Praca BLACHARZ SAMOCHODOWY Nowa Wola DASTA Dariusz Stańczak

Słonecznikowa 10, 05-500 Nowa Wola, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
rozbrajanie samochodów oraz inne prace blacharskie

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 750 PLN

Nazwa stanowiska: BLACHARZ SAMOCHODOWY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Nowa Wola

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: piaseczyński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lesznowola

Zawód: blacharz samochodowy*

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 750 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: DASTA Dariusz Stańczak

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: piaseczyński

Gmina pracodawcy: Lesznowola

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Nowa Wola

Ulica pracodawcy: Słonecznikowa

Numer budynku pracodawcy: 10

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

Zawód wykonywany przez pracownika: blacharz samochodowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 03.12.2015

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 200 PLN

zamawianie towarów tekstylnych z Turcji, ustalanie z dostawcami rodzaju, ilości towaru oraz terminów dostaw, składanie reklamacji, ustalanie dostaw, wykonywanie innych prac zleconych przez Zarząd
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 2 500 PLN

przygotowywanie i montaż zbrojeń budowlanych na placu budowy
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Piaseczno (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 200 PLN

sprzedaż towarów, obsługa klientów posługujących się językiem wietnamskim, pozyskiwanie nowych klientów narodowości wietnamskiej.
kontakt przez PUP - 2016-12-29 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ASYSTENT - od 950 PLN

współpraca z klientami z Indii, wspomaganie pracy przedstawicieli handlowych, odpowiedzialność za porządek w biurze, wykonywanie poleceń prezesa, obsługa poczty elektronicznej w języku angielskim i hindi
kontakt przez PUP - 2016-08-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 700 PLN

zbiór informacji handlowej, analiza rynku, kontakty z kontrahentami, sprzedaż, zaopatrzenie, doradztwo
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

dbanie o telefoniczne relacje z klientami z Indii przez telefon, wspomaganie pracy pracowników formy poprzez tłumaczenia rozmów z klientami z Indii
kontakt przez PUP - 2016-12-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 900 PLN

Brak danych
Phu Marigo Janusz Supinski - 2016-06-27 - Rekowo Górne (pomorskie)

BROKER INFORMACJI - od 15 PLN

wyszukiwanie, analiza i udostępnianie informacji, sporządzanie raportów i baz danych klientów z Chin potrzebnych do efektywnego funkcjonowania firmy, obsługa poczty elektronicznej w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA TELEFONICZNY/INTERNETOWY - od 15 PLN

planowanie, monitorowanie, kontrola oraz bieżąca obsługa realizacji kampanii internetowych związanych z rynkiem indyjskim, nawiązywanie oraz obsługa bieżących kontaktów z partnerami indyjskimi, obsługa maili od klientów z Indii, budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku indyjskim, wykonywanie poleceń prezesa
kontakt przez PUP - 2016-09-09 - Piaseczno (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

-obsługa klientów- odpowiedzialnośc za rozwijanie sprzedaży w firmir- pozyskiwanie nowych klientów i obsługa stałych klientów firmy, przede wszystkim pochodzenia wietnamskiego
kontakt przez PUP - 2016-06-24 - Jabłonowo (mazowieckie)

MONTAŻYSTA STOISK - od 2 000 PLN

MONTAŻ STOISK WYSTAWIENNICZYCH
PHAR SP. Z O.O. - 2015-11-27 - Baniocha (mazowieckie)

TŁUMACZ JĘZYKA CHIŃSKIEGO - od 2 500 PLN

tłumaczenia podczas spotkań z klientami, obsługa klientów chińskojęzycznych
kontakt przez PUP - 2016-01-19 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I SPRZEDAŻY - od 2 500 PLN

opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej, kontakty z kontrahentami, wspieranie działu sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Jabłonowo (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 900 PLN

planowanie posiłków, gotowanie potraw kuchni tureckiej
kontakt przez PUP - 2015-12-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OGRODNIK - od 1 000 PLN

zagospodarowanie i pielęgnacja terenów zielonych
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Chyliczki (mazowieckie)

PRACOWNIK FIZYCZNY-ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 100 PLN

prace ogólnobudowlane, wykopy, szalowanie, zbrojenie
kontakt przez PUP - 2016-11-25 - Łazy (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 400 PLN

PRZYGOTOWYWANIE TOWARU DO SPRZEDAŻY, OPERACJE KASOWE, OBSŁUGA KLIENTÓW HURTOWYCH I DETALICZNYCH Z WIETNAMU, SPORZĄDZANIE RAPORTU FISKALNEGO, UDZIELANIE INFORMACJI O SPRZEDAWANYCH TOWARACH, ROZPATRYWANIE REKLAMACJI, DOKUMENTOWANIE OBROTU TOWARU(PARAGONY)
kontakt przez PUP - 2016-01-15 - Magdalenka (mazowieckie)

KUCHARZ - od 1 200 PLN

przygotowywanie potraw wg receptur kuchni wietnamskiej
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 900 PLN

obsługa klientów polskich i chińskich, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z kontrahentami m.in. z Chin, obsługa kasy fiskalnej, sporządzanie raportów sprzedaży
kontakt przez PUP - 2016-10-04 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 1 000 PLN

przyjmowanie towaru, sprawdzanie zgodności rodzaju, ilości i jakości towarów z dowodem nadania otrzymanym od dostawców, przechowywanie towarów, utrzymanie porządku w magazynie, wydawanie towarów
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-10-25 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KASJER - od 11 PLN

obsługa klientów na dziale kas; praca w sklepie DECATHLON
AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ "GRUPA INCORE" - 2016-04-15 - Piaseczno (mazowieckie)

tłumaczenie rozmów z klientami z Indii, obsługa poczty w języku hindi i angielskim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-17 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-06-28 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

KUCHARZ - od 2 200 PLN

przygotowywanie potraw, dań chińskich w oparciu o receptury tradycyjnej kuchni chińskiej, tworzenie menu w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-16 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM - od 1 387,5 PLN

ubój zwierząt rzeźnych i obróbka poubojowa tusz, rozbiór na elementy zasadnicze z odkostnieniem, dzielenie surowca do produkcji wędlin
SOLANO IMPORT EXPORT PAWEŁ SOBCZAK - 2016-01-27 - Piaseczno (mazowieckie)

MENEDŻER MARKI - od 2 000 PLN

zarządzanie finansami, odpowiedzialność za zarządzanie przedsiębiorstwem oraz za rozwój celów strategicznych, praca z dokumentami w języku chińskim
kontakt przez PUP - 2016-08-10 - Mroków (mazowieckie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - 4 200 - 7 000 PLN

wykształcenie bez znaczenia, konieczne doświadczenie. Firma zajmuje się remontami pojazdów zabytkowych
Retro-Auto - 2016-02-11 - Rozdrażew (wielkopolskie)

TYNKARZ GIPSEM Z AGREGATU - od 1 000 PLN

wykonywanie tynków gipsowych na mokro z agregatu

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 600 PLN

Pozyskiwanie nowych klientów dla środków czystości. Kontakt tel. 573 377 864
PERFEKT Bogdan Pytel - 2016-01-05 - Piaseczno (mazowieckie)