Praca Doradca Klienta- Sprzedawca Bydgoszcz Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca Klienta- Sprzedawca

Miejscowość: Bydgoszcz

Województwo: kujawsko-pomorskie

Powiat: m. Bydgoszcz

Adres miejsca pracy: ul. Skarżyńskiego 6

Data dodania ogłoszenia: 2016-03-16

Wymagania dla kandydatów:
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
benefit w postaci kartu MultiSport
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

SPRZEDAWCA - od 1 750 PLN

obsługa klientów, wystawianie FV, prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi normami, kontrola stanu i terminów ważności towarów
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PAKOWACZ(NR 6301) - od 1 850 PLN

składanie, pakowanie artykułów tekstylnych, praca przy maszynie, zakładanie skuwek2 zmiany, system akordowy
H&I Tekstile Sp. z o.o. - 2016-09-01 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - 997,4 PLN

Przygotownie asortymentu do wysyłki pod nadzorem opiekuna.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ/POMOC KUCHARZA(NR 3414) - od 10 PLN

przygotowanie posiłków wg standardów obowiązujących w firmieumowa zlecenie/umowa o pracę
Tekla Bar & Restauracja Jarosław Stochmal - 2016-05-16 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ELEKTRYK(NR 1198) - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA KAT. B(NR 4610) - od 1 850 PLN

-teren pracy: Bydgoszcz+ województwo kujawsko-pomorskiewynagrodzenie do uzgodnienia
ŚWIEŻE I ZIELONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-06-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA I SPRZEDAŻY INTERNETOWEJ(NR 3746) - od 2 600 PLN

Zakres obowiązków:- obsługa sklepu internetowego, - nadzór nad realizacją zamówień,- dbałość o ekspozycję asortymentu w sklepie internetowym - aktualizacja treści oraz grafiki, - wprowadzanie nowych produktów do sklepuRodzaj umowy:Umowa o pracę
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "PRYMUS" ZYGMUNT GRYGORCZUK - 2017-05-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK HANDLOWY/ PRZEDSTAWICIEL(NR 4510) - od 2 500 PLN

Obsługa klientów w siedzibie firmy oraz w terenie.Budowanie trwałych i dobrych relacji ze stałymi klientami firmy.2 x w tygodniu jednodniowe wyjazdy z towarem do klientów (samochodem dostawczym, kat. B)Rodzaj umowy:Umowa o pracę na czas określony (praca od poniedziałku do piątku, w godz. 9-17)
PHU "PRYMUS" Zygmunt Grygorczuk - 2016-06-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

INŻYNIER PROCESU PRODUKCJI(NR 1112) - 3 000 - 4 000 PLN

dozorowanie procesów produkcyjnych, wsparcie działu produkcji w zakresie organizacji produkcji, rozliczania rozchodów materiałowych oraz nakładów pracy
ERPLAST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - 2016-02-24 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

OPIEKUN - do 1 850 PLN

opieka nad niepełnosprawnymi bezdomnymi przebywającymi w schronisku
kontakt przez PUP - 2016-05-02 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK RECEPCJI(NR 6765) - od 1 850 PLN

Obowiązki:- obieg bieżącej dokumentacji- przygotowywanie sali konferencyjnej- przyjmowanie gości- wydawanie kart pracowniczychPraca od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15Stawka: 7.90 zł netto/h, dla osób uczących się 8.40 zł netto
SOLID SECURITY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-09-19 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

- obsługa kasy fiskalnej i terminala- przyjmowanie dostaw- sprzątanie sklepu- dbanie o ekspozycję towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO(NR 6249) - od 1 850 PLN

prowadzenie pojazdów ciężarowych, codzienna obsługa pojazdów i przyczep, nadzór nad załadunkiem i rozładunkiem, utrzymanie pojazdu w czystościmiejsce pracy: południowo-wschodnia część Polski
MINERAL TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII(NR 3094) - od 2 700 PLN

Przygotowywanie dań zgodnie z menu - staranność i sumienność, zamawianie produktów, dbanie o czystość swojego stanowiska pracy
AUTO-FINANSE MICHAŁ NAWROCKI - 2017-04-26 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

SPRZEDAWCA(NR 8037) - od 1 900 PLN

przyjmowanie towaru, obsługa klienta, utrzymanie czystość na stanowisku pracy
MERITUS JACEK SZULC - 2016-11-14 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-05-13 - Bolesławiec (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA(NR 9044) - od 1 750 PLN

pozyskiwanie potencjalnych klientów
KANCELARIA NIERUCHOMOŚCI "MEZONETTA"MONIKA SINGH - 2015-11-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK POMOCNICZY(NR 2532) - od 1 850 PLN

Praca przy linii produkcyjnej. Czynności pomocnicze przy produkcji wafli,ciastek,cukierków.
FULL JOB POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - 2016-04-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY(NR 2327) - 2 500 - 3 200 PLN

praca w brygadzie: remonty dachów, remonty obiektów, prace wykończeniowe, prace konserwatorskie
INVENTUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-03-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

prace na magazynie , wymagane posiadanie książeczki sanitarno- epidemiologicznej
Centrum Mięsne "DROBIMAX II" Sp.z. o.o. Inowrocław - 2016-06-23 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TOKARZ CNC(NR 1035) - od 2 000 PLN

tworzenie detali na maszynie CNC
ROBOTIC s.c. Iwona Hyska Sebastian Hyska - 2017-02-15 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KASJER/SPRZEDAWCA - ŚWINOUJŚCIE , DZIWNÓWEK - od 10 PLN

obsługa kasy fiskalnej, dbanie o prawidłową jakość i ekspozycje towarów, prace porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-09-09 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

ASYSTENT DZIAŁU HANDLOWEGO - do 2 000 PLN

Bezpośrednia obsługa klientów w salonie, przeprowadzanie jazd próbnych, obsługa programów CRM i DMS
kontakt przez PUP - 2016-04-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

Magazynier sklepowy - -

Media Expert prowadzenie magazynu sklepowego (utrzymywanie porządku, znakowanie towarów, zabezpieczanie sprzętu),
przyjmowanie dostaw
dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie magazynu,
Media Expert - 2016-04-12 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY(NR 3540) - od 1 850 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2016-05-20 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)