Praca ASYSTENT NAUCZYCIELA Pszów Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pszowie

Armii Krajowej 56, 44-370 Pszów, powiat: wodzisławski, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Wykonywanie zadań zleconych przez nauczyciela.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 925 PLN

Opis wynagrodzenia dla pracujących na tym stanowisku:
Rozkład czasu pracy zgodny z grafikiem pracy nauczyciela.Kontakt telefoniczny z pracodawcą.

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: ASYSTENT NAUCZYCIELA

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Pszów

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: śląskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: wodzisławski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Pszów

Zawód: asystent nauczyciela w szkole

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 925 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie wyższe pedagogika specjalna lub olinofrenopedagogika, mile widziane doświadczenie,

Nazwa pracodawcy: Szkoła Podstawowa Nr 3 w Pszowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: śląskie

Powiat pracodawcy: wodzisławski

Gmina pracodawcy: Pszów

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Pszów

Ulica pracodawcy: Armii Krajowej

Numer budynku pracodawcy: 56

Profil działalności pracodawcy: Szkoła podstawowa

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Zawód wykonywany przez pracownika: asystent nauczyciela w szkole