Praca INŻYNIER OPROGRAMOWANIA / SOFTWARE ENGINEER Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Rozwój oprogramowania software na rzecz przedsiębiorców: szacowanie,projektowanie,architektura oprogramowania,implementacja,re-factoring, debugowanie. Praca z wykorzystaniem oprogramowania: Java SE 8,Java EE (JPA, JSF), Maven, SQL, XML, systemy Unix-like, Maple 14, JIRA, GitHub, Tex (Latex),Statistica 7, JUnit, UML, Python, Spring, Oracle, Golang, IDE's. Rozwój i implementacja wysokiej jakości oprogramowania: UPnP (Universal Plug and Play), STB (Set-Top Box).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 14 166 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INŻYNIER OPROGRAMOWANIA / SOFTWARE ENGINEER

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
Doświadczenie w oprogramowaniu software: szacowanie,projektowanie,architektura oprogramowania,implementacja,re-factoring, debugowanie, znajomość narzędzi do modelowania: Enterprise Architect, Power Designer, znajomość oprogramowania: Java SE 8,Java EE (JPA, JSF), Maven, SQL, XML, systemy Unix-like, Maple 14, JIRA, GitHub, Tex (Latex),Statistica 7, JUnit, UML, Python, Spring, Oracle, Golang, IDE's.

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie