Praca m. Nowy Sącz - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy m. Nowy Sącz, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 2420 ofert pracy m. Nowy Sącz.

następna strona
SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

Sprzątanie pomieszczeń biurowych
KONSALNET OCHRONA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTAŻYSTA OKIEN I DRZWI. - od 2 000 PLN

Montażysta okien i drzwi.Praca delegacji na terenie kraju i za granicą.
Tradycja Fabryka Okien Spólka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Spółka Komandytowa - 2017-09-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

ŚLUSARZ - od 2 000 PLN

Wytwarzanie produktów potrzebnych do wykonywania i montażu wentylacji.
kontakt przez PUP - 2017-09-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY Z J. NIEMIECKIM - od 2 500 PLN

Kontakt telefoniczny, e-mailowy z kontrachentami, obsługa urządzeń biurowych, sporządzanie dokumentacji.
E-PROM Katarzyna Sromek - 2017-09-22 - Nowy Sącz (małopolskie)

OPERATOR URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA MIĘSA - od 2 186 PLN

- prace związane z obsługa skórowaczek, obławiarek, kutrów, wilków, pił taśmowych i tarczowych, pakowarek, etykieciarek do mięs itp.
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

AUTOR TEKSTÓW I SLOGANÓW REKLAMOWYCH (COPYWRITER) - od 2 400 PLN

Autor tekstów i sloganów reklamowych (copywriter)Firma MEDIA AMBASADOR która od 17 lat specjalizuje się realizacjach e-commerce: od badań ianalityki, przez implementację projektów aż po działania marketingowe i skalowanie biznesuKlientów.Misją firmy jest wspomaganie polskich firm i rozwijanie polskiego e-commerce.W portfolio firmy znajdują się takie marki jak: Answear.com, BIG STAR, Bytom,CCC, Coccodrillo, Intermarche, Irena Eris, Medicine, Marilyn, Polpharma, PwC, Skalnik,UrbanCity.pl, Qubus Hotel i wiele innych.Pracodawca poszukuje osoby, która:- potrafi przeprowadzić szybki i szczegółowy research na zadany temat,- jest kreatywna, posiada łatwość operowania słowem i ma lekkie pióro,- nienagannie posługuje się językiem polskim, doskonale zna zasady stylistyczne orazortografię,- potrafi wczuć się w potrzeby czytelnika/klienta i zaprojektować lekturę swojegotekstu,- potrafi tworzyć treści, które wzmacniają zaangażowanie klientów,- jest odpowiedzialna i ambitna, potrafi samodzielnie organizować sobie pracę i w pełniza nią odpowiadać,- posiada umiejętność pracy nad wieloma projektami i zadaniami w tym samym czasieZakres obowiązków:- tworzenie opisów i artykułów dla serwisów e-commerce,- przygotowywanie treści reklamowych do różnych kanałów digital (m.in. newsletter,social media),- współpraca z innymi zespołami w celu zapewnienia skutecznej komunikacjizewnętrznej,- rozwijanie wiedzy z zakresu marketingu, SEO, social media i rynku e-commerce.Firma oferuje- pracę przy rozpoznawalnych projektach- pracę w organizacji nastawionej na uczenie się i rozwój- kartę multisport- bogatą bibliotekę firmową - pozycje zarówno polskie jak i zagraniczneZgłoszenia z CV (PL) wraz z opisem dotychczasowego doświadczenia zawodowego, zdopiskiem " Copywriter " w temacie maila, prosimy przysyłać na adres:praca2017 (at) mediaambassador.comMediaAmbassador.com
Media Ambassador Dominika Blew - 2017-09-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 3 400 PLN

Pomoc na budowie (hala sportowa od podstaw). Praca w Jamnicy/Nawojowej.
Firma "Legbud" Mieczysław Legutko - 2017-09-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTER ŻALUZJI - od 2 000 PLN

Monter żaluzji - uzupełnienie wakującego stanowiska pracy utworzonego w ramach prac interwencyjnych. Źródło finansowania Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój PO WER.
kontakt przez PUP - 2017-09-21 - Nowy Sącz (małopolskie)

CIEŚLA - od 2 300 PLN

Cieśla - obróbka drewna, montaż konstrukcji drewnianych, konstrukcji rozporowych i podporowych ścian.Praca w delegacji na terenie kraju. Pracodawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie.Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, min. 6 miesięcy doświadczenia zawodowego w pracach ciesielskich.
EON PLUS sp. j. - 2017-09-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Magazynier- oferta pracy realizowana w ramach refundacji wynagrodzenia, nagród i składek ZUS dla bezrobotnych do 30 roku życia. Wymagania: wykształcenie zawodowe, komunikatywność, mile widziana obsługa wózka widłowego, chęci do pracy.
kontakt przez PUP - 2017-09-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER - 2 500 - 3 000 PLN

Magazynier - praca w Salonie AGATA MEBLE:- rozładunek i załadunek ręczny- prace fizyczne, praca z dokumentacją magazynową- obsługa wózka widłowego- kontakt z klientemOsoby zainteresowane pracą mogą wysłać cv na adres e-mail - praca (at) agatameble.plDo czasu otwarcia salonu w Nowym Sączu osoby będą oddelegowane do pracy w innych salonach na terenie południowej Polski (Rzeszów, Kraków, Częstochowa, Lublin). Pracodawca pokrywa koszty przejazdów, wyżywienia i zakwaterowania.
AGATA SPÓŁKA AKCYJNA - 2017-09-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

ZBROJARZ - od 2 300 PLN

Zbrojarz - czyszczenie, prostowanie, cięcie oraz gięcie prętów zbrojeniowych. Układanie oraz montowanie zbrojeń obiektów budowlanych.Praca w delegacji na terenie kraju. Pracodawca zapewnia dojazd oraz zakwaterowanie. Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejetność czytania rysunku technicznego, mile widziane min. 6-miesięczne doświadczenie w wykonywaniu prac zbrojeniowych. Praca na okre 3-ch lat.
EON PLUS sp. j. - 2017-09-20 - Nowy Sącz (małopolskie)

KUCHARZ - od 2 100 PLN

Kucharz- wymagania: wykształcenie gastronomiczne, doświadczenie zawodowe 1 rok w branży, mile widziane badania sanepid, dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy w zespole. Prowadzenie stołówki w internacie.
Zespół Szkół Nr 1 im. KEN - 2017-09-19 - Nowy Sącz (małopolskie)

NAUCZYCIEL PRZEDMIOTU EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA. - od 155 PLN

Nauczyciel przedmiotu edukacja dla bezpieczeństwa- wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, oligofrenopedagogika. Praca 1 godzina tygodniowo.
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 1 000 PLN

Praca na 1/2 etatu.Sporzątnie pomieszczeń biurowych, korytarzy, mycie okien. Praca w Nowym Sączu na Al. Piłsudskiego (budynek Izby Celnej). Praca głównie w godzinach popołudniowych do godz. 19:00
"ROKA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 2 000 PLN

Sporzątnie pomieszczeń biurowych, korytarzy, mycie okien. Praca w Nowym Sączu na . ul. Pijarskiej. Praca głównie w godzinach popołudniowych do godz. 19:00
"ROKA" ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

KELNER - 997,4 PLN

Przygotowanie sali konsumpcyjnej do obsługi kelnerskiej, przyjmowanie zamówień od klientów, wydawanie zleceń dla kuchni, bufetu, sporzadzanie rachunków, inkasowanie należności.Staż w restauracji w godzinach 7:00-15:00 lub 13:00-21:00.
kontakt przez PUP - 2017-09-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH - od 2 500 PLN

Monter konstrukcji stalowych - praca przy skręcaniu konstrukcji stalowych urządzeń przemysłowych, słupów, wież, masztów. Praca w delegacji na terenie całego kraju. Wymagane doświadczenie zawodowe, uprawnienia do pracy na wysokościach. Pracodawca zapewnia dojazd, zakwaterowanie oraz diety żywieniowe.
Projektowanie Nadzór Realizacja Robót Budowlanych, Bogdan Wójcik - 2017-09-18 - Nowy Sącz (małopolskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

Oferta stażu w ramach programu POWER dla osób bezrobotnych do 29 roku życia. Stażysta w dziale księgowo-organizacyjnym w firmie zajmującej się dystrybucją i zopatrzeniem firm w narzędzia, maszyny i urządzenia do obróbki drewna. Wprowadzanie danych do systemu komputerowego, obsługa korespondencji, wprowadzanie wpłat i rozliczanie faktur, rozliczanie sald, wyjaśnianie niezgodności, weryfikacja list obecności pracowników, kompletowanie dokumentów biurowych i ich archiwizacja,
kontakt przez PUP - 2017-09-15 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA ART SPOŻYWCZYCH - od 2 000 PLN

obsługa kasy fiskalnej, odbiór wycena towaru
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

KRAWIEC - od 2 000 PLN

Szycie pokrowców tekstylnych
"G i D" Handel Artykułami Motoryzacyjnymi Dariusz Roszkowicz - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 13 PLN

Prace porządkowe, utrzymanie czystości w budynku oraz wokół obiektu.
MEGA SERVICE PLUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

KUCHARZ - OFERTA W RAMACH REFUNDACJI WYNAGRODZENIA, NAGRÓD I SKŁADEK ZUS DLA BEZROBOTNYCH DO 30 ROKU ŻYCIA - od 2 000 PLN

Przygotowywanie dań z kart menu, deserów, napojów, sałatek.
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 2 200 PLN

obsługa magazynu
"Fumus" sp. z o.o. - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

MONTER KONSTRUKCJI BUDOWLANYCH - od 2 500 PLN

Monter konstrukcji budowlanych - montaż konstrukcji budowlanych ścian i sufitów, przygotowanie elementów montażu, prace konserwacyjne i remontowe konstrukcji. Praca w delegacji na terenie kraju. Pracodawawca zapewnia dojazd i zakwaterowanie. Pożądane wykształcenie zasadnicze zawodowe, umiejętność czytania rysunku technicznego, min. 3 miesiące doświadczenia przy montażu konstrukcji budowlanych, pożądana znajomość j. angielskiego na poziomie podstawowym
EON PLUS sp. j. - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

SAMODZIELNY PRACOWNIK DS. KSIĘGOWYCH - 4 200 - 4 800 PLN

SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA SPÓŁKA Z O.O. należąca do międzynarodowego koncernu SGL GROUP THE CARBON COMPANY globalnego lidera w zakresie produkcji wyrobów z węgla i grafitu poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:SAMODZIELNY PRACOWNIK DS. KSIĘGOWYCHMiejsce pracy: Nowy SączKLUCZOWE ZADANIA:- Dokonywanie bieżącej kontroli księgowej operacji gospodarczych, dekretacji dokumentów oraz ich kwalifikacji podatkowych - współpraca z wewnętrznym Centrum Usług Wspólnych- Samodzielne przygotowywanie, dekretowanie i księgowanie dokumentów rachunkowych- Współudział w sporządzaniu deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych- Wsparcie merytoryczne podczas kontroli i audytów, z uwzględnieniem procedur SpółkiWYMAGANIA:- Wykształcenie wyższe o profilu rachunkowość, finanse lub pokrewnym- Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z księgowością- Znajomość i rozumienie procesów i technik księgowania- Dobra znajomość ustawy o rachunkowości i regulacji podatkowych- Rozwinięte umiejętności weryfikacji i kontroli zapisów księgowych- Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie średniozaawansowanym- Biegła znajomość programu Excel umiejętność opracowywania, analizy i prezentacji danych- Umiejętność obsługi programów księgowych; znajomość SAP będzie dodatkowym atutem- Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracyPRACODAWCA OFERUJE:-Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie- Szkolenia doskonalące oraz możliwość awansu- Motywacyjne wynagrodzenieOsoby zainteresowane proszone są o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny)w języku polskim i angielskim do dnia 25.09.2017 roku drogą e-mailową na adres:Elzbieta.Dzien (at) sglgroup.comOsoby aplikujące proszone są o umieszczenie klauzuli - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).
SGL GRAPHITE SOLUTIONS POLSKA Sp. zo.o. - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK KUCHNI - od 13,5 PLN

Przygotowywanie i obróbka żywnościCentrum Handlowe Gołąbkowice - KFC
"AMREST" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Zakres zadań zawodowych:- przyjmowanie oraz redagowanie korespondencji,- obsługa poczty elektronicznej oraz urządzeń biurowych, - telefoniczny kontakt z kontrahentami firmy,- prowadzenie kalendarza spotkań,- sporządzanie pismn i innych dokumentów przy wykorzystaniu pakietu Office,- samodzielne tworzenie i analiza baz danych, - tworzenie umów, ofert, katalogów danych oraz spisów,- porządkowanie materiałów archiwalnych.
kontakt przez PUP - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

SPRZEDAWCA* - od 13 PLN

Sprzedawca - w sklepie Taranko w Galerii "Trzy Korony"
Grupa Handlowa "MULTIBRAND" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna - 2017-09-14 - Nowy Sącz (małopolskie)

następna strona

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj