Praca 922U - OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE Wola Gutowska kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Wola Gutowska, powiat: radomski, woj: mazowieckie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska:
922U - OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Wola Gutowska

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: radomski

Zawód: operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 9

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: operator obrabiarek sterowanych numerycznie

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

Podobne oferty pracy

MURARZ - 1 500 - 3 000 PLN

Murowanie ścian z bloczków i pustaków
kontakt przez PUP - 2016-09-02 - Podsarnie (małopolskie)

TECHNIK ELEKTRONIK - 997,4 PLN

wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Kraków (małopolskie)

KOSZTORYSANT BUDOWLANY ( STAŻ FP ) - 997,4 PLN

Nauka obsługi programu kosztorysującego RODOS
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Koszalin (zachodniopomorskie)

ŚLUSARZ - do 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Janówko (warmińsko-mazurskie)

PIZZERMAN - od 1 850 PLN

przygotowywanie produktów do pizzy,przygotowywanie ciasta, pieczenie pizzy
kontakt przez PUP - 2016-05-12 - Biała Podlaska (lubelskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Sprzątanie terenu wokół budynku.
kontakt przez PUP - 2016-07-15 - Bielsk (mazowieckie)

WYKŁADOWCA NA KURSACH (EDUKATOR, TRENER) - 997,4 PLN

STAŻ ORGANIZOWANY PRZEZ PUP W GDAŃSKU. KONTAKT OSOBISTY W SIEDZIBIE URZĘDU W POK. 28,122, 123.
kontakt przez PUP - 2016-01-28 - Gdańsk (pomorskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

prace porządkowe, sprzątanie ulic, chodników, utrzymanie zieleni, prace remontowo-budowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-07 - Orzysz (warmińsko-mazurskie)

PROJEKTANT WZORNICTWA PRZEMYSŁOWEGO - od 2 500 PLN

prace projektowe; grafika komputerowa, projektowanie 3D; rozkład na siatki; wymagana praktyczna znajomość programów: Photoshop, Corel, Rhino 3D i praktyczna umiejętność projektowania modeli kartonowych;
kontakt przez PUP - 2016-01-25 - Teklin (łódzkie)

POMOCNIK MECHANIKA - MAGAZYNIERA (STAŻ) - 997,4 PLN

Osoby zarejestrowane w PUP Zabrze z II profilem pomocy.
kontakt przez PUP - 2016-10-26 - Zabrze (śląskie)

OBSŁUGA APARATU STOMATOLOGICZNEGO - od 1 850 PLN

obsługa aparatu stomatologicznego
kontakt przez PUP - 2016-05-11 - Brzeg (opolskie)

GŁÓWNY MAGAZYNIER - od 2 500 PLN

zarządzanie magazynem
kontakt przez PUP - 2016-01-26 - Tychy (śląskie)

POZOSTALI OPERATORZY MASZYN I URZĄDZEŃ DO OBRÓBKI DREWNA - od 1 000 PLN

przygotowywanie materiału do produkcji, odbiór materiału, układanie desek
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Radowo Małe (zachodniopomorskie)

POMOC KSIĘGOWEJ - 997,4 PLN

prowadzenie akt osobowych, nauka księgowania, pomoc w nadzorowaniu innych pracowników
kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Bełcz Górny (dolnośląskie)

MONTAŻYSTKA - od 2 000 PLN

montaz kompanentów do samochodów ciężarowych, prace związane z szyciem wyrobów włókienniczych
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Stargard (zachodniopomorskie)

POMOCNIK OPERATORA MASZYN DO PRODUKCJI OPAKOWAŃ Z PAPIERU I TEKTURY - od 2 100 PLN

odbieranie opakowani tektury z maszyny,układanie na paletach, foliowanie palet,przygotowywanie do zaladunku
kontakt przez PUP - 2016-07-06 - Będzin (śląskie)

REFERENT - od 1 900 PLN

obsługa komputera i urządzeń biurowych, wykonywanie prac administracyjno-biurowych, pomoc w przygotowanych do księgowości dokumentacji, efektywna komunikacja z kontrahentem
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Biała Podlaska (lubelskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - od 1 950 PLN

PRZYJMOWANIE DOKUMENTÓW, DEKRETACJE, SKANOWANIE, NADZÓR NAD KOMPLETNOŚCIĄ DOKUMENTÓW, PROWADZENIE ELEKTRONICZNEGO ARCHIWUM, SPRAWDZANIE POPRAWNOŚCI DOKUMENTÓW, DEKRETACJA FAKTUR W OPARCIU O SŁOWNIK KOMPUTERÓW, STAŁY KONTAKT Z KLIENTAMI, WYSTAWIANIE FAKTUR, WYSYŁKA ELEKTRONICZNA, PROWADZENIE KORESPONDENCJI ELEKTRONICZNEJ I TRADYCYJNEJ;WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE ŚREDNIE OGÓLNOKSZTAŁCĄCE, TECHNICZNE, ZNAJOMOŚĆ PAKIETU MS OFFICE, OBSŁUGA URZĄDZEŃ BIUROWYCH
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Szczecin (zachodniopomorskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

przyjmowanie i wydawanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Elbląg (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Obsługa klienta, kasy fiskalnej, drukarki, terminala płatniczego, tworzenie wizualu, doradztwo w sprzedaży komplementarnej.
kontakt przez PUP - 2016-11-23 - Starogard Gdański (pomorskie)

prace porządkowe na terenie gminy
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Ślemień (śląskie)

MONTER STOLARKI BUDOWLANEJ - od 1 850 PLN

montaż okien, drzwi, bram garażowych, rolet zewnętrznych
kontakt przez PUP - 2016-02-12 - Szczytno (warmińsko-mazurskie)

TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

technik prac biurowych
kontakt przez PUP - 2016-06-23 - Moszczonne (kujawsko-pomorskie)

TYNKARZ - od 2 500 PLN

j/w
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Warszawa (mazowieckie)

PRACOWNIK BIUROWY (S) - 997,4 PLN

Praca w biurze przy ofertowaniu, kosztorysowaniu, kontakty z potencjalnymi kontrahentami oraz inne prace biurowe
kontakt przez PUP - 2016-02-18 - Tarnów (małopolskie)

ŚLUSARZ NARZĘDZIOWY - do 3 000 PLN

- praca na szlifierce, ostrzałce,- prace ślusarskie przy formach wtryskowych
kontakt przez PUP - 2016-05-10 - Dąbrowa Górnicza (śląskie)

KUCHARZ - od 1 850 PLN

ZAKRES OBOWIAZKÓW: przygotowywanie posiłków-pieczenie, gotowanie, zmywanie naczyń, WYMAGANIA: wykształcenie zawodowe gastronomiczne, z doświadczeniem w gastronomii, oferta przeznaczona dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy, posiadających II profil pomocy oraz spełniających wymagania pracodawcy
kontakt przez PUP - 2016-04-08 - Ciasna (śląskie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed