Praca DORADCA FACHOWY DZIAŁU MULTIMEDIA Płock Media Markt Polska Sp. z o.o.

Wyszogrodzka 127, 09-410 Płock, powiat: m. Płock, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Budowanie przewagi rynkowej przez nową jakość standardów obsługi klienta, sprzedaż pełnej gamy produktów i usług oferowanych przez firmę, nawiązywanie długotrwałych relacji z klientem i zapewnienie obsługi posprzedażowej, prezentacja towaru, dbałość o ofertę.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość pracy: dwie zmiany

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850,00 - do uzgodnienia

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: DORADCA FACHOWY DZIAŁU MULTIMEDIA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Płock

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Płock

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Płock

Zawód: doradca klienta

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Doradca klienta

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: obsługa komputera

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

Nazwa pracodawcy: Media Markt Polska Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Płock

Gmina pracodawcy: Płock

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Płock

Ulica pracodawcy: Wyszogrodzka

Numer budynku pracodawcy: 127

Profil działalności pracodawcy: Sprzedaż detaliczna sprzętu elektrycznego

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

Zawód wykonywany przez pracownika: doradca klienta

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 28.01.2016