Praca 1106U POMOCNIK OPERATORA MYJNI Radom kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: do uzgodnienia

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 850 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: 1106U POMOCNIK OPERATORA MYJNI

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Radom

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Radom

Zawód: operator myjni

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 850 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Księdza Łukasika 3, 26-612 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m. Radom

Gmina pracodawcy: Radom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Radom

Ulica pracodawcy: Księdza Łukasika

Numer budynku pracodawcy: 3

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: operator myjni

Podobne oferty pracy

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

prowadzenie sprzedaży pokoi na podstawie rezerwacji i bieżących zgłszeń klientów z zachowaniem elementów polityki handlowej,zapewnienie sprawnej i szybkiej obsługi gości,,przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na zakwaterowanie
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Chmielno (pomorskie)

POZOSTALI INŻYNIEROWIE BUDOWNICTWA - 997,4 PLN

-prace kreślarskie w programie AUTOKAD-kreślenie rysynku technicznego.-wykonywanie wykresów poprzecznych i podłużnych.- sporządzanie opisów do dokumentacji technicznych.- wykonywanie obmiarów w terenie
kontakt przez PUP - 2016-03-24 - Katowice (śląskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - od 13 PLN

prace pomocnicze, utrzymanie czystości biuro,zarządzanie osobami ( osobami sprzatającymi)
kontakt przez PUP - 2016-02-25 - Kraków (małopolskie)

GRAFIK KOMPUTEROWY - od 925 PLN

projektowanie logotypów i opakowań, przygotowywanie wizualizacji, laminowanie, przygotowywanie projektów do druku, współpraca przy tworzeniu projektów z klientami z Czech, Niemiec, Rosji
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Piaseczno (mazowieckie)

STAZ/SZWACZKA/KRAWCOWA - 997,4 PLN

- szkolenie BHP i p.poż.- szycie odzieży roboczej - kontrolowanie pracy obsługi maszyny- obsługa maszyn specjalistycznych(overlock, guzikarka, dwuigłówka)- szycie produkcji na podstawie wzorów
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Nowa Sól (lubuskie)

TECHNIK FARMACEUTYCZNY - 997,4 PLN

wg zawodu
kontakt przez PUP - 2016-02-10 - Karczew (mazowieckie)

MECHANIK CIĄGNIKÓW - 997,4 PLN

konserwacje,ustalanie przyczyn,wad i uszkodzeń,prowadzenie konserwacji,zabezpieczeń i naprawa
kontakt przez PUP - 2017-03-20 - Zambrów (podlaskie)

CIEŚLA SZALUNKOWY - od 2 300 PLN

Czytanie schematów i rysunku technicznego. Montaż i demontaż szalunków systemowych oraz przygotowanie konstrukcji deskowań indywidualnych jako formy do wylewania betonu oraz szablonów do prac murarskich. Wykonywanie innych obiektów drewnianych na budowie (daszków, pomostów itp.)
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Ruszkowo (mazowieckie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Praca na stanowisku murarza
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Dominikowice (łódzkie)

KSIĘGOWA - od 2 000 PLN

prace z zakresu rachunkowości, prace biurowo-administracyjne
kontakt przez PUP - 2017-04-20 - Toruń (kujawsko-pomorskie)

KONSERWATOR - 997,4 PLN

zgodnie z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-04-05 - Zielona (mazowieckie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 200 PLN

prowadzenie negocjacji z dostawcami odzieży, w tym wietnamskimi, przygotowywanie oraz zawieranie umów handlowych
kontakt przez PUP - 2017-02-15 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

TECHNIK PARC BIUROWYCH - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Poznań (wielkopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

Odbieranie telefonów, obsługa urządzeń biurowych, odbieranie korespondencji, archiwizacja dokumentów
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Puck (pomorskie)

SPRZEDAWCA (S) - 997,4 PLN

obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, obsługa terminala kart płatniczych, zapoznanie się z asortymentem sklepu, zapoznanie się z przepisami BHP i innymi panującymi w miejscu pracy, przygotowanie stanowiska pracy, utrzymanie jego czystości i estetyki, przygotowanie produktów do sprzedaży i dbanie o ich właściwą ekspozycję, inne zlecone przez przełożonego.
kontakt przez PUP - 2017-03-31 - Wierzchosławice (małopolskie)

ZARZĄDCA FLOTY SAMOCHODOWEJ (12/12) - od 3 000 PLN

osoby zarejestrowane do 30 roku życia z ustalonym II profilem pomocy
kontakt przez PUP - 2016-01-29 - Gliwice (śląskie)

ORGANIZATOR IMPREZ ROZRYWKOWYCH (ORGANIZATOR EVENTÓW) - od 1 850 PLN

obsługa urządzen dla dzieci
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Jarocin (wielkopolskie)

OPIEKUN W DOMU POMOCY SPOŁECZNEJ- STAŻ WRPO 105 - 997,4 PLN

Opiekun w domu pomocy społecznej- staż WRPO 105
kontakt przez PUP - 2016-05-06 - Września (wielkopolskie)

PRACOWNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2017-04-18 - Sędziszowa (dolnośląskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 2 200 - 2 400 PLN

świadczenie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania osób objętych usługami, wykonywanie prac pielęgnacyjnych, pomoc w prowadzeniu gospodarstwa domowego, dokonywanie zakupów
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Świnoujście (zachodniopomorskie)

POMOC KAMIENIARZA - 997,4 PLN

kwalifikowanie surowca lub półfabrykatów do dalszej produkcji pod względem tonacji barwy, dekoratywności, wykonywania wzorników elementów kamieniarskich, prowadzenie procesu obróbczego nie bardzo skomplikowanych robót kamieniarskich, przestrzeganie obowiazujących zarządzeń, instrukcji i zasad bhp
kontakt przez PUP - 2016-06-10 - Wodzisław Śląski (śląskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

1. Obsługa klienta.2. Obsługa kasy fiskalnej.3. Metkowanie.4. Wykładanie towaru na półki.5. Utrzymywanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2017-04-19 - Góra Świętej Małgorzaty (łódzkie)

KIEROWCA MECHANIK - od 1 850 PLN

wg zakresu czynności
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Radomsko (łódzkie)

REFERENT (30) ST(FP) - 997,4 PLN

-dokonuje bieżących napraw i rozwiązuje problemy związane z ewentualnymi nieprawidłowościami w funkcjonawaniu sprzetu komputerowego, systemów i aplikacj- uzupełnia rejestr zgłoszeń informatycznych- pomaga przy tworzeniu baz wiedzy- współpracuje z firmami świadczącymi usługi serwisowe- instaluje i zarządza oprogramowania użytkowym i narzędziowym- wykonuje przeglądy i konserwacje sprzetu komputerowego
kontakt przez PUP - 2017-03-24 - Łódź (łódzkie)

TAPICER - 997,4 PLN

Dobieranie tkanin oraz materiałów potrzebnych do wykonania mebla (sofy, kanapy, wersalki), obliczanie zapotrzebowanie materiałowego na podstawie projektu, ocenianie jakości materiałów stosowanych w tapicerstwie, montowanie konstrukcji różnych podłoży i wartsw tapicerskich wykonanych metodami rzemieślniczymi, wykańczanie wyrobów tapicerskich, obsługiwanie i konserwacja maszyn i urządzeń stosowanych w tapicerstwie
kontakt przez PUP - 2017-03-28 - Czermin (podkarpackie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-06-17 - Olkusz (małopolskie)

ROBOTNIK BUDOWLANY - od 925 PLN

Prace ogólnobudowalne
kontakt przez PUP - 2016-09-20 - Parchowo (pomorskie)

OPIEKUNKA W ŻŁOBKU / KLUBIE DZIECIĘCYM - 997,4 PLN

Dbanie o ład i porządek w salach. pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu zajęć.
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Pysznica (podkarpackie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

Montaż instalacji sanitarnych, instalacja i naprawa instalacji grzewczych i wodno-kanalizacyjnych zgodnie z wymaganiami technicznymi. Wymiana, naprawa i montaż urządzeń sanitarnych.
kontakt przez PUP - 2016-03-17 - Strzeszkowice Duże (lubelskie)

SPAWACZ - od 2 000 PLN

spawanie profili stalowych
kontakt przez PUP - 2017-02-07 - Częstochowa (śląskie)