Praca DORADCA KLIENTA - WARZYWA/OWOCE Gdynia TESCO (POLSKA) Sp. z o.o.

Kcyńska 27, 81-020 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie

Zakres obowiązków:
Obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, udzielanie informacji odnośnie oferty handlowej.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 295 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DORADCA KLIENTA - WARZYWA/OWOCE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdynia

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdynia

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Gdynia

Zawód: sprzedawca*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 295 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: TESCO (POLSKA) Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Kapelanka 56, 30-347 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych:
Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-16

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: m. Kraków

Gmina pracodawcy: Kraków

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kraków

Ulica pracodawcy: Kapelanka

Numer budynku pracodawcy: 56

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wejherowie

Zawód wykonywany przez pracownika: sprzedawca*

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów.
kontakt przez PUP - 2016-04-21 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 2 080 PLN

Przygotowanie stanowiska pracy, pomoc w przygotowywaniu posiłków, napojów zgodnie ze standardami sieci SPHINX.
Marcin Trzciński - 2017-02-24 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Strzyżenie, koloryzacja, zabiegi fryzjerskie
Salon Fryzjersko-Kosmetyczny "NATALIA" - 2016-01-26 - Gdynia (pomorskie)

SENIOR SYSTEMS ENGINEER - od 14 723 PLN

Przygotowanie i zarządzanie harmonogramem zespołu.Zarządzanie SLA poprzez regularną analizę KPI.Tworzenie i zarządzanie działaniem projektu. Tworzenie i zarządzanie dokumentem SOP (Standardowe procedury operacyjne).Zarządzanie dostępem do narzędzi ITSM (Centrum jakości HP). Projektowanie raportów i pól w narządziu ITSM za pomocą języka VBScript i SQL.Monitorowanie różnych aplikacji i serwerów danych z monitorowaniem monitorowania.Monitorowanie standardów i grupy produktów. Wyodrębnianie i udostępnianie miesięcznych raportów z bazy danych. Przesyłanie plików do bazy danych za pomocą programu Lotus Notes
kontakt przez PUP - 2017-05-15 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

Nauka/pomoc w:-dekretowaniu dokumentacji księgowej-zapoznaniu się w programem księgowym ,,SYMFONIA"-wprowadzaniu dokumentów księgowych do systemu komputerowego
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Gdynia (pomorskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 630 PLN

obsługa kasy fiskalnej, towarowanie, praca z klientem, przyjmowanie dostaw
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-07-11 - Opole Lubelskie (lubelskie)

POMOC BARISTY - od 10 PLN

POMOC W PIZZERI, POMOC BARISTY
kontakt przez OHP - 2016-11-02 - Gdynia (pomorskie)

HOSTESSA - od 12 PLN

ROZDAWANIE ULOTEK
kontakt przez OHP - 2016-02-11 - Gdynia (pomorskie)

REFERENT DS. SZKOLEŃ (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

Zgodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gdynia (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

Przygotowywanie półproduktów, wydawanie posiłków, obsługa maszyn kuchennych, dbanie o czystość stanowiska
BUI DUC HIEP FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA - 2016-03-18 - Gdynia (pomorskie)

ELEKTROTECHNIK - od 1 850 PLN

Prace elektrotechniczne
Autoryzowany Serwis Sprzętu Komputerowego NET LOGIC S.C. - 2016-02-02 - Gdynia (pomorskie)

KASJER - do 9 PLN

OBSŁUGA KASY FISKALNEJ
kontakt przez OHP - 2016-01-04 - Gdynia (pomorskie)

KUCHARZ - od 15,5 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem.
Bar Pulpet - 2017-05-18 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT DS. ADMINISTRACYJNYCH - od 1 100 PLN

Asystent ds. administracyjnych. [Godzina zakończenia pracy] : 22:00
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-06-20 - Starogard Gdański (pomorskie)

PRACOWNIK PROJEKTOWANIA I PRZYGOTOWANIA PRODUKCJI - do 2 000 PLN

pomoc w projektowaniu i przygotowaniu produkcji
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Gdynia (pomorskie)

FRYZJER (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

ZGodny z programem
kontakt przez PUP - 2016-02-08 - Gdynia (pomorskie)

GLAZURNIK - od 13 PLN

Wykładanie mozaiki. Układanie płytek i glazury, kamieni naturalnych wraz z izolacją i fugami. Samodzielne wykonywanie gabarytów, podłóg, ścian.
Makbud Sp.z o.o. - 2017-05-25 - Gdynia (pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL FINANOSOWO-UBEZPIECZENIOWY - od 2 500 PLN

Doradstwo w zakresie finansów i ubezpieczeń.
Nationale Nederlanden S.A. - 2017-02-07 - Gdynia (pomorskie)

DOSTAWCA - ASYSTENT SPRZEDAŻY (KIEROWCA) - od 925 PLN

Charakterystyka pracy: realizacja zamówień internetowych w zakresie dostarczania towaru do klientów przy zachowaniu wysokich standardów, jakości i przechowywania towaru oraz zapewnienie obsługi klienta na najwyższym poziomie. Wymagania: prawo jazdy kat. B z minimum rocznym doświadczeniem w prowadzeniu pojazdów, komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta, książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, umiejętność pracy w zespole, umiejętność planowania i organizacji pracy, odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, mile widziane doświadczenie w prowadzeniu samochodów dostawczych kat. B, znajomość topografii miasta, wysoka kultura jazdy. Samochód zapewnia pracodawca. Wynagrodzenie do uzgodnienia. Zgłoszenie poprzez formularz on-line na stronie www.kariera.tesco.pl. Termin nadsyłania aplikacji upływa 31.10.2016 r.
TESCO POLSKA SP. Z O.O. - 2016-10-05 - Rybnik (śląskie)

PRACOWNIK ZGRZEWALNI - SZLIFIERZ - od 1 800 PLN

Szlifowanie pił taśmowych. Kompletacja wyrobów gotowych.
Przedsiębiorstwo" SWORD" Piły Taśmowe - 2015-12-07 - Gdynia (pomorskie)

ŚLUSARZ - od 13,5 PLN

Usługi ślusarskie , praca na rysunku technicznym.
MAS - TOR MAGDALENA CZERLIKOWSKA - 2017-01-23 - Gdynia (pomorskie)

MONTER KADŁUBÓW OKRĘTOWYCH - od 2 500 PLN

Montaż określonych elementów konstrukcji stalowych według rysunku technicznego
Agnieszka Nagórska - 2016-01-26 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI (PROGRAM PO WER) - 997,4 PLN

zgodnie z programem

PRACOWNIK ROZKŁADAJĄCY TOWAR NA PÓŁKACH - do 2 000 PLN

rozkładanie towaru na półkach w sklepie zoologicznym
kontakt przez PUP - 2017-05-12 - Gdynia (pomorskie)

HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA - od 1 900 PLN

Asystowanie przy zabiegach dentystycznych.
kontakt przez PUP - 2016-05-25 - Gdynia (pomorskie)

ASYSTENT ARCHITEKTA - od 2 000 PLN

Oferta z programu zatrudnienie osób do 30 r.ż. Projektowanie bud. użyteczności publicznej, wielorodzinnych, jednorodzinnych pod kierunkiem uprawnionego architekta. Wymagania: wykształcenie wyższe (architekt), znajomość j. angielskiego w stopniu biegłym, AUTOCAD, SKETCHUP, PHOTOSHOP.
PP STUDIO PATRYK PNIEWSKI - 2017-05-08 - Gdynia (pomorskie)

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 1 850 PLN

obszar produkcji: obsługa grilla, frytkownicy, tostera, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów utrzymywanie czystości;obszar sprzedaży: przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy, przyjmowanie zamówień, utrzymywanie w czystości, prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu; sala restauracyjna: prace porządkowe w restauracji i na terenie zewnętrznym;
kontakt przez OHP - 2016-08-30 - Gdynia (pomorskie)

NAUCZYCIEL GEOGRAFII - od 2 265 PLN

nauczyciel geografii i przyrody
Zespół Szkół Administracyjno-Ekonomicznych w Gdyni - 2016-09-27 - Gdynia (pomorskie)

STARSZY INŻYNIER WSPARCIA TECHNICZNEGO - 8 000 - 16 000 PLN

Monitorowanie systemów, zarządzanie konfiguracją, przetwarzanie żądań użytkowników końcowych, udział w zmianie kodu, opracowywaniu skryptów i HOTFIX, tworzeniu wydań.
LUXOFT POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Gdynia (pomorskie)