Praca INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY Lublin Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej

KRUCZKOWSKIEGO 49, 20-468 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskie

Zakres obowiązków:
przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów i zasad bhp, udział w ustalaniu okoliczności przyczyn wypadków przy pracy oraz opracowywanie wniosków z nich wynikających, udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, sporządzanie sprawozdań ze stanu bhp.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wysokość wynagrodzenia brutto: od 2 200 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lublin

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: lubelskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Lublin

Gmina, w którym pracownik będzie pracował: Lublin

Zawód: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: od 2 200 PLN

Data zakończenia pracy: 18.12.2016

Wymagany zawody dla kandydatów na to stanowisko pracy:
Inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy (wymagany staż - lata: 2)

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: wyższe (w tym licencjat)

Wymagane uprawnienia / certyfikaty dla kandydatów: Obsługa komputera

Nazwa pracodawcy: Lubelska Brygada Obrony Terytorialnej

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Piłsudskiego 36, 22-400 Zamość, powiat: nowodworski, woj: mazowieckie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne:
dokumenty: CV i list motywacyjny składać osobiście na ul. Kruczkowskiego 49 w Lublinie od poniedziałku do czwartku w godz. 7.00-15.30, piątek w godz. 7.00-13.00

Sposób przekazania dokumentów aplikacyjnych: Preferowane formy kontaktu: osobiście

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: mazowieckie

Powiat pracodawcy: nowodworski

Gmina pracodawcy: Leoncin

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Zamość

Ulica pracodawcy: Piłsudskiego

Numer budynku pracodawcy: 36

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

Zawód wykonywany przez pracownika: inspektor bezpieczeństwa i higieny pracy

Podobne oferty pracy

KOORDYNATOR PROJEKTÓW UNIJNYCH - od 3 000 PLN

- Nadzór nad realizacją projektu.- Dobór wykonawców.- Zarządzanie zespołem projektu.- Kontakty z Instytucją Pośredniczącą.- Monitoring projektu.- Nadzór nad opracowywaniem wniosków o płatność.- Zarządzanie budżetem.- Wnioskowanie o zmiany w projekcie.
Centrum Szkoleń i Innowacji Grzegorz Miszczak - 2016-09-27 - Lublin (lubelskie)

SPAWACZ - od 1 850 PLN

spawanie elementów stalowych, silosów na zboże
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "ALPINA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-08-18 - Lublin (lubelskie)

DORADCA KLIENTA - od 1 850 PLN

DORADZTWO ORAZ SPRZEDAZ UBEZPIECZEŃ KOMUNUKACYJNYCH, MAJATKOWYCH I NA ZYCIE
kontakt przez PUP - 2016-03-07 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DS KADR I PŁAC - od 2 000 PLN

praca z zakresu kadr i płac oraz obsługa sekretariatu w tym:prowadzenie akt osobowych -przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy-prowadzenie ewidencji czasu pracy -sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie spraw dotyczących zatrudnienia zgodnie z obowiązującymi przepisami i terminami-prowadzenie rejestru pism wewnętrznych i zewnętrznych oraz monitorowanie prawidłowego obiegu dokumentów do merytorycznych komórek organizacyjnych
SPOŁEM DISTRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-12-14 - Lublin (lubelskie)

LOGOPEDA - od 1 100 PLN

Praca z osobami niepełnosprawnymi w ramach warsztatów terapii zajęciowej.
STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI I MŁODZIEŻ. NIEPEŁNOSPR.RUCHOWO - 2016-09-21 - Lublin (lubelskie)

SZWACZKA MASZYNOWA - od 1 850 PLN

Szycie ,haft przy produkcji odzieży specjalistycznej i roboczej.
NATA PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE ARTUR PIOTROWSKI - 2016-09-14 - Lublin (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY OBSŁUGI BIUROWEJ - 997,4 PLN

prowadzenie elekronicznej ewidencji wód, urządzeń melioracji wodnych i gruntów
kontakt przez PUP - 2016-03-10 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż artykułów spożywczych, obsługa kasy fiskalnej.
kontakt przez PUP - 2017-01-13 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER Z OBSŁUGĄ WÓZKA WIDŁOWEGO - od 1 900 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; Przyjmowanie towarów na stan magazynowy, układanie towarów wg. klasyfikacji, wydawanie towarów wg. faktur.
kontakt przez PUP - 2016-12-22 - Lublin (lubelskie)

PIEKARZ - od 2 800 PLN

Produkcja pieczywa - chleb, bułki, drożdżówki, pączki itp.
ALDIK NOVA Sp. z o.o. - 2017-03-21 - Lublin (lubelskie)

SZLIFIERZ MATERIAŁÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

rysowanie paszportów produkcyjnych stolarki budowlanej
Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp.z o.o. - 2016-07-18 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA, OBIERANIE WARZYW - od 10,5 PLN

Obieranie warzyw, pomoc w przygotowaniu posiłków
kontakt przez OHP - 2016-09-13 - Lublin (lubelskie)

MONTER URZĄDZEŃ ENERGETYKI ODNAWIALNEJ - od 2 600 PLN

zgodnie ze stanowiskiem; wykształcenie - zasadnicze zawodowe o kierunku elektrycznym; umiejętności: montaż i obsługa systemów odnawialnych źródeł energii i paneli fotowoltaicznych; doświadczenie zawodowe: min 2 lata na w/w stanowisku. Ogólny zakres obowiązków: montaż urządzeń systemów odnawialnych źródeł energii, montaż systemów fotowoltaicznych.
kontakt przez PUP - 2016-02-15 - Lublin (lubelskie)

HYDRAULIK - 1 850 - 2 100 PLN

Konserwacja i remonty instalacji WOD- KAN i CO. Sprawowanie bieżącej kontroli instalacji WOD- KAN w budynkach spółdzielni mieszkaniowej.
kontakt przez PUP - 2016-01-21 - Lublin (lubelskie)

GOSPODARZ TERENU - od 1 850 PLN

sprzątanie, koszenie trawy, odśnieżanie, opieka nad powierzonym terenem; drobne prace konserwatorskie;
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SZWAJCARSKA - 2016-09-02 - Lublin (lubelskie)

ŚLUSARZE I POKREWNI - 2 000 - 2 300 PLN

Obróbka aluminium.
GORBI Piotr Garbacz Lublin - 2016-06-21 - Lublin (lubelskie)

INSPEKTOR BEZPIECZEŃSTWA I HIGIENY PRACY - od 2 600 PLN

realizacja zadań i procedur wynikających z przepisów BHP obowiązujących w zakładzie, branie udziału w przeprowadzaniu ORZ, realizacja zadań wynikających z rozporządzenia w sprawie służby BHP, weryfikacja dokumentów BHP firm podwykonawczych, branie udziału w tygodniowych, miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych przeglądach stanu BHP, realizacja wytycznych w zakresie BHP z uwzględnieniem specyfiku rynku skandynawskiego wg standardów NORSOK, przeprowadzanie kontroli warunków pracy oraz egzekwowania przestrzegania przepisów i zasad BHP, opracowanie dokumentów BHP zgodnie z regulacjami prawnymi, organizacja i przeprowadzanie szkoleń dla pracowników z zakresu BHP
ZAMET INDUSTRY S.A - 2016-03-31 - Chojnice (pomorskie)

MURARZ - od 1 850 PLN

Wznoszenie ścian z cegieł, kamieni, elementów betonowych, gipsowych, ceramicznych i innych materiałów budowlanych. Budowanie schodów, filarów i stropów, wykonywanie elewacji, wykuwanie otworów okiennych.
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Lublin (lubelskie)

TOKARZ / FREZER - 2 300 - 2 500 PLN

Obsługa maszyn do obróbki skrawaniem; tokarka, frezerka, umiejętność obsługi innych maszyn jak szlifierka do wałków, szlifierka do płaszczyzn, wiertarka
ELEKTROMONTAŻ- LUBLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-11-03 - Lublin (lubelskie)

ELEKTROMECHANIK - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. zawodowe, mile widziane uprawnienia: do obsługi wózków widłowych, do konserwacji wózków, uprawnienie SEP elektryczne oraz gazowe, wymagane min. roczne doświadczenie w branży mechanicznej, elektrycznej. Ogólny zakres obowiązków: mechanika lub eletromechanika wózków widłowychOkres przeszkolenia do 3 miesięcy w siedzibie firmy.Miejsce wykonywania pracy: Lublin, Rzeszów i okolice.
PUH WIDLAK KOCEŁAK ANDRZEJ - 2016-01-05 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - od 1 850 PLN

strzyżenie, stylizacja oraz pielęgnacja włosów;
SALON FRYZJERSKI "AKADEMIA PIĘKNA" ANNA PILICHOWSKA - 2016-06-06 - Lublin (lubelskie)

RECEPCJONISTA HOTELOWY - od 1 950 PLN

wszelkie obowiązki zwiazane z obsługą gości i utrzymanie czystości
kontakt przez PUP - 2016-04-26 - Lublin (lubelskie)

Ręczne doczyszczanie elementów okien i drzwi,docinka ozdób kosmetycznych.
Fabryka Okien i Drzwi BAS Sp. z o.o. - 2016-11-10 - Lublin (lubelskie)

FRYZJER MĘSKI - od 1 850 PLN

Strzyżenie męskie, utrzymywanie czystości na stanowisku pracy
A. M. LIPSCY S.C. - 2016-11-04 - Lublin (lubelskie)

PRAKTYKANT W WYDZIALE BADAŃ ANKIETOWYCH - nieodpłatny

- Zapoznanie z organizacją Urzędu i obowiązującymi przepisami, - zapoznanie zzadaniami realizowanymi w Wydziale Badań Ankietowych, - poznanie metodologiibadań z zakresu badań ankietowych społecznych, - adresowanie i kopertowanieprostych pism, -pomoc przy archiwizacji dokumentów, - czynne posługiwanie siętechniką komputerową w środowisku Windows, - bieżące wsparcie pracy komórki
URZĄD STATYSTYCZNY W LUBLINIE - 2016-03-23 - Lublin (lubelskie)

MONTER POJAZDÓW I URZĄDZEŃ TRANSPORTOWYCH - od 1 850 PLN

montaż maszyn, pojazdów, podzespołów
BMB SP. Z O.O. - 2016-08-25 - Lublin (lubelskie)

PIEKARZ/STAŻ DLA OSÓB ZAREJESTROWANYCH W PUP LUBLIN - 997,4 PLN

Pomoc przy wypiekaniu chleba, bułek, wyrabianie ciasta.
kontakt przez PUP - 2015-12-01 - Lublin (lubelskie)

ROBOTNIK / PRACOWNIK FIZYCZNY - od 1 850 PLN

Zgodnie ze stanowiskiem; Sprzątanie, utrzymywanie czystości terenów zewnętrznych i pomieszczeń, dozorowanie, pilnowanie, prace konserwatorskie, proste prace budowlane.Wykształcenie bez oczekiwań; Prawo Jazdy Kat. B. i/lub T.; Umiejętności konserwatorskie.
MIEJSKA KORPORACJA KOMUNIKACYJNA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2016-02-08 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI - 997,4 PLN

obsługa klienta, przyjmowanie towaru
kontakt przez PUP - 2016-03-16 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO+ KARTA KIEROWCY - od 3 500 PLN

Dystrybucja wody,specjalistycznym samochodem do klienta
"AKWA SERWIS" S.C.Monika Domańska,Mariusz Domański - 2016-12-30 - Lublin (lubelskie)