Praca ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI Toruń Maria Centkowska Biuro Rachunkowe

Stanowisko: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Wynagrodzenie: od 1 850 PLN

Zakres obowiązków: dekretowanie dokumentów księgowych, rozliczanie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi rachunkowej i rejestrów VAT, obsługa programu Płatnik

Data publikacji: 2016-06-03

Lokalizacja: Toruń (kujawsko-pomorskie)

Pracodawca: Maria Centkowska Biuro Rachunkowe

Miejsce pracy:
87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie

Zakres obowiązków:
dekretowanie dokumentów księgowych, rozliczanie księgi przychodów i rozchodów, prowadzenie księgi rachunkowej i rejestrów VAT, obsługa programu Płatnik

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku: 1850 zł w okresie próbnym

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Czy pracodawca szuka pracowników gotowych do pracy od zaraz?: 1

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Toruń

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: kujawsko-pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Toruń

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Toruń

Zawód: asystent do spraw księgowości

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne

Wymagane wykształcenie dla kandydatów: średnie zawodowe, ekonomiczne

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
2 lata doświadczenia w księgowości, znajomość pełnej księgowości, obsługa programu Płatnik

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 2

Nazwa pracodawcy: Maria Centkowska Biuro Rachunkowe

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: kujawsko-pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Toruń

Gmina pracodawcy: Toruń

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Toruń

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent do spraw księgowości