Praca Doradca klienta-sprzedawca Koszalin Media Expert

Nazwa stanowiska: Doradca klienta-sprzedawca

Miejscowość: Koszalin

Województwo: zachodniopomorskie

Powiat: m. Koszalin

Adres miejsca pracy: ul. Bohaterów Warszawy 1

Data dodania ogłoszenia: 2016-06-17

Wymagania dla kandydatów:
zainteresowanie branżą RTV, AGD, IT/MM
doświadczenie w sprzedaży usług telekomunikacyjnych
doświadczenie w sprzedaży, bezpośredniej obsłudze Klienta
chęć poszerzania wiedzy z zakresu technik sprzedaży oraz wiedzy produktowej
umiejętność pracy w zespole
łatwość w nawiązywaniu kontaktów
umiejętność radzenia sobie ze stresem
niekaralność

Oferowane korzyści:
umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu
stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
możliwość korzystania z pakietów MultiSport

Zakres obowiązków:
kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacje planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
fachowe doradztwo Klientom w wyborze odpowiedniego sprzętu
dbanie o odpowiednie zatowarowanie salonu
pomoc Klientom w załadunku towaru

Pracodawca: Media Expert

Podobne oferty pracy

FRYZJER - od 1 850 PLN

Strzyżenie, modelowanie, farbownie, pasemka, upięcie
kontakt przez PUP - 2016-08-29 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta - -

Media Expert Pracując u nas będziesz odpowiedzialny/a za:

kompleksową obsługę Klienta według standardów firmy
sprzedaż usług finansowych i ubezpieczeniowych
Media Expert - 2017-01-05 - Jelenia Góra (dolnośląskie)

FREZER CNC - 2 700 - 4 000 PLN

Praca w narzędziowni przy produkcji form wtryskowych, zaawansowana obsługa frezarek sterowanych numerycznie
JES OPAKOWANIA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa - 2016-06-20 - Koszalin (zachodniopomorskie)

TECHNIK - RATOWNIK MEDYCZNY - od 1 910 PLN

Zakres głównych zadań wykonywanych na stanowisku: -prowadzenie zajęć na kursach doskonalących oraz szkoleniach kwalifikowanych z zakresu kwalifikowanej pierwszej pomocy, udzielania pierwszej pomocy, - opracowywanie materiałów dydaktycznych w formie skryptów konspektów materiałów pomocniczych do zajęć, - prowadzenie dokumentacji szkoleniowej.
Centralny Ośrodek Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego - 2016-06-29 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Wrocław (dolnośląskie)

Media Expert - 2017-01-16 - Busko-Zdrój (świętokrzyskie)

ZASTĘPCA KIEROWNIKA SALONU - -

Media Expert samodzielne organizowanie i kierowanie bieżącą działalnością sklepu
odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych
odpowiedzialność za wysoki standard obsługi klienta
delegowanie i kontrola zadań
Media Expert - 2016-08-24 - Trzcianka (wielkopolskie)

SPRZĄTACZKA - od 1 050 PLN

Sprzątanie kina
Clar System S.A. - 2016-07-06 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Doradca Klienta - Sprzedawca - -

Media Expert prowadzenie sprzedaży, fachowe doradztwo
obsługa procesu serwisowego i systemów ratalnych
przyjmowanie dostaw i układanie towarów
utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
inne prace związane ze stanowiskiem
Media Expert - 2016-04-29 - Miejsce Piastowe (podkarpackie)

OSOBA DO OBSŁUGI KLIENTA W LUNCH BARZE - od 1 850 PLN

Obsługa klientów punktu, dystrybucja posiłków, utrzymanie czystości punktu, kontrolowanie sprawności urządzeń
POLFOOD SERVICE, PGŻ DMITRIJ MOISIEJEW - 2016-07-12 - Koszalin (zachodniopomorskie)

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 2 000 PLN

Obsługa wózka widłowego raz inne prace magazynowe
Hurtownia Piwa i Wina H.Z. Leszczak sp. jawna - 2016-04-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SAMODZIELNA KSIĘGOWA/ SAMODZIELNY KSIĘGOWY - 2 500 - 3 500 PLN

Prowadzenie pełnej księgowości spółek, uzgadnianie sald kont księgowych, prowadzenie ewidencji środków trwałych, sporządzanie kalkulacji i deklaracji podatkowych( VAT, CIT, IFT), sporzadzanie sprawozdań finansowych oraz bilansów
KGNconsulting Spółka z o.o. - 2017-03-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

POMOCNICZKA/POMOCNIK W SKLEPIE INTERNETOWYM - od 2 100 PLN

Sortowanie klocków Lego, przyjmowanie towaru, kompletowanie zamówień, pakowanie przesyłek, wysyłka.
PRZEDSIĘBIORSTWO KLOCKOLAND Jerzy Przybyłowski - 2016-08-22 - Koszalin (zachodniopomorskie)

SPECJALISTA OZSS - od 1 215 PLN

Do zadań specjalisty w zakresie psychiatrii Opiniodawczego Zespołu Sądowych Specjalistów w Sądzie Okręgowym w Koszalinie należy przeprowadzanie badań oraz wydawanie opinii zgodnie z zarządzeniem MinistraSprawiedliwości z dnia 1 lutego 2016 r. w sprawie ustalenia standardów metodologii opiniowania w opiniodawczych zespołach sądowych specjalistów (Dz. Urz. MS.2016 r.76).
Sąd Okręgowy w Koszalinie - 2016-11-04 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Specjalista ds. reklamacji - -

Media Expert Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za podejmowanie działań związanych
z obsługą reklamacyjną Klienta według standardów Firmy TERG Media Expert, tj. m.in. za prowadzenie korespondencji z Klientem oraz obsługę telefoniczną Klienta.
terminowe rozpatrywanie reklamacji ,
przestrzeganie standardów i procedur,
rozliczanie zwrotów zamówień internetowych i nadanie atrybutów wg przyjętych kryteriów zwrotu,
współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie obsługi reklamacyjnej towaru- ustalenie statusu zgłoszenia, zamówienie braku/części lub wizyty serwisowej do Klienta,
uzupełnienie dokumentacji dla Klienta- karty gwarancyjne, faktury sprzedaży, instrukcje obsługi.
Media Expert - 2016-06-03 - Poznań (wielkopolskie)

Doradca Klienta- Sprzedawca - -

Media Expert kompleksowa obsługa Klienta według standardów firmy
realizacja planu sprzedaży na jak najwyższym poziomie
Media Expert - 2016-07-26 - Przemyśl (podkarpackie)

Doradca klienta-sprzedawca - -

Media Expert - 2016-03-16 - Oława (dolnośląskie)

OPERATOR PODNOŚNIKA KOSZOWEGO - od 2 500 PLN

Praca podnośnikiem koszowym, konserwacja podnośnika
Usługi Podnośnikowe" Lift Service" Wojciech Włodyka - 2016-11-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

PRACOWNIK UTRZYMANIA CZYSTOŚCI - od 1 850 PLN

Sprzatanie terenu obiektu (magazyn i biuro) zgodnie z umową.
DUSSMANN SERVICE POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-07-05 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-12-16 - Sanok (podkarpackie)

Kierownik Sali Sprzedaży - -

Media Expert zarządzanie sprzedażą i organizacją pracy w podległych obszarach sklepu
pełnienie funkcji zastępcy kierownika podczas jego nieobecności
szkolenie pracowników
analizowanie danych
Media Expert - 2017-03-01 - Włocławek (kujawsko-pomorskie)

Media Expert - 2016-02-23 - Gołdap (warmińsko-mazurskie)

SPRZEDAWCA-KASJER - od 2 000 PLN

Wykładanie towarów ,dbanie o czystość ,zamówienia,praca na kasie.
Jeronimo Martins Polska S.A. - 2017-03-10 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2016-11-16 - Chełmno (wielkopolskie)

POKOJOWA - od 12 PLN

Sprzątanie apartamentów po pobycie gości, zmiana i ewidencja pościeli, ręczników
M.Kokot (Trading) Marcin Kokot - 2016-04-18 - Koszalin (zachodniopomorskie)

DORADCA DO SPRAW POŻYCZEK - od 925 PLN

Udzielanie pożyczek klientom wskazanym przez firmęodbieranie wpłat od klientów kolportaż materiałów reklamowych Wymagania: komunikatywnośćkonsekwencja w dążeniu do celu zapał do pracy
KOLTER Sp. z o .o. - 2016-07-21 - Koszalin (zachodniopomorskie)

Media Expert - 2017-01-18 - Suwałki (podlaskie)

Media Expert - 2016-05-31 - Podkowa Leśna (mazowieckie)