Praca KAMIENIARZ Gołaczewy ZUMAR GRANIT Zakład Kamieniarski M. Żuchowicz

Kol.Nadmłynie 2a, 32-340 Gołaczewy, powiat: olkuski, woj: małopolskie

Zakres obowiązków:
pracownik fizyczny, montaż nagrobków, polerowanie

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 2 400 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: KAMIENIARZ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gołaczewy

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: małopolskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: olkuski

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Wolbrom

Zawód: kamieniarz*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 2 400 PLN

Data zakończenia pracy: 31.12.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: zasadnicze zawodowe

Nazwa pracodawcy: ZUMAR GRANIT Zakład Kamieniarski M. Żuchowicz

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: brak

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: małopolskie

Powiat pracodawcy: olkuski

Gmina pracodawcy: Wolbrom

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gołaczewy

Ulica pracodawcy: Kol.Nadmłynie

Numer budynku pracodawcy: 2a

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Olkuszu

Zawód wykonywany przez pracownika: kamieniarz*

Podobne oferty pracy

CIEŚLA SZALUNKOWY - do 2 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem
"Chmura Budownictwo" Sp. z o.o. - 2016-11-07 - Wolbrom (małopolskie)

KAMIENIARZ - 1 850 - 3 500 PLN

obróbka kamienia, montaż parapetów, schodów, kominków
MARKAM F.U.H. - 2016-06-10 - Tenczynek (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

obsługa klientów, zamawianie, odbieranie towaru
SKLEP SPOŻYWCZO PRZEMYSŁOWY F.H. Konrad - 2016-03-01 - Brzozówka (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 925 PLN

sprzedaż art. monopolowych
kontakt przez PUP - 2016-09-06 - Olkusz (małopolskie)

KELNER - od 1 870 PLN

obsługa konsumentów
Elektro-Dor Turystyka Sp.z o.o. Sp.K. - 2016-06-24 - Bolesław (małopolskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 997,4 PLN

Wg harmonogramu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Olkusz (małopolskie)

POZOSTALI KUCHARZE - od 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-02 - Olkusz (małopolskie)

AGENT UBEZPIECZENIOWY - do 1 850 PLN

praca w biurze, praca w terenie
"PARTNER" - 2016-07-22 - Olkusz (małopolskie)

OPERATOR LINII MONTAŻOWEJ - od 2 100 PLN

ManpowerGroup - 2016-01-12 - Olewin (małopolskie)

OPERATOR DTP - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Olkusz (małopolskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 1 900 PLN

naprawy blacharskie
kontakt przez PUP - 2016-03-30 - Chełm (małopolskie)

KAMIENIARZ - od 1 850 PLN

obróbka ręczna kamienia za pomocą młotów pneumatycznych, wykształcenie zawodowe, doświadczenie w ręcznej obróbce kamienia piaskowego 6 mioesięcy
ZK Kamieniarstwo Maria Kiermowicz - 2016-10-14 - Skorzynice (dolnośląskie)

DORADCA KLIENTA - od 2 000 PLN

realizacja planów sprzedażowych(kredyty, chwilówki, ubezpieczenia...), aktywne pozyskiwanie klientów, obsluga klientów w zakresie depozytowym, kredytowym i ubezpieczeniowym, obsługa operacji gotówkowych i bezgotówkowych, dbałość o najwyższe standardy obsługi
SKOK "Centrum" - 2016-06-27 - Olkusz (małopolskie)

KAMIENIARZ - 997,4 PLN

Kamieniarz
kontakt przez PUP - 2016-03-04 - Radków (świętokrzyskie)

WYKONYWANIE CZYNNOŚCI ZW. Z MONTAŻEM ELEMENTÓW KAMIENNYCH
kontakt przez PUP - 2016-09-05 - Milicz (dolnośląskie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

zgodny ze stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Bukowno (małopolskie)

ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Klucze (małopolskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 2 500 PLN

realizacja spotkań umówionych przez dział CALL CENTER
Progress Active sp. z o.o. - 2016-09-13 - Olkusz (małopolskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 997,4 PLN

kontakt przez PUP - 2016-03-23 - Olkusz (małopolskie)

STOLARZ-POMOCNIK - 6 - 12 PLN

prace w stolarni
Zakład Stolarski Tartak Bigaj Henryk - 2016-04-15 - Pazurek (małopolskie)

cięcie i polerowanie kamienia, montaż i demontaż nagrobków
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Kozłowo (kujawsko-pomorskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - do 2 000 PLN

kontakt przez PUP - 2016-05-04 - Olkusz (małopolskie)

Praca przy obróbce kamienia naturalnego. Cięcie, polerowanie, formowanie i obróbka.
kontakt przez PUP - 2016-06-07 - Podłęże (świętokrzyskie)

KAMIENIARZ - od 1 000 PLN

obróbka ręczna kamienia piaskowego
JUSTKAM JUSTYNA MARKIEWICZ - 2016-06-28 - Skorzynice (dolnośląskie)

SPRZEDAWCA - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-04-19 - Olkusz (małopolskie)

KAMIENIARZ - od 2 000 PLN

piłowanie elementów kamiennych i ich obróbka
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe "ANDREX" - 2016-11-30 - Białystok (podlaskie)

ELEKTRYK - do 1 950 PLN

wykonywanie prac monterskich, instalacji elektrycznych, montaż maszyn i urządzeń przemysłowych
kontakt przez PUP - 2016-07-12 - Olkusz (małopolskie)

KAMIENIARZ - od 1 300 PLN

obróbka i montaż kamienia, wznoszenie murów kamiennych
kontakt przez PUP - 2016-09-23 - Józefosław (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed