Praca CONTENT MANAGER Warszawa kontakt przez PUP

Stanowisko: CONTENT MANAGER

Wynagrodzenie: od 3 500 PLN

Zakres obowiązków: jw

Data publikacji: 2016-07-06

Lokalizacja: Warszawa (mazowieckie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 3 500 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: CONTENT MANAGER

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: administrator stron internetowych

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 3 500 PLN

Data zakończenia pracy: 19.08.2017

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Administrator stron internetowych (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_0:
angielski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_1:
rosyjski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

wymagania_wymaganiaKonieczne_jezyki_2:
polski, w mowie - podstawowy, w piśmie - podstawowy

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie: średnie, umiejętności: doświadczenie w pracy w redakcji internetowej, doświadczenie: 2 lata, znajomość języków: polski, rosyjski, angielski - średni. Zakres obowiązków: tworzenie i realizacja strategii content marketingowej. Opracowanie, zarządzanie i realizacja kalendarza wydawniczego. Promocja marki i dystrybucja treści w polskim i anglojęzycznym internecie przy pomocy własnych i zewnętrznych kanałów komunikacji (paid, owned, earned). Kontakt z mediami, budowanie relacji z partnerami zewnętrznymi (dziennikarze, blogerzy, wydawcy). Monitoring i analiza obecności marki w sieci oraz rekomendacja rozwiązań maksymalizujących sprzedaż i przewagę konkurencyjną marki. Analiza i realizacja założonych celów.

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: administrator stron internetowych