Praca ASYSTENT LABORANTA Rucianka KTK Polska Sp. z o.o.

Stanowisko: ASYSTENT LABORANTA

Wynagrodzenie: od 2 500 PLN

Zakres obowiązków: pobieranie prób węgla, realizacja działań kontrolnych do określenia jakości węgla, sporządzanie raportów, prowadzenie rejestru wyników analiz węgla, kontrola stanu węgla na składzie, przygotowanie dokumentów w sprawie stanu i jakości węgla

Data publikacji: 2016-08-26

Lokalizacja: Rucianka (warmińsko-mazurskie)

Pracodawca: KTK Polska Sp. z o.o.

Miejsce pracy:
14-420 Rucianka, powiat: elbląski, woj: warmińsko-mazurskie

Zakres obowiązków:
pobieranie prób węgla, realizacja działań kontrolnych do określenia jakości węgla, sporządzanie raportów, prowadzenie rejestru wyników analiz węgla, kontrola stanu węgla na składzie, przygotowanie dokumentów w sprawie stanu i jakości węgla

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 500 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
proponowana wysokość wynagrodzenia miesięcznie brutto ok. 2.500 zł

Nazwa stanowiska: ASYSTENT LABORANTA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Rucianka

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: warmińsko-mazurskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: elbląski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Młynary

Zawód: laborant chemiczny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 500 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu, zdolności komunikacyjne, samodzielność, dokładność

Nazwa pracodawcy: KTK Polska Sp. z o.o.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Kościuszki 118, 14-500 Braniewo, powiat: braniewski, woj: warmińsko-mazurskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie, CV, List motywacyjny

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: warmińsko-mazurskie

Powiat pracodawcy: braniewski

Gmina pracodawcy: Braniewo

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Braniewo

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 118

Nazwisko osoby zgłaszającej: Małgorzata Sieradzińska

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

Zawód wykonywany przez pracownika: laborant chemiczny