Praca INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - INSTALACJE SANITARNE Warszawa kontakt przez PUP

Miejsce pracy:
Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: wz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 800 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska:
INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - INSTALACJE SANITARNE

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Warszawa

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m.st. Warszawa

Zawód:
inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 800 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2018

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: CV, DO

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: m.st. Warszawa

Gmina pracodawcy: M.st. Warszawa

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Warszawa

Ulica pracodawcy: Grochowska

Numer budynku pracodawcy: 171b

Oferta zgłoszona przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika:

Podobne oferty pracy

ROBOTNIK GOSPODARCZY - od 1 850 PLN

Robotnik gospodarczy
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Nozdrzec (podkarpackie)

WOŹNA/Y - od 2 100 PLN

jw.
Szkoła Podstawowa nr. 285 - 2016-11-17 - Warszawa (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

nauka na kasie fiskalnej, nauka obsługi klienta, układanie towaru, dokładanie towaru, dbanie o porządek
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Juliszew (mazowieckie)

SZWACZKA - od 1 750 PLN

szycie bielizny
kontakt przez PUP - 2015-10-26 - Głowno (łódzkie)

ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY SANITARNEJ - do 2 000 PLN

Sporządzanie rysunków w programie Autocad w zakresie branży sanitarnej.
kontakt przez PUP - 2016-06-06 - Gdańsk (pomorskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-03-25 - Jaworzno (śląskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż odzieży używanej
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Trzebinia (małopolskie)

SPRZEDAWCA ZDROWEJ ŻYWNOŚCI - od 1 850 PLN

Sprzedaż, zamawianie towaru, obsługa kasy fiskalnej i terminala
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Kraków (małopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Brak danych
kontakt przez PUP - 2017-03-13 - Końskie (świętokrzyskie)

GROOMER - od 1 850 PLN

Pielęgnacja zwierząt: strzyżenie, trymowanie, kąpiele, rozczesywanie, obcinanie pazurów. Sprzedaż artykułów dla zwierząt, dbałość o higienę i porządek w miejscu pracy, kontakt z klientem.
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Płock (mazowieckie)

SPRZĄTACZKA - od 1 850 PLN

Utrzymywanie porządku na terenie szkoły, pracowni, gabinetów, sali gimnastyczne, szatni, korytarzach i toaletach wraz z uzpełnieniem materiałów higienicznych, pomoc w pracach przy terenie zielonym
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Wojciechów (opolskie)

STAZ/TECHNIK PRAC BIUROWYCH - 997,4 PLN

- zapoznanie z przepisami Bhp- zapoznanie z regulaminami obowiązującymi w LOO PCK w Zielonej Górze- prowadzenie dokumentacji biura Oddziału Rejonowego PCK- przygotowywanie i obsługa narad z opiekunami szkolnych Kół PCK i Klubów HDK- organizowanie i rozliczanie kwest- prowadzenie dokumentacji i obsługa Honorowych Dawców Krwi- obsługa interesantów-zbiórka żywności- przygotowywanie paczek dla potrzebujących- przygotowywanie dokumentacji do sprawozdań- przygotowywanie ofert o pozyskanie funduszy na działalność statutową i opiekuńczą- realizacja zadań określonych programem oraz planami dochodów i kosztów Oddziału Rejonowego PCK w zakresie: a) organizacja Olimpiady na szczeblu szkolnym, rejonowym obejmującym terytorialnie Oddział Rejonowy PCK b)organizacja olimpiady na szczeblu rejonowym c) pierwszej pomocy
kontakt przez PUP - 2016-09-13 - Nowa Sól (lubuskie)

ROZBIERACZ-WYKRAWACZ - od 1 850 PLN

rozbiór i trybowanie mięsa wieprzowego i drobiowego, kręcenie i nadziewanie kiełbas
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Robakowo (wielkopolskie)

FIZJOTERAPEUTA-STAŻ RPO II - 997,4 PLN

wg programu
kontakt przez PUP - 2017-03-17 - Warszawa (mazowieckie)

BRUKARZ - od 1 850 PLN

UKŁADANIE KOSTKI
kontakt przez PUP - 2016-05-16 - Kluczkowice-Osiedle (lubelskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 1 850 PLN

w/zakresu
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Częstochowa (śląskie)

FRYZJER - 997,4 PLN

Strzyżenie, farbowanie, modelowanie, trwała ondulacja, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy i w salonie fryzjerskim;
kontakt przez PUP - 2017-01-23 - Tarnowskie Góry (śląskie)

MAGAZYNIER - od 1 000 PLN

kontakt z klientami chińskimi lub wietnamskimi, przyjmowanie zamówień oraz wydawanie towarów klientom chińskim lub wietnamskim, przyjmowanie towaru i sprawdzanie ich rodzaju, ilości i jakości, utrzymywanie czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów, sortowanie, paczkowanie, etykietowanie towaru w języku wietnamskim lub chińskim
kontakt przez PUP - 2017-03-30 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

POMOC ADMNISTRACYJNA- PRACE INTERWENCYJNE - od 925 PLN

Prace administracyjne w wydziale rozwoju gminy.
kontakt przez PUP - 2016-03-18 - Szprotawa (lubuskie)

KIEROWCA BUDOWLANY - 2 000 - 3 000 PLN

Realizowanie dostaw materiałów budowlanych na teren prac, załadunek oraz rozładunek produktów.
kontakt przez PUP - 2016-06-22 - Świętochłowice (śląskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 1 500 PLN

Przygotowywania potraw kuchni indyjskiej z oryginalnych przepisów.
kontakt przez PUP - 2016-07-14 - Łódź (łódzkie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2017-03-22 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY-CIEŚLA, ZBROJARZ - 997,4 PLN

wykonywanie robót zbrojarskich i cieślarskich związanych z montowaniem prefanrykatów żelbetonowych
kontakt przez PUP - 2017-04-04 - Jastków (lubelskie)

MAGAZYNIER (PO STAŻU) - od 2 000 PLN

magazynierOferta stanowi realizację zobowiązania pracodawcy do zatrudnienia osoby po stażu. W pierwszej kolejności zostanie skierowana osoba odbywająca staż u tego pracodawcy.
kontakt przez PUP - 2016-11-24 - Zamość (kujawsko-pomorskie)

PRACOWNIK BUDOWLANY - od 2 400 PLN

docieplenia budynków, prace ogólnobudowlane
kontakt przez PUP - 2016-01-27 - Głogów (dolnośląskie)

POMOCNIK ŚLUSARZA (1081J) - 15 - 18 PLN

Montaż balustrad i elementów ślusarskich W-wa i okolice wg zleceń.Dowóz z firmy.
INOX-ART Sp. z o.o. - 2016-12-08 - Warszawa (mazowieckie)

RECEPCJONISTA - 997,4 PLN

obsługa recepcji, obsługa klienta, pomoc w sporządzaniu dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-06-13 - Międzyrzec Podlaski (lubelskie)

TYNKARZ - od 2 000 PLN

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: tynkowanie, szpachlowanie, zabudowa ścianWYMAGANIA: wykształcenie zawodowe-tynkarz, budownictwo, umiejętność tynkowania; MIEJSCE PRACY: wg zleceń teren woj. ślaskiego i mazowieckiego
kontakt przez PUP - 2016-12-01 - Lisów (śląskie)