Praca DEKARZ/BLACHARZ Kobyłka "HEN-MAR" Marcin Kujawa

Osiedlowa 3/1, 05-230 Kobyłka, powiat: wołomiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Instalowanie rynien, pokrywanie dachów, wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych, instalowanie rur spustowych. Wykształcenie zawodowe doświadczenie zawodowe 5 lat.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Liczba godzin pracy w tygodniu: 0.2

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 11 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Wymiar czasu pracy 1/2 etatu, wynagrodzenie brutto 11zł/godz.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: DEKARZ/BLACHARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Kobyłka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wołomiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Kobyłka

Zawód: dekarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 11 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe, inne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko: Doświadczenie zawodowe 5 lat.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 5

Nazwa pracodawcy: "HEN-MAR" Marcin Kujawa

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: wołomiński

Gmina pracodawcy: Kobyłka

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Kobyłka

Ulica pracodawcy: Osiedlowa

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie

Zawód wykonywany przez pracownika: dekarz*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 06.05.2016