ich terminowości.
ANDALIA Sp. z o. o. - 2017-11-03 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Zamawianie towarów, układanie towarów na półkach, sprzedaż artykułów na wydzielonych działach, obsługa klienta. Praca na dwie zmiany w godzinach: 6:30 - 14:30, 13:15 - 21:15.
ANDALIA Sp. z o. o. - 2017-11-03 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

OPIEKUN - od 2 000 PLN

Zapoznanie się z zakresem obowiązków na stanowisku opiekuna. Sprawowanie opieki nad mieszkańcami. Dbanie o wygląd estetyczny mieszkańców i pomieszczeń. Udział w toalecie potrzebujących pomocy i obłożnie chorych, zmienianie bielizny osobistej i pościelowej oraz słanie łóżek, kąpieli mieszkańców, rozdawaniu posiłków, karmieniu mieszkańców. Udzielanie pomocy osobom niepełnosprawnym w załatwianiu potrzeb fizjologicznych.
Dom Pomocy Społecznej dla Osób Przewlekle Somatycznie Chorych - 2017-10-31 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

RATOWNIK WODNY - od 2 400 PLN

nadzór nad kąpiącymi się na pływalni krytej, w razie potrzeby udzielanie pierwszej pomocy
Ośrodek Sportu i Rekracji w Myśliborzu - 2017-10-30 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

NAUCZYCIEL JĘZYKA ANGIELSKIEGO - od 2 265 PLN

Nauczyciel języka angielskiego w gimnazjum i liceum.Może być osoba studiująca
Zespół Szkół im. Noblistów Polskich w Myśliborzu - 2017-10-27 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ OCZYSZCZANIA ŚCIEKÓW - od 2 500 PLN

Dozór i obsługa eksploatacyjna zakładowej oczyszczalni ścieków. Prowadzenie zapisów w książce eksploatacyjnej oczyszczalni. Utrzymanie prawidłowych warunków pracy dla osadu czynnego. Utrzymanie estetyki i dobrego stanu sanitarnego.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. - 2017-10-27 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - od 3 061,62 PLN

Przygotowanie elementów metalowych do spawania i malowania.
''Metal-System" Ogrodzenia-Schody Sławomir Bińkowski - 2017-10-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ADMINISTRATOR NIERUCHOMOŚCI - od 2 000 PLN

Nadzorowanie prac związanych z usuwaniem awarii i usterek technicznych, nadzorowanie stanu nieruchomości, sporządzanie wzorów dokumentów i przekazywanie ich do akceptacji przełożonym, prowadzenie dokumentacji nieruchomości
kontakt przez PUP - 2017-10-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Zapoznanie się z zasadami BHP, utrzymanie porządku i czystości wewnątrz budynku i otoczeniu budynku. Obsługiwanie i konserwacja sprzętu technicznego wykorzystywanego w pracy. Sprzątanie obiektów, naprawa, malowanie ogrodzenia. Pielęgnacja zieleni na terenie nieruchomości, koszenie traw. Dozorowanie instalacji dostarczanej mediami do obiektu. Wykonywanie różnego typu prac fizycznych przy remontach.
kontakt przez PUP - 2017-10-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - 3 000 - 5 000 PLN

-zarządzanie oddziałem firmy (biura handlowego)-po okresie próbnym utworzenie biura handlowego w mieście Myślibórz-możliwość pracy w swoim miejscu zamieszkania.-pozyskiwanie nowych klientów, spotkania z klientami-raportowanie sprzedaży-dbanie o dobre kontakty z klientami-praca w programie pakiecie Office (Word, Excel)-tworzenie ofert i zamówień dla kontrahentów-dbanie o dobry wizerunek firmySystematyczne pozyskiwanie nowych klientów z wyznaczonego terenu. Od nowego kandydata oczekujemy, że będzie samodzielnie potrafił organizować sobie pracę, umiejętnie zarządzał sobą w czasie i realizował wyznaczone cele. Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
PRO AUTOMATIC Sp. z o.o. - 2017-10-25 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA DS SZKOLEŃ - PRACOWNIK BIUROWY - od 2 000 PLN

przygotowanie materiałów do organizacji kursów, prowadzenie dokumentacji konkursowej, prowadzenie naboru słuchaczy. Współpraca z wykllładowcami i instytucjami zlecającymi kursy, szkolenia. Przygotowywanie reklam związanych z działalnością Ośrodka Kształcenia Zawodowego w Mysliborzu. Uczestnictwo w organizowaniu egzaminów wewnętrznych i zewnętrznych. Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2017-10-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

OPIEKUNOWIE ZWIERZĄT W SCHRONISKU - od 2 000 PLN

zapoznanie się ze strukturą zakłądu, szkolenie BHP ze szczególnym uwzględnieniem pracy ze zwierzętami, zapoznanie z Ustawą o Ochronie Zwierząt, przyjmowanie zwierząt bezdomnych do schroniska, oględziny zwierzęcia i jego późniejsza obserwacja, rozpoznawanie płci zwierzęcia, w razie konieczności wezwanie lekarza weterynarii, bieżące utrzymanie czystości na wybiegu i w kojcach dla psów, okresowa dezynfrkcja boksów, karmienie zwierząt zgodnie z obowiązującymi normami, zapewnienie dostępu do czystej wody oraz jej uzupełnianie w boksach,prowadzenie ewidencji psów przebywających w schronisku, wyperowadzanie psów na spacery po placu, wybiegu, obserwacja psów, informowanie o ich agresywności i ewentualnych chorobach, przewożenie ich do lekarza weterynarii w celu leczenia, codzienne karmienie psów i utrzymanie czystości w kojcach
kontakt przez PUP - 2017-10-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 2 000 PLN

Sprzątanie posesji, śmietników oraz chodników, koszenie trawy oraz odśnieżanie
kontakt przez PUP - 2017-10-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

Aktywna obsługa klienta. Realizacja założonych planów sprzedażowych. Praca według obowiązujących standardów.
NEONET S. A. - 2017-10-24 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

POKOJOWA - od 2 000 PLN

Zapoznanie się z regulaminami obowiązującymi z DPS. Szkolenie wstępne i stanowiskowe w zakresie BHP. Zapoznanie się z zakresem obowiązków na stanowisku pokojowego. Sprzątanie pokoi mieszkańców przewlekle chorych, mycie podłóg drzwi, okien, parapetów, osłon ścian, grzejników i lamp, mycie i dezynfekcja umywalek. Sprzątanie pomieszczeń sanitarno-higienicznych, łazienki przy pokojach mieszkalnych, łazienki ogólnodostępne, toalety ogólnodostępne, basenownie, brudowniki. Mycie i dezynfekcja brodzików, wanien, umywalek i muszli klozetowych, wiader do śmieci, basenów i kaczek. Sprzątanie korytarzy, klatek schodowych i tarasów. Wietrzenie pomieszczeń mieszkańców i korytarzy. Udział w pracach zespołu opiekuńczo-terapeutycznego i wykonywanie czynności związanych z opieką nad osobami przewlekle somatycznie chorymi
kontakt przez PUP - 2017-10-20 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KASJER BILETOWY NA PŁYWALNI - od 2 000 PLN

prowadzenie kasy biletowej pływalni, prowadzenie rejestru rezerwacji, sporządzanie raportów kasowych, odprowadxzanie utargów do banku, udzielanie informacji klientom o usługach prowadzonych przez pływalnię, przyjmowanie i trealizacja grup zorganizowanych korzystających z pływalni
kontakt przez PUP - 2017-10-18 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

następna strona

Wybierz miejscowość

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj