Praca CIEŚLA Warszawa kontakt przez OHP

Najatrakcyjniejsze wyposażenie łazienki.

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: prace na terenie budowy w Warszawie

Forma zatrudnienia: Wybór

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: miesięczne

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy jest to praca tymczasowa?: 1

Nazwa stanowiska: CIEŚLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód: cieśla*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

warunkiPracyIPlacy_powodOddelegowania:
Oferta pracy zgłoszona przez Agencję Pracy Tymczasowej

Nazwa pracodawcy: kontakt przez OHP

Sposób aplikowania: kontakt przez OHP

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Punkt Pośrednictwa Pracy Zambrów

Jana Pawła II 14, 18-300 Zambrów, powiat: zambrowski, woj: podlaskie

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: OHP

Województwo pracodawcy: podlaskie

Powiat pracodawcy: zambrowski

Gmina pracodawcy: Zambrów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zambrów

Adres strony pracodawcy: http://www.ina-work.eu/

Ulica pracodawcy: Jana Pawła II

Numer budynku pracodawcy: 14

Profil działalności pracodawcy: Agencja Pracy Tymczasowej

danePracodawcy_nrKraz: 12304

Oferta zgłoszona przez: Punkt Pośrednictwa Pracy Zambrów

Zawód wykonywany przez pracownika: cieśla*

Podobne oferty pracy

PRACOWNIK RESTAURACJI - od 13 PLN

Obsługa klienta, przygotowywanie posiłków typu fast-food.
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Czeladź (śląskie)

POSADZKARZ - od 2 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY - od 11,02 PLN

-obsługa linii produkcyjnej- stanowiskowa kontrola produkcji- selekcjonowanie i pakownie produktów szklanych
kontakt przez OHP - 2016-05-06 - Gliwice (śląskie)

KASJER/PPP ŁAŃCUT - 8 - 9 PLN

obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez OHP - 2016-07-05 - Krasne (podkarpackie)

SPECJALISTA DYSTRYBUCJI SPRZEDAŻY - 2 000 - 4 000 PLN

aktywne poszukiwanie klientów, umiejętności w zakresie mediacji i negocjacji, utrzymanie pozytywnych relacji z klientami, redagowanie korespondencji handlowej, kompleksowa obsługa klienta
kontakt przez OHP - 2017-05-15 - Stargard (zachodniopomorskie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

Wykonywanie konstrukcji drewnianych do szalunków i stemplowań, konstrukcji drewnianych na budowie oraz przy remontach (konstrukcje rozporowe i podporowe ścian).WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, rok doświadczenie. Praca na terenie Podkarpacia, pracodawca zapewnia dojazd.
Firma Remontowo-Budowlana "Piotrowski" Paweł Piotrowski - 2016-04-28 - Piwoda (podkarpackie)

PRACOWNIK DS. OPRACOWANIA ŁADUNKÓW - 997,4 PLN

przyjmowanie ładunków pocztoych z kursów. skanowanie, opracowanie, dzielenie przesyłek, przygotowanie ładunków, załadunek samochgodów
kontakt przez PUP - 2016-08-19 - Warszawa (mazowieckie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 13 PLN

Obsługa wózka widłowego, prace przy linii produkcyjnej
kontakt przez OHP - 2017-05-10 - Gliwice (śląskie)

KELNER - od 10 PLN

obsługa kelnerska
kontakt przez OHP - 2016-03-16 - Iława (warmińsko-mazurskie)

PORTIER - od 1 850 PLN

jw
Spółdzielnia Inwalidów "Świt" - 2016-04-27 - Warszawa (mazowieckie)

CZYNNOŚCI MAGAZYNIERA - do 12 PLN

-czynności magazynowe-sortowanie przesyłek-załadunek i rozładunek TL-drobne czynności porządkowe
kontakt przez OHP - 2016-10-03 - Lisia Góra (małopolskie)

MERCHANDISER - WYKŁADANIE TOWARU - 8 - 13 PLN

- ekspozycja towaru według konkretnych wytycznych - wypełnianie raportów i przesłanie ich do centrali- dbanie o standardy ustawienia produktów
kontakt przez OHP - 2016-01-18 - Tarnowskie Góry (śląskie)

MAGAZYNIER - od 2 050 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Warszawa (mazowieckie)

MAGAZYN - do 1 800 PLN

prace magazynowe
kontakt przez OHP - 2016-11-02 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK KUCHNI - od 13 PLN

pomoc kuchenna
kontakt przez OHP - 2017-02-07 - Kielce (świętokrzyskie)

KIEROWCA - od 2 000 PLN

dowóz pizzy do klienta
kontakt przez OHP - 2016-06-29 - Wodzisław (świętokrzyskie)

KONSULTANT KOSMETYKÓW - od 500 PLN

reklama i sprzedaż kosmetyków
kontakt przez OHP - 2016-07-11 - Bystrzyca (dolnośląskie)

RECEPCJONISTKA - od 2 000 PLN

obsługa recepcji
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Wysoka Wieś (warmińsko-mazurskie)

POLIGRAF K/M - od 3 521 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 800 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-08-11 - Warszawa (mazowieckie)

STYLISTKA PAZNOKCI - od 13 PLN

Stylizacja paznokciDbanie o porządek na miejscu wykonywanej pracy
kontakt przez OHP - 2017-05-08 - Rybnik (śląskie)

BUFETOWA - od 1 600 PLN

j.w.
Bar Gastronomiczny Janina Mierzwa - 2016-04-22 - Warszawa (mazowieckie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 1 950 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Warszawa (mazowieckie)