Praca INSTRUKTOR NAUKI JAZDY Grójec OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "WIRAŻ"

KASZTANOWA 56, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Zakres obowiązków: Nauka jazy

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 1 900 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką godzinową

Nazwa stanowiska: INSTRUKTOR NAUKI JAZDY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Grójec

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: mazowieckie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: grójecki

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Grójec

Zawód: instruktor nauki jazdy

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 1 900 PLN/godz

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy: Instruktor nauki jazdy

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Prawo jazdy kat. B

Wymagania odnośnie stażu pracy: lata: 0, miesiące: 1

Nazwa pracodawcy: OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW "WIRAŻ"

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Laskowa 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: Skierowanie do pracy z PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: grójecki

Gmina pracodawcy: Grójec

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Grójec

Ulica pracodawcy: Laskowa

Numer budynku pracodawcy: 4a

Nazwisko osoby zgłaszającej: Sławomir Walczak

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu

Zawód wykonywany przez pracownika: instruktor nauki jazdy