Praca ASYSTENT DS. EXPORTU-IMPORTU Warszawa MICHAL-PD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jana Sobieskiego 14/37, 02-957 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Odpowiedzialność za współpracę mięzy prezesem, a klientami i kontrahentami firmy. Redagowanie tekstów reklamowych i informacyjnych w języku hindi oraz angielskim. Odpowiedzialność za rozwój sieci sprzedaży, aktywne wspieranie przedstawicieli handlowych w ich codziennej działalności. Praca 10 godzin w tygodniu od poniedziałku do piątku w godzinach 8-10.

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Zmianowość pracy: nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 950 PLN

Nazwa stanowiska: ASYSTENT DS. EXPORTU-IMPORTU

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: M.st. Warszawa

Zawód: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 950 PLN

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Pozostali pracownicy obsługi biurowej (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Wykształcenie średnie, pół roku pracy w zawodzie, dobra znajomość języka bengalskiego.

Nazwa pracodawcy:
MICHAL-PD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: cv

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Jana Sobieskiego

Numer budynku pracodawcy: 14

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie

pozostaleDane_wykorzystanieOferty: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: pozostali pracownicy obsługi biurowej

Podobne oferty pracy

POMOC KUCHENNA - od 1 850 PLN

przygotowywanie i sprzedaż posiłków, obsługa gości, dbanie o czystość pomieszczeń i urządzeń
PROWANSJA Sp. z o.o. - 2016-06-27 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

Praca w Krapkowicach, Strzelcach Op. i Dylakach.
Randstad Polska Sp. z o.o. - 2016-09-06 - Warszawa (mazowieckie)

GLAZURNIK - od 1 250 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Warszawa (mazowieckie)

MLODSZY SPECJALISTA DS. LOGISTYKI I DOKUMENTACJI - od 1 850 PLN

sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami zakupu, wystawienie faktur, kontrola dokumentów międzymagazynowych oraz sklepowych, przyjmowanie reklamacji i ewidencjonowanie wysyłek magazynowych.
POLSKI HR-A-TRYBUT SPÓŁKA AKCYJNA - 2016-07-19 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA ROSYJSKIEGO LUB NIEMIECKIEGO LUB ANGIELSKIEGO - od 1 850 PLN

tłumaczenie ofert handlowych, instrukcji obsługi itp., obsługa korespondencji handlowej-krajowej i zagranicznej, rejestracja i archiwizacja dokumentów, obsługa poczty elektronicznej, rozmów telefonicznych i urządzeń biurowych.
CTL-Centrum Techniki Laserowej LASERINSTRUMENTS - 2016-05-20 - Warszawa (mazowieckie)

CIEŚLA - od 1 850 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

OPIEKUN/KA - od 1 930 PLN

jw.
Dom Pomocy Społecznej KOMBATANT - 2016-10-18 - Warszawa (mazowieckie)

FRYZJER - od 1 850 PLN

Stylizacja fryzur, strzyżenie, modelowanie, upięcia ślubne, farbowanie, baleyage.Wymagane doświadczenie zawodowe.
Centrum Zdrowia i Urody Metamorfoza Day Spa - Grażyna Gatys - 2016-11-14 - Warszawa (mazowieckie)

SAMODZIELNA KRAWCOWA - od 2 000 PLN

jw
kontakt przez PUP - 2016-06-03 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA W BARKU - od 2 000 PLN

j.w
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Warszawa (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

analizowanie rysunków roboczych, murowanie ścian deramicznych i silikatowych, monyaż nadproży
XILIN POLSKA SP. Z O. O. - 2016-05-09 - Warszawa (mazowieckie)

KUCHARZ (J. ANGIELSKI) - od 1 000 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Warszawa (mazowieckie)

MŁODSZY KUCHARZ - od 1 900 PLN

j.w.
kontakt przez PUP - 2016-02-22 - Warszawa (mazowieckie)

KONSERWATOR - od 1 000 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-11-18 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W ZESPOLE DS. RYNKU PRACY I ANALIZ DEMOGRAFICZNYCH - nieodpłatny

•udział w tworzeniu modeli ekonomicznych, statystycznych i matematycznych, pozwalających na ocenę skutków interwencji publicznych oraz zrozumienie procesów społeczno-ekonomicznych; udział w procesie implementacji modeli w środowisku R•wspieranie pozyskiwania danych służących opracowaniu i modyfikacji narzędzi analitycznych oraz diagnozie bieżących procesów społeczno-ekonomicznych (ze szczególnym uwzględnieniem danych dotyczących rynku pracy i zabezpieczenia społecznego)
KANCELARIA PREZESA RADY MINISTRÓW - 2016-03-07 - Warszawa (mazowieckie)

PIELĘGNIARKA - od 3 100 PLN

Obowiązki wynikające z Ustawy z dnia 15 lipca 2011 r. o zawodach Pielęgniarki i Położnej, czynności pielęgnacyjne i opiekuńcze nad podopiecznymi w Domu Pomocy Społecznej.
Care Experts Sp. z o. o. - 2016-05-25 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 500 PLN

jw
RAF-CAR Rafał Jadczak - 2016-06-28 - Warszawa (mazowieckie)

PRAKTYKANT W AMBASADZIE RP W RZYMIE - nieodpłatny

1) wsparcie prac Wydziału Polityczno-Ekonomicznego,2) pomoc przy organizacji wydarzeń organizowanych przez Ambasadę,3) redagowanie tekstów korespondencji urzędowej i dyplomatycznej,4) wyszukiwanie i synteza informacji niezbędnych do realizacji bieżących zadań,5) sporządzanie notatek, krótkich prasówek na podstawie lektury włoskiej prasy.
MINISTERSTWO SPRAW ZAGRANICZNYCH - 2015-11-06 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed