Praca DORADCA ZAWODOWY Golub-Dobrzyń kontakt przez PUP

Stanowisko: DORADCA ZAWODOWY

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: wg programu stazu

Data publikacji: 2016-06-10

Lokalizacja: Golub-Dobrzyń (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: DORADCA ZAWODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Golub-Dobrzyń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: golubsko-dobrzyński

Zawód: doradca zawodowy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 3

Data zakończenia pracy: 30.09.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: wyższe (w tym licencjat)

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Szosa Rypińska 26, 87-400 Golub-Dobrzyń, powiat: golubsko-dobrzyński, woj: kujawsko-pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: golubsko-dobrzyński

Gmina pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Golub-Dobrzyń

Ulica pracodawcy: Szosa Rypińska

Numer budynku pracodawcy: 26

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca zawodowy

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 10.06.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY - 997,4 PLN

praca biurowa,nauka weryfikacji pod wzgl. formalno-rachunkowym dow.księg.pracow. pism urzędowych,kompl. wyciągów bank. prow. ewid. rachunków,archiw. dokum.
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Krosno Odrzańskie (lubuskie)

POMOC KUCHENNA - do 1 850 PLN

Pomoc w kuchni
kontakt przez PUP - 2016-08-26 - Aleksandrów Kujawski (kujawsko-pomorskie)

JUHAS- PRACOWNIK LEŚNY - od 1 850 PLN

Przygotowanie terenu wypasu, poznawanie zwierząt, nadzorowanie i prowadzenie wypasu, chronienie zwierząt, przystosowywanie psów pasterskic, ustawianie koszarów, wykonywanie drobnych zabiegów z zakresuopieki nad zwierzętami, wyrabianie serów, szybkie dojenie
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Węgierska Górka (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wykonywanie prac budowlanych
kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Bukowno (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klienta, sprzedaż
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

REFERENT HANDLOWY - 997,4 PLN

zapozananie się ze strukturą organizacyjną firmy, zapoznanie się z pracą w programie SAP
kontakt przez PUP - 2017-04-14 - Syców (dolnośląskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 2 000 PLN

Szycie odzieży damskiej, spódnice, suknie, bluzki itp. w operacjach (w elementach)
kontakt przez PUP - 2017-10-04 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO - od 2 400 PLN

Kierowanie ciągnikiem siodłowym, prace pomocnicze przy rampie załadunkowej
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Rożnowo Nowogardzkie (zachodniopomorskie)

sprzedaż prodktów spożywczo-przemysłowych, obsługa klientów, wykładanie towarów, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Sieradz (łódzkie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - od 2 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, doświadczenie w budownictwie
kontakt przez PUP - 2017-02-17 - Krotoszyn (wielkopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 300 PLN

opieka nad dziećmi
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Somianka (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Obsługa korespondencji biurowej, nauka przygotowywania zestawień ewidecnji rozliczeniowych, przygotowywanie rejestrów faktur, wystawianie faktur.
kontakt przez PUP - 2017-05-23 - Płóczki Górne (dolnośląskie)

ŚLUSARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie zawodowe, minimum 1 rok,
kontakt przez PUP - 2016-02-09 - Ostrów Wielkopolski (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY MIĘSNEJ - 997,4 PLN

Przyjmowanie dostaw mięsa i jego przetworów Przygotowywanie mięsa i jego przetworów do sprzedaży oraz jego ekspozycja i oznaczenie Obsługiwanie klientów podczas sprzedaży mięsa i jego przetworów zgodnie ze standardami jakościKontorlowanie jakości sprzedawanego mięsa i jego przetworów
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Gryfino (zachodniopomorskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

nauka technik strzyżenia i koloryzacjinauka dobierania odpowiednich fryzur
kontakt przez PUP - 2016-07-11 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Warszawa (mazowieckie)

KOORDYNATOR PROJEKTU - ASYSTENT - 997,4 PLN

ZGODNIE Z PROGAMEM STAŻU
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Skierniewice (łódzkie)

SPAWACZ-ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH, PRACE ŚLUSARSKIE, PROWADZENIE SAMOCHODU OSOBOWEGO W RAMACH OBOWIĄZKÓW SŁUŻBOWYCH;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ZAWODOWE, ZNAJOMOŚĆ PRAC ŚLUSARSKICH, UPRAWNIENIA SPAWACZA ELEKTRYCZNE W OSŁONIE Co2, UMIEJĘTNOŚĆ POSŁUGIWANIA SIĘ PALNIKIEM ACETYLENOWO-TLENOWYM, PRAWO JAZDY KAT. B
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 2 000 PLN

szykowanie paczek ( max. do 20 kg), przyjmowanie dostaw, rozwożenie towaru
kontakt przez PUP - 2017-09-01 - Przeźmierowo (wielkopolskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

Kamieniarz-obróbka kamienia, osoba chętna do pracy
kontakt przez PUP - 2016-04-27 - Rokietnica (podkarpackie)

ŚLUSARZ - SPAWACZ - od 2 300 PLN

Spawanie metali
kontakt przez PUP - 2017-07-24 - Bysław (kujawsko-pomorskie)

CUKIERNIK - od 2 000 PLN

Wyrób ciast i wyrobów cukierniczych
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Jastków (lubelskie)

PRACOWNIK BIUROWY - od 1 850 PLN

prace biurowe, obsługa klienta, fakturowanie, wysyłanie paczek, etc.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Świętochłowice (śląskie)

PIEKARZ - od 1 850 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Olkusz (małopolskie)

ASYSYTENT DORADCY - od 1 850 PLN

- umawianie spotkań, - kalkulacje i przygotowywanie polis,- wprowadzanie danych klientów do systemu komputerowego,- obsługa poczty mailowej,- sporządzanie pism,- wykonywanie zdjęć samochodów oraz lokali (dokumentacja),- prowadzenie ewidencji poczty i kalendarza biurowego.
kontakt przez PUP - 2016-11-04 - Police (zachodniopomorskie)

OPERATOR MASZYN DO OBRÓBKI DREWNA - do 2 000 PLN

Przetaczanie kłód na wózek podawczy, cięcie kłód na bale i deski.
kontakt przez PUP - 2017-06-07 - Orchówek (lubelskie)