Praca DORADCA KLIENTA Dębica POŚREDNICTWO FINANSOWE "KREDYTY-CHWILÓWKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Miejsce pracy:
39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Zakres obowiązków:
OBSŁUGA KLIENTA, SPRZEDAŻ PRODUKTÓW FINANSOWYCH

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Dębica

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: podkarpackie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: dębicki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Dębica

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: OBSŁUGA KOMPUTERA

Nazwa pracodawcy:
POŚREDNICTWO FINANSOWE "KREDYTY-CHWILÓWKI" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Adres pracodawcy:
Fabryczna 12, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV NA EMAIL: J.BOROWCZYK (at) KREDYTY-CHWILOWKI.PL

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: m. Tychy

Gmina pracodawcy: Tychy

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Tychy

Ulica pracodawcy: Fabryczna

Numer budynku pracodawcy: 12

Profil działalności pracodawcy:
Pozostała działalność wspomagająca usługi finansowe,

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Dębicy

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Podobne oferty pracy

MONTER - ŚLUSARZ - od 2 500 PLN

INSTALACJE WOD-KAN-GAZ, PRACA W DĘBICY I W DELEGACJI (POLSKA+UE)
Daniel Machala Firma Produkcyjno- Handlowo Usługowa EURO-MONT - 2016-09-09 - Dębica (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - 997,4 PLN

Staż dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.
kontakt przez PUP - 2016-03-21 - Giżycko (warmińsko-mazurskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

SPRZEDAŻ PRODUKTÓW BANKOWYCH, POZYSKIWANIE KLIENTÓW, REALIZACJA PLANÓW
"EURO 2007 JAKUB I ŁUKASZ CIEŚLA SPÓŁKA JAWNA" - 2016-02-11 - Polkowice (dolnośląskie)

TECHNIK MECHANIK - od 2 400 PLN

TECHNIK MECHANIK
SERWIS TECHNICZNY "MIS" POLSKA SP Z O.O. - 2017-02-13 - Dębica (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 3 000 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert sprzedaży, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami CV na adres e-mail: rekrutacja (at) woodica.pl
Surmiak Mateusz MADE OF WOOD Group - 2016-02-15 - Świnna Poręba (małopolskie)

KIEROWCA C+E TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY - od 3 000 PLN

KIEROWCA C+ETRANSPORT MIĘDZYNARODOWY
TOMTRANS Bielawa Tomasz - 2015-12-01 - Nagoszyn (podkarpackie)

Aktywne pozyskiwanie klientów, realizacja planów sprzedażowych, planowanie i terminowa realizacja kontaktów z klientami, przygotowywanie ofert handlowych
AUXILIUM Paulina Pawłowska - 2017-02-10 - Kraków (małopolskie)

DORADCA ZAWODOWY - od 1 940 PLN

MIESCE PRACY UL. SIENKIEWICZA 1 (BUDYNEK INTERNATU, I PIĘTRO)
STOWARZYSZENIE RODZICÓW I PRZYJACIÓŁ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH "RADOŚĆ" - 2016-04-27 - Dębica (podkarpackie)

INŻYNIER GEODETA - od 2 500 PLN

INŻYNIER GEODETA
GEOMAP MIECZYSŁAW KAPUSTKA I WSPÓLNICY S.C - 2016-04-21 - Dębica (podkarpackie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż produktów
kontakt przez PUP - 2016-04-20 - Kniewo (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 400 PLN

obsługa klienta, udzielanie pożyczek, odbiór rat, nawiązywanie relacji z klientem indywidualnym
PROVIDENT POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-03-24 - Warszawa (mazowieckie)

doradca klienta
kontakt przez PUP - 2016-07-25 - Kętrzyn (warmińsko-mazurskie)

KIEROWCA C - od 4 200 PLN

przewóz towarów na terenie kraju
PIL-TRANS FIRMA USŁUGOWO-TRANSPORTOWA Joanna Staniec - 2016-12-05 - Żdżary (podkarpackie)

Obsługa klienta-pośrednictwo ubezpieczeniowe
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Syców (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 000 PLN

Obsługa kasy, towarowanie, sprzątanie.
TESCO/POLSKA/Sp. z o. o. TESCO ŁOBEZ - 2016-07-19 - Łobez (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 500 PLN

Udzielanie pożyczek w domu klienta, podpisywanie umów kredytowych, co tygodniowe zbieranie rat.
PRO DOMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-19 - Nakło nad Notecią (kujawsko-pomorskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

ROBOTNIK BUDOWLANYMIEJSCE WYKONYWANIA PRACY :DĘBICA,TEREN CAŁEGO KRAJU,SŁOWACJA
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE "MONT-DACH" JÓZEF GIL - 2016-02-03 - Wola Żyrakowska (podkarpackie)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: sprzedaż produktów i usług bankowych, kompleksową obsługę klientów w zakresie prowadzenia kont i rachunków bankowych, aktywne pozyskiwanie nowych klientów dbając jednocześnie o wysoki poziom obsługi, kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia minimum średniego lub wyższego, doświadczenia w obsłudze klienta, umiejętności budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem, dobrej znajomości obsługi komputera i programów biurowych, znajomości branży finansowej będzie dodatkowym atutem. Wybranym osobom oferujemy: umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy, szeroką ofertę szkoleń umożliwiających zdobywanie nowych kompetencji, możliwość kształtowania własnej kariery i zdobywania doświadczenia w dużej instytucji finansowej.
Business Support Magdalena Mikrut Partner Banku BPH S.A. - 2016-08-11 - Racibórz (śląskie)

Wykształcenie średnie, umiejętność obsługi komputera, mile widziane doświadczenie w branży budowlanej Wymagana umiejętność fakturowania, przygotowywania wycen, obsługi klienta. Wysokość wynagrodzenia do omówienia. Kontakt e-mailowy z pracodawcą: joannacermar2 (at) wp.pl (Cv+zdjęcie).
HURTOWNIA SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH CERMAR 2 - 2016-03-15 - Jejkowice (śląskie)

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - od 1 533 PLN

-WSPÓŁPRACA Z FIRMAMI ZEWNĘTRZNYMI Z UKRAINY--ZNAJOMOŚĆ RYNKU UKRAIŃSKIEGO-ZNAJOMOŚĆ INSTYTUCJI NA UKRAINIE-PROWADZENIE DOKUMENTACJI PRACOWNICZEJ-OBSŁUGA BIURA
POLINTERIM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-10-07 - Dębica (podkarpackie)

TOKARZ - od 1 850 PLN

PRACE TOKARSKIE
ZAKŁAD METALOWY "PILZNO" MIECZYSŁAW DOMACHOWSKI - 2016-08-19 - Pilzno (podkarpackie)

KSIĘGOWY/WA - od 1 854,99 PLN

Księgowanie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością - pełna księgowość.
BLACK PRINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-01-14 - Czarna (podkarpackie)

Obsługa klientów, prezentowanie oferty handlowej i doradztwo, aktywne pozyskiwanie klientów w podległym rejonie, przygotowywanie i podpisywanie umów handlowych, sprzedaż usług Cyfrowego Polsatu, udział w realizacj celów sprzedażowych. Miejsce wykonywania pracy: Nysa i Niemodlin.
FH Grzebski-Sat - 2016-01-25 - Nysa (opolskie)

Obsługa klienta w dziale budowlanym, technicznym, dekoracyjnym, ogrodniczym.
Sp. z o. o. EFC Group - 2016-01-15 - Aleksandrów Łódzki (łódzkie)

wsparcie pracowników w działaniach marketingowych, przygotowywanie wstępnych ofert dla klientów, przygotowywanie korespondencji, obsługa urządzeń biurowych, obsługa klientów, pozyskiwanie nowych klientów
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - 2 000 - 3 500 PLN

NAPRAWA POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH W SERWISIE
AUTODISTRIBUTION POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-08 - Dębica (podkarpackie)

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2017-01-27 - Sierpc (mazowieckie)

Obsługa klienta, kompletowanie i sporządzanie dokumenatcji, kontakt osobisty z klientem
ARBITER SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-02-23 - Lubaczów (podkarpackie)