Praca CIEŚLA - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy CIEŚLA, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 1739 ofert pracy CIEŚLA.

następna strona
CIEŚLA - od 3 200 PLN

Obróbka drewna, wykonywanie elementów konstrukcji trwale związanych z budynkiem
kontakt przez PUP - 2017-12-01 - Nowy Targ (małopolskie)

CIEŚLA - od 2 300 PLN

Wykonywanie prac związanych z wykonywaniem dachu na budynku
kontakt przez PUP - 2017-12-01 - Konopnica (łódzkie)

CIEŚLA - od 16 PLN

wykonywanie konstrukcji z drewna, korzystanie z maszyn i elektornarzędzi, prace transportowe załadunek i rozładunek
HUTNICZE PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWE DĄBROWA GÓRNICZA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-29 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

CIEŚLA - od 3 700 PLN

ATLANT Sp. z o.o. - 2017-11-29 - Kościerzyna (pomorskie)

CIEŚLA - 2 000 - 5 000 PLN

Według stanowiska.
HYDROSAT SP Z OO - 2017-11-29 - Gdańsk (pomorskie)

CIEŚLA - od 2 000 PLN

Branża budowlana, roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków, rewitalizacja dróg.
IDS-BUD S.A - 2017-11-28 - Łódź (łódzkie)

Zgodny ze stanowiskiem.
PHU CER-BUD ZENON SZYNWELSKI - 2017-11-27 - Chojnice (pomorskie)

CIEŚLA - od 2 500 PLN

Wykonywanie konstrukcji z drewna.
Zakład Budowlano-Produkcyjny "WESTERBUD" Sp. z o.o. - 2017-11-24 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 2 100 PLN

wykonywanie ścian, stropów,słupów za pomocą systemów szalunkowych. Praca w siedzibie firmy i w miejscach zleceń.
kontakt przez PUP - 2017-11-24 - Mława (mazowieckie)

CIEŚLA - 16 - 17 PLN

Prace ogólnobudowlane
Strabag Sp. z o.o. - 2017-11-24 - Będzino (zachodniopomorskie)

CIEŚLA - od 1 200 PLN

Wykonywanie więźby dachowych, szalunków, konstrukcji wiecowych a niekiedy drzwi oraz okien. Obsługa maszyny JAROM.
kontakt przez PUP - 2017-11-24 - Łódź (łódzkie)

Prace ciesielskie na budowie.
WIXBUD SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-11-23 - Mirosław (mazowieckie)

Roboty ciesielskie, wykonywanie konstrukcji drewnianych.
kontakt przez PUP - 2017-11-23 - Kraków (małopolskie)

CIEŚLA - od 14 PLN

prace ciesielskie przy budowie domków wczasowych, miejsce wykonywania pracy na terenie Gminy Sztutowo
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe AGAT Franciszek Statkiewicz - 2017-11-22 - Sztutowo (pomorskie)

Wykonanie i szalowanie stropów, ścian powierzonego obiektu budowlanego z uzyskaniem umowionego oefektu końcowego.Miejsce wykonywania pracy w zależności od zlecenia.Osoby zainteresowane i spełniające wymagania zawarte w ofercie pracy proszone są o kontakt z Urzędem Pracy.
kontakt przez PUP - 2017-11-21 - Szczytno (mazowieckie)

CIEŚLA - od 13 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Wykonywanie konstrukcji drewnianych stosowanych w budownictwie. Budowa domów w szkielecie drewnianym, wykonywanie szalunków; WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe, budownictwo, 3 lata doświadczenia.
kontakt przez PUP - 2017-11-21 - Jawornica (śląskie)

CIEŚLA - od 2 600 PLN

jw.
RD BAU ROBERT OSIAK - 2017-11-20 - Warszawa (mazowieckie)

CIEŚLA - od 2 650 PLN

wg stanowiska
PP-H-U " MARWOOD" Marcin Miś- Morąg - 2017-11-20 - Grudziądz (kujawsko-pomorskie)

CIEŚLA - od 4 000 PLN

Wykonywanie form i szalunków na budowach na terenie Polski środkowej i południowej, praca w delegacji w godz. 8-16
INTOP Tarnobrzeg Sp. z o.o. - 2017-11-20 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

Szalowanie
Nasiennik Zenon Zen- Bud - 2017-11-20 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

CIESLA - 3 200 - 3 520 PLN

Typowe prace ciesielskie na obsługiwanych budowach - budynki użyteczności publicznej na terenie Częstochowy, Lublińca, Zabrza, Dąbrowa Górnicza.
Marian Krotla Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Import Export "KROMAR" - 2017-11-20 - Częstochowa (śląskie)

CIEŚLA - od 22 PLN

Cieśla. Pierwsza umowa o dzieło kolejna umowa o pracę. Wynagrodzenie do negocjacji.
Inżynieria Budowlana Paweł Młynek - 2017-11-20 - Bolesławiec (dolnośląskie)

Praca na budowach głównie na terenie Trójmiasta. Wynagrodzenie do uzgodnienia w zależności od umiejętności i doświadczenia.
BUDREM-RYBAK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - 2017-11-20 - Luzino (pomorskie)

montaż szalunków systemowych, zbrojenie
kontakt przez PUP - 2017-11-18 - Mysiadło (mazowieckie)

wykonywanie robot ciesielskich, konstrukcje, więźby dachowe
kontakt przez PUP - 2017-11-18 - Konstancin-Jeziorna (mazowieckie)

CIEŚLA - 2 500 - 4 000 PLN

Prace przy przebudowie obiektów mostowych na terenie woj. świętokrzyskiego. Praca w delegacji. Firma zapewnia dojazd, zakwaterowanie, narzędzia, środki BHP oraz mozliwość rozwoju i szkoleń.
ASIS Sp. z o.o. - 2017-11-17 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

CIEŚLA - od 2 800 PLN

Szalowanie, betonowanie i rozszalowywanie.
kontakt przez PUP - 2017-11-17 - Łódź (łódzkie)

CIEŚLA - od 2 400 PLN

wykonywanie prac ciesielskich na budowach realizowanych przez firmę
kontakt przez PUP - 2017-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

według zawodu
Sygutowski Usługi Budowlane Sławomir Sygutowski - 2017-11-17 - Zielona Góra (lubuskie)

CIEŚLA - od 8 500 PLN

jw.
Muratori BIS Sp. z o. o. - 2017-11-17 - Warszawa (mazowieckie)