Praca ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ Runowo kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Runowo, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: Zgodnie z programem stażu

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT OSOBY NIEPEŁNOSPRAWNEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Runowo

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lidzbarski

Zawód: asystent osoby niepełnosprawnej*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Dębowa 8, 11-100 Lidzbark Warmiński, powiat: lidzbarski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: lidzbarski

Gmina pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lidzbark Warmiński

Ulica pracodawcy: Dębowa

Numer budynku pracodawcy: 8

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lidzbarku Warmińskim

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent osoby niepełnosprawnej*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

KOSMETYCZKA - od 1 850 PLN

zgonie z zakresem czynności
kontakt przez PUP - 2016-02-03 - Białobrzegi (mazowieckie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Sprzątanie przystanków autobusowych,chodników ulic i placów, utrzymanie czystości na ścieżkach przyrodniczych.
kontakt przez PUP - 2016-04-15 - Sulęczyno (pomorskie)

F- RENOWATOR MEBLI ARTYSTYCZNYCH - 997,4 PLN

wg. programu stażu
kontakt przez PUP - 2015-12-14 - Chojnów (dolnośląskie)

SPRZĄTACZKA - 997,4 PLN

zapoznanie z zasadami BHP i P.POŻ., ryzykiem zawodowym oraz regulaminami wewnątrzszkolnymi, zapoznanie ześrodkami czystości, sprzętem i technikami sprzątania, sprzątanie klas lekcyjnych, pomieszczeń biurowych, sanitariatów, pomieszczeń wielkopowierzchniowych (korytarze, sale gimnastyczne), mycie okien, generalne sprzątanie pomieszczeń
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Myślibórz (zachodniopomorskie)

KIEROWCA-MECHANIK - od 1 750 PLN

Miejscem pracy jest firma zajmująca się recyklingiem i odbiorem odpadów przemysłowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-02 - Dziewoklucz (wielkopolskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wkładanie towarów, sprzedaż mięsa i wędlin, obsługa kasy fiskalnej oraz terminala, obsługa urządzeń elektrycznych np. krajalnica, kotleciarka, młynek do mielenia mięsa
kontakt przez PUP - 2016-04-01 - Brodnica (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK PRZYGOTOWUJĄCY DREWNO - od 1 850 PLN

obsługa maszyn do obróbki drewna
kontakt przez PUP - 2016-08-05 - Trzonki (warmińsko-mazurskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

wykształcenie bez znaczenia, osoba z doświadczeniem jako robotnik budowlany,
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Jaskółki (wielkopolskie)

SORTOWACZ - OPERATOR/DOPOSAŻENIE/16/7065 - od 1 850 PLN

prowadzenie prac sortowniczych, mycie, czyszczenie, cięcie, sprzątanie hali, prowadzenie bieżącej konserwacji i obsługi urządzeń i maszyn
kontakt przez PUP - 2016-09-28 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

TRENER PERSONALNY - od 1 200 PLN

Obsługa klienta.Planowanie programów treningowych.
kontakt przez PUP - 2016-10-05 - Łódź (łódzkie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

prace ciesielskie
kontakt przez PUP - 2016-10-27 - Chrzanów (małopolskie)

POKOJOWA - od 1 850 PLN

Sprzątanie pokoi, części wspólnych, sanitariatów, pomieszczeń biurowych i magazynowych, utrzymanie w czystości infrastruktury zewnętrznej tj, wiaty, altan, placu zabaw oraz sprzętu będącego na ich wyposażeniu, sprawdzanie i kontrolowanie stanu technicznego pokoi, przyjmowanie i zdawanie pościeli do pralni, prowadzenie stanów magazynowych pościeli, sporządzanie inwentaryzacji
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Unieście (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Odbieranie i ekspedycja korespondencji, sporządzanie pism obsługa urządzeń biurowych, archiwizacja dokumentów, prowadzenie rejestru wejść interesantów
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Olesno (opolskie)

SPRZEDAWCA- KELNER - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Jędrzejów (świętokrzyskie)

STOLARZ - MONTER MEBLOWY - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-04-07 - Gniezno (wielkopolskie)

MONTER - od 1 850 PLN

fazowanie, cięcie, przygotowanie materiału do spawania, czytanie rysunku izometrycznego
kontakt przez PUP - 2016-07-05 - Dzierżoniów (dolnośląskie)

SZLIFIERZ - od 1 850 PLN

Szlifierz
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Piława Górna (dolnośląskie)

OGRODNIK -KONSERWATOR - 997,4 PLN

Prace ogrodnicze i konserwacja terenów zielonych, utrzymywanie obiektów w czystości, wykonywanie drobnych prac remonotowych, konserwacja urządzeń na terenie obiektu
kontakt przez PUP - 2016-10-12 - Sosnowiec (śląskie)

MAGAZYNIER - KIEROWCA - od 1 850 PLN

Pakowanie, składanie słodyczy, paletowanie, składanie kartonów.
kontakt przez PUP - 2016-09-29 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

KELNER - 997,4 PLN

- przygotowywanie lokalu do przyjęcia gości- zadbanie o odpowiedni wystrój, dostosowany do okliczności- nakrywanie do stołu, dbanie o czystość zastawy i sztućców- pomoc w nadzorze nad jakością podawanych potraw i natychniastowe usuwanie niepotrzebnych naczyń ze stołów- powitanie gości, wybór stolika, przedstawienie menu, udzielanie wszelkiej informacji odnośnie serwowanych potraw i napojów, pomoc w wyborze poszczególnych dań a następnie przyjęcie zamówienia i jego odpowiednie zrealizowanie
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Gliwice (śląskie)

KIEROWCA KAT C + E - od 1 850 PLN

załadunek, rozładunek, dbanie o przydzielony tabor
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Siemianowice Śląskie (śląskie)

KASJER-SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedaż art. spożywczo-przemysłowych, ekspozycja towaru, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2016-07-08 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

168U POMOCNIK KUCHARZA - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-02 - Radom (mazowieckie)

PRACOWNIK POMOCNICZY W SKLEPIE - od 1 850 PLN

Obsługa Klientów, wykładanie towaru na półkach, prace porządkowe. Praca w godzinach 6.00-14.00, 14.00-22.00
kontakt przez PUP - 2016-10-19 - Wrocław (dolnośląskie)

CIEŚLA - od 925 PLN

Montaż szalunków systemowych oraz deskowanie
kontakt przez PUP - 2016-11-21 - Słupno (mazowieckie)

KUCHARZ - 997,4 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-22 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed