Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA Rożnowice kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Rożnowice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
pomoc nauczycielce w zapewnieniu opieki i bezpieczeństwa dzieciom w wieku 3-4 latwspółudział w organizowaniu zajęć pod kontrolą nauczycielki

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rożnowice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: gorlicki

Zawód: asystent nauczyciela przedszkola

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 1

Data zakończenia pracy: 28.02.2017

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
dobry stan zdrowia,łatwość nawiązywania kontaktów z dziećmi

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Michalusa 18, 38-300 Gorlice, powiat: gorlicki, woj: małopolskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: gorlicki

Gmina pracodawcy: Gorlice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gorlice

Ulica pracodawcy: Michalusa

Numer budynku pracodawcy: 18

Profil działalności pracodawcy: Edukacja.

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela przedszkola

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 617 PLN

pozyskiwanie nowych klientów, utrzymywanie kontaktów z dotychczasowymi klientami
kontakt przez PUP - 2016-04-04 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - do 2 000 PLN

obsługa klienta w języku niemieckim; prowadzenie telefonicznego centrum obsługi klienta w języku niemieckim; prowadzenie bieżących spraw firmy w tym dokumentacji w języku niemieckim; wystawianie faktur, paragonów, prowadzenie dokumentacji, archiwizacja,
kontakt przez PUP - 2017-02-23 - Chorzów (śląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

USUWANIE USTEREK, WYKONYWANIE PRAC REMONTOWO-PORZĄDKOWYCH;WYMAGANIA:WYKSZTAŁCENIE PODSTAWOWE LUB ZAWODOWE, PRACA NA WYSOKOŚCI DO 3 METRÓW, PRAWO JAZDY KAT.B
kontakt przez PUP - 2016-01-05 - Szczecin (zachodniopomorskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

Obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Stary Dzików (podkarpackie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - do 2 000 PLN

praca w magazynie, obsługa wózków widłowych niskiego składu
kontakt przez PUP - 2016-03-01 - Chorzów (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

układanie i metkowanie towaru,obsługa klienta i kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Zambrów (podlaskie)

ANIMATOR / OPIEKUN DZIECIĘCY - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi, pomoc w prowadzeniu kawiarenki na sali zabaw, pomoc w organizacji zabaw i animacji
kontakt przez PUP - 2017-02-24 - Sosnowiec (śląskie)

WYDAWCA TOWARU - do 1 850 PLN

wydawanie towaru,
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ruda Śląska (śląskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

prace tynkarskie na terenie całegokraju
kontakt przez PUP - 2017-02-01 - Wągrowiec (wielkopolskie)

SEKRETARKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stazu
kontakt przez PUP - 2016-06-08 - Rząśnia (łódzkie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 3 500 PLN

Cięcie płyt z tworzyw, gięcie profili, gięcie blach opierzeniowych, montaż na wysokości powyżej 3m
kontakt przez PUP - 2017-03-10 - Kiełpiny (wielkopolskie)

HYDRAULIK - od 12 PLN

montaż instalacja i naprawa instalacji wodociągowej, kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Gniezno (wielkopolskie)

SPECJALISTA ANALIZY I ROZWOJU RYNKU I MECHANIK - od 2 000 PLN

poszukiwanie kontrahentów na Ukrainie, w Rosji, Białorusi.Reklama produktu w internecie. Naprawa samochodów. Pomocnicze roboty.
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kokoszkowy (pomorskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - 2 500 - 2 800 PLN

Załadunek i rozładunek towaru, rozwożenie narzędzi, kleji oraz rozpuszczalników samochodem dostawczym do 3,5 tony
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Gdańsk (pomorskie)

HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami i odbiorcami towarów i usług, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ELEKTRYK - od 2 500 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Warszawa (mazowieckie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

wykonywanie tynków z różnego rodzaju zapraw ręcznie lub przy pomocy specjalistycznego sprzętu, osadzanie narożników ściennych i kratek wentylacyjnych, mechaniczne zacieranie tynków
kontakt przez PUP - 2016-08-08 - Józefosław (mazowieckie)

OPIEKUN DZIECI NA PRZEJŚCIACH DLA PIESZYCH - od 1 900 PLN

Opiekun dzieci na przejściach dla pieszych
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Iłowo-Osada (warmińsko-mazurskie)

MAGAZYNIER - do 850 PLN

przyjęcie odpowiedzialności materialnej za powierzone materiały i pomieszczenie magazynowe na podstawie spisu inwentaryzacyjnego i protokołu zdawczo-odbiorczego
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Sosnowiec (łódzkie)

SPRZEDAWCA - FAKTURZYSTA - do 2 000 PLN

Układanie towarów w regałach, konfekcjonowanie twarów, wystawianie zamówień, faktur i innych dokumentów
kontakt przez PUP - 2017-03-06 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 14 PLN

poszukiwanie oraz pozyskiwanie klientów z terytorium Ukrainy na zakup towarów oferowanych przez firmę , przyjmowanie zamówień od klientów ukraińsko oraz rosyjsko języcznych, obsługa posprzedażowa klientów dotychczasowych oraz nowo pozyskanych
kontakt przez PUP - 2017-02-13 - Rzeszów (podkarpackie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

tłumaczenie rozmów z klientami z Bangladeszu, obsługa poczty w języku bengalskim, dbanie o relacje z klientami z Bangladeszu
kontakt przez PUP - 2016-11-03 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-02-17 - Ustka (pomorskie)

SPECJALISTA DS. UBEZPIECZEŃ - 997,4 PLN

specjalista ds. ubezpieczeństaż w godz. 8-16
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Tarnobrzeg (podkarpackie)

KASJER - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż artykułów spożywczo - przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Kazimierza Wielka (świętokrzyskie)

zgodnie z programem
kontakt przez PUP - 2017-02-28 - Żnin (kujawsko-pomorskie)