Praca ASYSTENT KSIĘGOWEGO Pabianice kontakt przez PUP

Stanowisko: ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Wynagrodzenie: 997,4 PLN

Zakres obowiązków: Asystent księgowego - nabór na staż PFRON - osoby niepełnosprawne ze statusem poszukującego pracy;

Data publikacji: 2016-08-04

Lokalizacja: Pabianice (łódzkie)

Pracodawca: kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków:
Asystent księgowego - nabór na staż PFRON - osoby niepełnosprawne ze statusem poszukującego pracy;

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT KSIĘGOWEGO

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pabianice

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: łódzkie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: pabianicki

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 4

Data zakończenia pracy: 19.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Waryńskiego 11, 95-200 Pabianice, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: s

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: łódzkie

Powiat pracodawcy: pabianicki

Gmina pracodawcy: Pabianice

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pabianice

Ulica pracodawcy: Waryńskiego

Numer budynku pracodawcy: 11

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pabianicach

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 04.08.2016

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MŁODSZY OPIEKUN - 997,4 PLN

Szkolenie BHP. Zapoznanie się z ryzykiem zawodoweym na stanowisku pracy oraz regulaminem pracy i organizacyjnym. Sprawowanie bezpośredniej opieki nad mieszkańcami, czuwanie nad ich bezpieczeństwem.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Ostrowina (dolnośląskie)

MAJSTER BUDOWLANY - 997,4 PLN

majster budowlany
kontakt przez PUP - 2016-03-22 - Zielona Góra (lubuskie)

PRACOWNIK PRODUKCYJNY (S) - 997,4 PLN

produkowanie wyrobów z tworzyw sztucznych, produkowanie i montowanie parapetów i obróbek blacharskich, utrzymanie ładu i porządku na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-13 - Zbylitowska Góra (małopolskie)

KOSMETYCZKA-STYLISTKA PAZNOKCI - od 2 000 PLN

zabiegi kosmetyczne, stylizacja paznokci
kontakt przez PUP - 2017-07-04 - Żory (śląskie)

HANDLOWIEC - od 1 900 PLN

obsługa klientów, kontakty z kontrahentami m.in z Chin
kontakt przez PUP - 2015-12-18 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY - 1 750 - 2 750 PLN

obsługa biura i klienta, przygotowanie ofert przetargowych, organizacja szkoleń; oferta również dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności;
Centrum Kształcenia Biznesu Sp. z o.o. - 2015-12-02 - Pabianice (łódzkie)

DYREKTOR K/M - od 4 500 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2017-05-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

zamawianie z Turcji produktów, podpisywanie umów z dostawcami, sprawdzanie dostaw pod względem terminów, zgodności nadesłanych produktów, składanie reklamacji w przypadku stwierdzenia braków
kontakt przez PUP - 2017-06-19 - Jabłonowo (mazowieckie)

SPECJALISTA DO SPRAW MARKETINGU I HANDLU - od 1 850 PLN

-nawiązywanie kontaktów z kontahentami, -negocjowanie cen,-zawieranie nowych kontraktów- umów handlowych
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Gdów (małopolskie)

POMOCNIK GRAFIKA KOMPUTEROWY - od 2 000 PLN

Sprawdzanie poprawności materiałów do druku, obsługa programów WORD,EXEL, obsługa laminatora i gilotyny.WYMAGANIA: wykształcenie średnie, obsługa komputera, mile widziane znajomość obsługi programu Corel.
kontakt przez PUP - 2017-10-06 - Jarosław (podkarpackie)

DZIENNY OPIEKUN MAŁEGO DZIECKA - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-12-09 - Wieprz (śląskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - 997,4 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Wolica (podkarpackie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-07-26 - Ostrołęka (mazowieckie)

MAGAZYNIER - od 2 150 PLN

pakowanietowarów, przyjęcie towarów, wprowadzenie danych do systemu komputerowego, drukowanie listów przewozowych
kontakt przez PUP - 2017-03-16 - Komorniki (dolnośląskie)

ASYSTENT DO SPRAW ZAKUPÓW - od 1 300 PLN

zakup towarów od dostawców z Indii i Wietnamu, negocjacje cen towarów, gromadzenie dokumentacji handlowej, rozliczanie, wykonywanie operacji handlowych w języku hindi i wietnamskim
kontakt przez PUP - 2017-08-01 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

ZBROJARZ - od 1 100 PLN

zbrojenia budowlane na terenie całej Polski
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Bytom (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

sprzedaż obuwia
kontakt przez PUP - 2017-02-09 - Ostrów Mazowiecka (mazowieckie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - ASYSTENT SPEDYTORA - 997,4 PLN

1. Przyjmowanie zleceń transportowych i spedycyjnych.2. Wprowadzanie danych do systemów operacyjno-informacyjnych.3. Planowanie załadunków i rozładunków transportowych i spedycyjnych. 4. Współpraca z pracownikami na stanowiskach - kierowcy, spedytor.5. Wspomaganie pracy spedytora.6. Współpraca z klientami.7. Obsłucha urządzeń biurowych.
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Grodzisk Mazowiecki (mazowieckie)

SPEDYTOR - od 1 850 PLN

Organizacja transportu, planowanie tras, przygotowywanie dokumentów transportowych. Pozyskiwanie klientów, kontrolowanie działań podczas załadunku, przeładunku i rozładunku.
kontakt przez PUP - 2016-08-23 - Tomaszów Lubelski (lubelskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

Według stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-03-31 - Grodzisk Wielkopolski (wielkopolskie)

UKŁADACZ NAWIERZCHNI DROGOWYCH - od 2 000 PLN

przygotowywanie zgodnie z dokumentacją techniczną koryta drogi pod wszelkiego rodzaju nawierzchnie, ręczne lub mechaniczne rozściełanie kolejnych warstw podbudowy i ich zagęszczanie, praca na terenie całego kraju (tygodniowe delegacje i dłuższe)
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Zarzyce Wielkie (małopolskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Brzeg (opolskie)

OPERATOR LINII PRZY PRODUKCJI ELEMENTÓW BETONOWYCH - od 1 850 PLN

obsługa maszyn, drobne prace remontowe maszyn, prace porządkowe przy maszynie
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Wykno (łódzkie)

ŚLUSARZ - 2 800 - 3 500 PLN

prace ślusarskie, produkcja, montaż
kontakt przez PUP - 2017-09-07 - Poznań (wielkopolskie)

SPECJALISTA DO SPRAW HANDLU - 2 500 - 3 500 PLN

Obsługa klienta. Ofertowanie, składanie zamówień.
kontakt przez PUP - 2017-05-31 - Pruszcz Gdański (pomorskie)

INŻYNIER DS. ZARZĄDZANIA - do 9 000 PLN

Wsparcie pracy zespołów programistycznych w zakresie: ----Automatyzacji narzędzi do budowania oprogramowania, Rozwój narzędzi do Ciągłej Integracji, Zarządzanie Systemem Kontroli Wersji oprogramowania, Wdrożenie i zarządzanie systemem do budowania oprogramowania, Projektowanie i utrzymywanie narzędzi wspierających codzienną pracę zespołów programistycznych, Analiza i rozwiązywanie problemów z obszaru zarządzania konfiguracją oprogramowania.
kontakt przez PUP - 2016-05-31 - Wrocław (dolnośląskie)