Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Siedlce Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Siedlce

Województwo: mazowieckie

Powiat: m. Siedlce

Adres miejsca pracy: Brzeska 102a

Data dodania ogłoszenia: 2016-01-22

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-17 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

SPRZEDAWCA INTERNETOWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ BRANŻY MOTORYZACYJNEJ - od 1 850 PLN

Wykonywanie zdjęć produktów i zamieszczanie na stronie internetowej, oraz wykonywanie drobnych napraw.
M.M. Company Magdziak Maciej - 2016-07-06 - Siedlce (mazowieckie)

Administrator Aplikacji ERP - -

Media Expert monitorowanie poprawności pracy systemów ERP
monitorowanie platform wymiany danych środowiska ERP z aplikacjami (Web, IIS)
i innymi
diagnozowanie i rozwiązywanie problemów w powyższych obszarach
administrację kontami użytkowników systemów
przygotowywanie raportów, importy danych z i do systemu
weryfikację spójności danych w systemach
szkolenia pracowników końcowych
Media Expert - 2016-09-13 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

KIEROWNIK DZIAŁU MONTAŻU - 27 - 41 PLN

Nadzór nad działem montażu, praca zgodnie z budżetem oraz normami czasowymi, kontrola jakości wykonywanych elementów, praca zgodnie z dokumentacją, utrzymywanie zasad 5S na stanowiskach pracy, rozliczanie oraz ocena pracowników z wykonywanej pracy.
kontakt przez PUP - 2015-11-26 - Siedlce (mazowieckie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-02-18 - Czechowice-Dziedzice (śląskie)

Kierownik Salonu - -

Media Expert zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
zarządzanie zespołem pracowników
realizacje planów sprzedażowych
utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
motywowanie i ocena pracowników
organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
coaching pracowników
Media Expert - 2015-11-25 - Jelcz-Laskowice (dolnośląskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-08-09 - Gniezno (wielkopolskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA - 3 000 - 3 500 PLN

Obecnie prowadzimy rekrutację na: Specialista ds. obsługi klienta. Szukamy osoby, która dołączy do naszego międzynarodowego zespołu E-commerce, rozwijającego sklepy internetowe REDMOND w Europie. Rolą tej osoby będzie obsługiwanie zamówień poprzez platformę sklepową oraz kontakt z klientem . Umiejętność radzenia sobie z problemami przy obsłudze klientów jak i programów komputerowych (np. Wf-Mag czy Excel), okaże się kluczową wartością w dynamicznie funkcjonującym środowisku.Wymagania obowiązkowe:•2 letnie doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży•znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację pisemnąMile widziane:•znajomość innego europejskiego języka•doświadczenie w pracy w korporacjiPrześlij nam swoje CV oraz list motywacyjny.
REDMOND Sp. z o. o. - 2016-02-05 - Siedlce (mazowieckie)

DROBIARZ - 2 500 - 2 700 PLN

Praca na wydziale produkcyjnym, obsługa urządzeń do przetwórstwa drobiu. Praca dwuzmianowa w godz. 6.00-14.00 i 14.00-22.00.Kontakt osobisty w godz. 7.00-15.00 Dział Kadr.
DROSED SA - 2016-10-14 - Siedlce (mazowieckie)

Media Expert Kierownik Salonu odpowiedzialny jest za:
- zarządzanie salonem RTV, AGD, IT/MM
- zarządzanie zespołem pracowników
- realizacje planów sprzedażowych
- utrzymanie wysokiego standardu obsługi klienta
- motywowanie i ocena pracowników
- organizacja i planowanie czasu pracy podległego zespołu
- coaching pracowników
Media Expert - 2016-10-10 - Twardogóra (dolnośląskie)

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-12-20 - Ruda Śląska (śląskie)

PROGRAMISTA-OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - 1 850 - 2 500 PLN

Programowanie i obsługa obrabiarek sterowanych numerycznie. Kontakt osobisty w godz. 7.00-15.00. , tel. 256325251 w. 319
Fabryka Narzędzi Skrawających FENES S.A. - 2016-02-08 - Siedlce (mazowieckie)

OCHRONA OSÓB I MIENIA - od 9,5 PLN

Ochrona marketów Biedronka w Siedlcach. Praca w godz.: 7.00 - 21.00, co drugi dzień.
Securitas EAST Sp. z o.o. - 2016-07-07 - Siedlce (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL / HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

Sprzedaż artykułów branży narzędziowej, wyjazdy poza Siedlce ok. 2-3 dniowe
KOMET Sp. J. R. Korzeniowski, W. Kowaluk - 2016-09-13 - Siedlce (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu, załadunki i rozładunki dostaw, dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów i porządek na magazynie, prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową. Pracodawca oferuje: dobre wynagrodzenie, odpowiedzialne stanowisko, stabilne warunki zatrudnienia, przyjazną atmosferę pracy.
ASAJ Sp. z o.o. - 2016-06-28 - Siedlce (mazowieckie)

KELNER/KELNERKA - od 2 000 PLN

Obsługa gości restauracji hotelowej, obsługa śniadań.
Janusz Andrzej Kaliniak Dom Handlowy-Hotel-Restauracja Janusz - 2016-10-11 - Siedlce (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 520 PLN

Zbrojenie ścian i ław fundamentowych. Praca w okolicach Siedlec-pracodawca zapewnia dowóz na własny koszt do miejsca pracy.
Bąbiak Daniel - 2016-10-28 - Siedlce (mazowieckie)

Media Expert - 2016-11-17 - Myszków (śląskie)

Media Expert - 2015-10-19 - Lwówek Śląski (dolnośląskie)

Media Expert - 2016-11-21 - Tomaszów Mazowiecki (łódzkie)

MECHANIK SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH - od 1 850 PLN

Naprawy samochodów ciężarowych.
kontakt przez PUP - 2016-07-29 - Siedlce (mazowieckie)

Doradca Klienta- Sprzedawca (Dział: Rekreacja) - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady).
Media Expert - 2016-02-11 - Maków Mazowiecki (mazowieckie)

KIEROWCA C+E - od 2 500 PLN

Transport samochodów na terenie kraju.
CARSED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. - 2016-11-25 - Siedlce (mazowieckie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert - 2016-01-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

Media Expert - 2016-03-23 - Pińczów (świętokrzyskie)

OPIEKUN FINANSOWY - od 2 200 PLN

Obsługa kasowo - dysponencka, aktywne pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów finansowych, realizacja planów sprzedaży.
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Siedlce (mazowieckie)

Specjalista ds. e-learningu / Administrator Biznesowy Platformy e-Learning - -

Media Expert Opracowywanie, przygotowywanie oraz aktualizacja szkoleń e-learning (szkolenia produktowe, treningi systemowe, proceduralne) i testów wiedzy
Konwertowanie oraz dostosowywanie szkoleń e-learning dostarczanych przez dostawców zewnętrznych do wymagań platformy e-learning w Media Expert
Administrowanie i dystrybuowanie szkoleń e-learning dla docelowych grup użytkowników
Monitorowanie poprawności działania platformy e-learning
Wsparcie i pomoc dla użytkowników platformy e-learning
Sporządzanie raportów z aktywności pracowników na platformie e-learningowej oraz testów wiedzy
Udział w projektach szkoleniowych realizowanych przez Dział Szkoleń Media Expert
Media Expert - 2016-06-24 - Centrala Złotów (wielkopolskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie damskie i męskie, modelowanie włosów, wykonywanie zabiegów regenerujących, utrzymanie porządku na stanowiskach pracy.
kontakt przez PUP - 2016-04-18 - Siedlce (mazowieckie)

Media Expert - 2016-11-16 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Sprzedaż towarów i usług z oferty firmy, praca w terenie (Siedlce i powiat siedlecki). Kontakt osobisty w godz. 8.00-15.00.
CEMHURT Sp. z o.o. - 2015-12-15 - Siedlce (mazowieckie)