Praca m. Lublin - oferty pracy

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy m. Lublin, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 5312 ofert pracy m. Lublin.

następna strona
MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

rozładunek towaru, załadunek, wydawanie towaru klientom, układanie towaru, sortowanie itp., wystawianie dokumentów magazynowych
"KABANOS" SPÓŁKA JAWNA ROBERT KMIECICKI, ZDZISŁAW CZUBA - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

KUCHARZ KUCHNI INDYJSKIEJ - od 2 300 PLN

Ogólny zakres obowiązków: przygotowanie dań kuchni indyjskiej z zachowaniem receptur, zastosowaniem oryginalnych produktów, dbanie o czystość na stanowisku pracy, umiejętność pracy w zespole. Wymagania dotyczące kandydata: wykształcenie zasadnicze zawodowe; umiejętności znajomość kuchni hinduskiej; uprawnienia książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczna; doświadczenie zawodowe min. 1 rok; znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym. Miejsce wykonywania pracy Lublin.
kontakt przez PUP - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

SPECJALISTA DO SPRAW KADR I PŁAC - od 2 000 PLN

Obsługa kadr i prowadzenie akt pracowniczych, sporządzanie dokumentów kadrowych tj. zawiązywanie i rozwiązywanie stosunku pracy, umowy cywilnoprawne, ewidencja czasu pracy.(urlopy, godziny nadliczbowe, diety), kontrola aktualnych badań pracowniczych. Sporządzanie zestawień na potrzeby instytucji zewnętrznych, wystawianie zaświadczeń pracownikom, faktur; znajomość przepisów prawa transportowego
LESZEK WÓJTOWICZ - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

SPRZEDAWCA - od 2 000 PLN

Sprzedaż art. ogólnospożywczych, prasy i papierosów, obsługa klientów sklepu.
Ewa Kulesza - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 400 PLN

Rozkładanie towaru, utrzymywanie porządku w magazynie, przyjmowanie dostaw;
FARUTEX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTAJĄCA - od 2 000 PLN

sprzątanie obiektu; łazienki, korytarze, schody;
IMPEL CLEANING SP. Z O.O. - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA - od 2 500 PLN

asystowanie lekarzom przy zabiegach dentystycznych, realizowanie procedur higieny w gabinecie dentystycznym, prowadzenie spraw formalnych związanych z rejestracją pacjentów i dokumentacją medyczną;
CENTRUM STOMATOLOGII "ZDROWE ZĘBY" MARIA KUŹMIŃSKA - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR MYJNI - 997,4 PLN

praca na myjni
kontakt przez PUP - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK CENTRUM OBSŁUGI TELEFONICZNEJ (PRACOWNIK CALL CENTER)/JUNIOR SPECJALIST - od 4 000 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe, mile widziane doświadczenie w call center min. 6 m-cy, znajomość j. niemieckiego poziom min. B2, umiejętności: obsługa komputera, zdolności analitycznego myślenia, nawiązywanie kontaktu z klientem poprzez rozmowę telefoniczną, prowadzenie rozmowy telefonicznej zgodnie z procedurami wymaganymi przez daną firmę, udzielanie informacji o usługach/ofertach/produktach, prowadzenie sprzedaży usług/produktów zgodnie z procedurą, informowanie o statusach realizowania zleceń/zamówień, telefoniczne obsługiwanie zgłoszeń i reklamacji. Ogólny zakres obowiązków: obsługa połączeń przychodzących od klientów niemieckojęzycznych.
kontakt przez PUP - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 2 000 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów.
Moroziewicz Jan PERFEKT Lubelska Fabryka Okien - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

LEKARZ WETERYNARII - od 3 000 PLN

Leczenie małych zwierząt domowych
LUBELSKIE CENTRUM MAŁYCH ZWIERZĄT RYSZARD IWANICKI - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

HYDRAULIK - 2 300 - 2 800 PLN

Montaż rur CO, wod-kan, grzejników, armatury sanitarnej.
EWA DĘBIŃSKA PHU DEJ - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

TERAPEUTA ZAJĘCIOWY - od 2 140 PLN

Prowadzenie terapii indywidualnej z uwzględnieniem diagnozy oraz możliwości i potrzeb pacjentów. Organizacja działań w zakresie terapii zajęciowej, w celu poprawy funkcjonowania fizycznego i psychicznego pacjenta.Współpraca z zespołem terapeutycznym. Monitorowanie i ocenianie przebiegu procesu terapeutycznego oraz prowadzenie dokumentacji medycznej w tym zakresie.Umowa na czas uzasadnionej nieobecności pracownika
SP ZOZ MSWiA w Lublinie - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 000 PLN

Wykonywanie robót budowlanych.
kontakt przez PUP - 2017-11-14 - Lublin (lubelskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY - od 2 000 PLN

wykonywanie napraw pojazdów
kontakt przez PUP - 2017-11-13 - Lublin (lubelskie)

MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I WENTYLACYJNYCH - od 2 000 PLN

Montaż instalacji sanitarnych oraz wentylacyjnych.
AWK Instalacje Sp. z o.o. Sp.k. - 2017-11-13 - Lublin (lubelskie)

POMOCNIK PIEKARZA - od 2 000 PLN

Smarowanie foremek i nakładanie ciasta, nakładanie ciasta, wykładanie z foremek gotowego produktu.
ORTEX P.P.H.U. Krzysztof Orzeł - 2017-11-13 - Lublin (lubelskie)

ELEKTROMONTER NAPRAW POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 600 PLN

Wykonywanie napraw i obsług technicznych pojazdów samochodowych przy zachowaniu warunków technicznych przewidzianych przez producentów pojazdów, wykonywanie okresowych obsług technicznych samochodów w zakresie sprawdzania stanu technicznego pojazdów, zgłaszanie przełożonemu koniecznosci rozszerzenia naprawy o usterki zauważone w trakcie obsługi i usunięcie zauważonych usterek po zleceniu ich usunięcia przez mistrza.
kontakt przez PUP - 2017-11-13 - Lublin (lubelskie)

POMOC KUCHENNA - 997,4 PLN

Utrzymanie miejsca pracy w czystości, obróbka wstępna warzyw, praca na urządzeniach kuchennych, zmywanie naczyń.
kontakt przez PUP - 2017-11-13 - Lublin (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK W PRZEMYŚLE PRZETWÓRCZYM, PRACOWNIK PRODUKCJI - od 2 000 PLN

obsługa obrabiarki, czyszczenie naroży i czyszczenie uszczelek
Moroziewicz Jan PERFEKT Lubelska Fabryka Okien - 2017-11-13 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 2 000 PLN

prowadzenie samochodu, załadunek i rozładunek pieczywa, dostarczanie pieczywa do kontrahentów
kontakt przez PUP - 2017-11-13 - Lublin (lubelskie)

OPERATOR KOPARKO-ŁADOWARKI - od 3 500 PLN

Obsługa koparko- ładowarki na budowach w województwie lubelskim
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO KRAJE UE - od 3 100 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie średnie zawodowe, doświadczenie zawodowe: min. 6 miesięcy, umiejętności: czas pracy kierowców wykonujących transport drogowy krajowy i międzynarodowy - przepisy i dokumentacja z tym związana, prawo jazdy kat. C+ E, uprawnienia: ADR , znajomość j. angielskiego , hiszpańskiego w stopniu podstawowym. Ogólny zakres obowiązków: transport drogowy na terenie UE.
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO (TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY) - od 2 500 PLN

zgodnie ze stanowiskiem, wykształcenie zasadnicze zawodowe, znajomość branży (transport drogowy w UE, Europie Wschodniej), uprawnienia: prawo jazdy kat. B, doświadczenie zawodowe: min. 2 lata w transporcie międzynarodowym, znajomość j. angielskiego w stopniu b. dobrym, rosyjskiego, ukraińskiego biegle. Ogólny zakres obowiązków: prowadzenie dokumentacji przewozowej, dokumentacji samochodu. Transport drogowy towarów: Lublin, Polska, UE, Europa Wschodnia.
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

KSIĘGOWY - od 2 000 PLN

księgowanie dokumentów, prowadzenie pełnej księgowości; rozliczenia ZUS oraz rozliczanie podatków
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

OPIEKUN DZIECI I MŁODZIEŻY PRZY PRZEJSCIU PRZEZ JEZDNIĘ - od 2 000 PLN

odpowiedzialność za bezpieczne przeprowadzania dzieci przez jezdnię, udzielenie pierwszej pomocy w razie wypadku;
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 31 IM. LOTNIKÓW POLSKICH W LUBLINIE - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

SPRZĄTACZKA - od 2 000 PLN

Zakres obejmuje wszelkie czynności związane z utrzymaniem czystości i porządku w sprzątanych pomieszczeniach w wyznaczonym rejonie sprzątania, a w szczególności :- codzienne zamiatanie/odkurzanie/ mycie przydzielonej powierzchni pomieszczeń,- codzienne opróżnianie koszów ze śmieci i makulatury oraz ich wynoszenie do wyznaczonych w tym celu pomieszczeń,- codzienne wycieranie kurzu z urządzeń i mebli/ wyposażenia znajdujących się w sprzątanych pomieszczeniach,- codzienne mycie wszelkich urządzeń sanitarnych oraz podłóg i ścian wykładanych glazurą w pomieszczeniach sanitarnych,- codzienne odkurzanie dywanów i chodników oraz trzepanie ich w miarę możliwości,- utrzymywanie porządku w szafkach w pomieszczeniach socjalnych a także mycie sprzętu kuchennego znajdującego się w ww. pomieszczeniach,- pastowanie lub mycie podłóg przynajmniej raz w miesiącu,- mycie okien i drzwi w miarę potrzeby (nie mniej niż dwa razy w ciągu roku) w sposób i przy użyciu środków czystości dostępnych w KWP i wydanych z magazynu, - w miarę potrzeb zdejmowanie i wieszanie firan, zasłon, zmienianie pościeli,- usuwanie wszelkiego rodzaju plam lub innych zanieczyszczeń ze sprzątanych powierzchni ze szczególnym uwzględnieniem ścian, podłóg, wykładzin, dywanów, itp.,- mycie w miarę potrzeby powierzchni laminowanych biurek, szkieł na biurkach i stołach oraz szaf malowanych olejnymi farbami i innych przedmiotów (np. koszów na śmieci) dopuszczonych do mycia,- podlewanie roślin znajdujących się w takich pomieszczeniach jak: holle, korytarze, sale konferencyjne itp.,- pobieranie za pokwitowaniem środków czystości,- zgłaszanie zapotrzebowania na środki czystości,- zgłaszanie do właściwych komórek administracyjno gospodarczych wszelkiego rodzaju uszkodzeń i braków w sprzątanych pomieszczeniach.- Dbałość o należyty stan sprzętu i narzędzi przeznaczonych do utrzymania porządku i czystości w pomieszczeniach oraz pojemników do gromadzenia nieczystości, powiadomienie bezpośredniego przełożonego o konieczności ich wymiany w razie zużycia. - Rozliczanie się z pobranych materiałów i sprzętu.- Bezzwłoczne zawiadomienie bezpośredniego przełożonego o stwierdzonym fakcie nie wykonania obowiązków przez firmę zewnętrzną w przedmiocie wywozu nieczystości. - Bezzwłoczne powiadomienie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń. - Bezzwłoczne powiadomienie bezpośredniego przełożonego o każdej okoliczności utrudniającej lub uniemożliwiającej realizację zadania lub polecenia. - Uczestniczenie w zabezpieczaniu imprez służbowych (w tym szkoleń, odpraw służbowych, konferencji itp.) wymagających zapewnienia czystości i porządku w zakresie zadań Wydziału Inwestycji i Remontów. - Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i ppoż. na stanowisku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem warunków technicznych bezpieczeństwa pracy dotyczących używanego sprzętu i narzędzi, właściwego toku postępowania w czasie wykonywania pracy oraz używania niezbędnych środków ochrony osobistej (w tym sprzętu i odzieży ochronnej).
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIE - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

PRACOWNIK URZTMANIA CZYSTOŚCI - od 2 080 PLN

Sprzątanie klatek schodowych w budynkach należących do wspólnot mieszkaniowych na terenie Lublina.
FD CONSULTING NIERUCHOMOŚCI S.C. Katarzyna Długosz, Adrianna Franczewska-Krupa - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

SPAWACZ GAZOWY - od 4 000 PLN

Spawanie ręczne gazowe elementów. Praca wykonywana na terenie Lublina
kontakt przez PUP - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

MECHANIK / ELEKTROMECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH - od 2 000 PLN

MECHANIKA SAMOCHODOWA, WYMIANA OLEJU, KLOCKÓW HAMULCOWYCH, WYMIANA I WYWAŻANIE OPON
BARSZCZEWSKI SŁAWOMIR WULKANIZACJA - Z.U.H. - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

RZEMIEŚLNIK-SPECJALISTA - od 2 551,41 PLN

- Wykonywanie prac ślusarskich i materiałowych, obróbki metalu zgodnie z technologią oraz z uwzględnieniem konstrukcji zamknięć zamków drzwiowych i szaf metalowych.- Wykonywanie czynności spawacza gazowego i elektrycznego z wykorzystaniem umiejętności i wiedzy zgodnej z warunkami posiadanych uprawnień spawacza gazowego i elektrycznego.- Wykonywanie pracy z uwzględnieniem środków technicznych, norm i przepisów, jak również z wykorzystaniem wiedzy technicznej, niezbędnych przy organizacji zleconej pracy.- Bieżące dokumentowanie wykonanych czynności w dzienniczku pracy oraz terminowe rozliczenie się z pobranych i wbudowanych materiałów, zgodnie z obowiązującym systemem rozliczeń KWP w Lublinie.- Bezzwłoczne powiadamianie bezpośredniego przełożonego o dostrzeżonych uszkodzeniach lub wadliwym działaniu używanego sprzętu i urządzeń.- Niezwłoczne powiadamianie przełożonego o każdej okoliczności utrudniającej lub uniemożliwiającej realizację zadania lub polecenia.- Przestrzeganie dyscypliny pracy oraz przepisów bhp i ppoż. na stanowisku pracy, ze szczególnym uwzględnieniem warunków technicznych bezpieczeństwa pracy dotyczących używanego sprzętu i narzędzi, właściwego toku postępowania w czasie wykonywania pracy oraz używania niezbędnych środków ochrony osobistej (w tym sprzętu i odzieży ochronnej).- Pomoc przy pracach porządkowych w ramach zadań Sekcji Administracyjno Gospodarczej.- Wykonywanie prac pomocniczych w ramach zadań Sekcji Administracyjno Gospodarczej nie związanych bezpośrednio z zakresem obowiązków na stanowisku pracy.- Uczestniczenie w zabezpieczaniu imprez służbowych (w tym szkoleń, odpraw służbowych, konferencji itp.) wymagających obsługi technicznej, ustawiania i przenoszenia sprzętu kwaterunkowego (w tym m.in. krzeseł, stołów, klimatyzatorów) wchodzących w zakres zadań Wydziału Inwestycji i Remontów.- Uczestniczenie w pracach zespołów lub komisji powołanych przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie oraz Naczelnika Wydziału Inwestycji i Remontów KWP w Lublinie.- W przypadku konieczności zastępowania osób na innych stanowiskach - realizowanie zadań wymienionych w zakresach czynności osób zastępowanych.- Pomoc doraźna pozostałym rzemieślnikom SAG w wykonywaniu czynności przewidzianych do realizacji na ich stanowiskach w okolicznościach spiętrzenia się zadań na tych stanowiskach, zgodnie z poleceniem przełożonego.- Uczestniczenie w szkoleniach i doskonaleniu zawodowym organizowanym dla pracowników.
KOMENDA WOJEWÓDZKA POLICJI W LUBLINIE - 2017-11-10 - Lublin (lubelskie)

następna strona

Wybierz powiat

Wybierz województwo

Wybierz kraj