Praca INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ Żuromin Caritas Diecezji Płockiej Warsztaty Terapii Zajęciowej

Stanowisko: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Wynagrodzenie: od 1 900 PLN

Zakres obowiązków: Prowadzenie zajęć terapeutycznych, z uczestnikami WTZ w zakresie obróki drewna

Data publikacji: 2016-03-02

Lokalizacja: Żuromin (mazowieckie)

Pracodawca: Caritas Diecezji Płockiej Warsztaty Terapii Zajęciowej

Kościuszki 2, 09-300 Żuromin, powiat: żuromiński, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków:
Prowadzenie zajęć terapeutycznych, z uczestnikami WTZ w zakresie obróki drewna

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Żuromin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: żuromiński

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Żuromin

Zawód: terapeuta zajęciowy*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN

Data zakończenia pracy: 30.06.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_0:
Nauczyciel upośledzonych umysłowo (oligofrenopedagog)

wymagania_wymaganiaPozadane_zawody_1: Specjalista resocjalizacji

Nazwa pracodawcy:
Caritas Diecezji Płockiej Warsztaty Terapii Zajęciowej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z pup

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: żuromiński

Gmina pracodawcy: Żuromin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Żuromin

Ulica pracodawcy: Kościuszki

Numer budynku pracodawcy: 2

Profil działalności pracodawcy: działalność na rzecz osób niepełnosprawnych

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

Zawód wykonywany przez pracownika: terapeuta zajęciowy*

Data ostatniej aktualizacji oferty pracy: 02.03.2016