Praca lubelski - oferty pracy

bezpieczne zakupy - erli.pl

W serwisie internetowym wypr.pl możesz zapoznać się ze wszystkimi ofertami pracy lubelski, które są dostępne w naszym serwisie internetowych. Możesz przeglądać 4042 ofert pracy lubelski.

następna strona
ASYSTENT NAUCZYCIELA PRZEDSZKOLA - 1 440 PLN

Pomoc nauczycielowi przy pracy z dziećmi.
kontakt przez PUP - 2020-09-09 - Bychawa (lubelskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - 1 440 PLN

Prowadzenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych.
kontakt przez PUP - 2020-09-09 - Krzczonów (lubelskie)

NAUCZYCIEL TECHNIKI - od 200 PLN

nauczanie przedmiotu technika w klasie IV i V szkoły podstawowej, 2h tygodniowo
kontakt przez PUP - 2020-09-09 - Radawczyk (lubelskie)

OGRODNIK - UPRAWY POD OSŁONAMI - od 17 PLN

Prace pielęgnacyjne polegające na obsłudze procesu rozsady, pielęgnacji, zbierania, sortowania i pakowania roślin i warzyw.
kontakt przez PUP - 2020-09-08 - Leonów (lubelskie)

SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO - KADROWYCH - od 3 000 PLN

1. Prowadzenie spraw kadrowych i płacowych.2. Obsługa sekretariatu.3. Pozyskiwanie środków zewnętrznych.4. Prowadzenie kasy Ośrodka.5. Pełnienie obowiązków inspektora ochrony danych osobowych.WYMAGANE DOKUMENTY:- życiorys zawodowy (CV) i list motywacyjny,- kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,- kserokopie świadectw pracy z dotychczasowych miejsc pracy,- 3 oświadczenia kandydata (do wypełnienia na miejscu).
Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Jastkowie - 2020-09-07 - Dąbrowica (lubelskie)

SPRZEDAWCA KASJER - od 2 600 PLN

PRACA SPRZEDAWCY W SKLEPIE NIESAMOOBSŁUGOWYM SPOŻYWCZYM
kontakt przez PUP - 2020-09-07 - Kalinówka (lubelskie)

MAGAZYNIER - od 1 300 PLN

Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu. Przyjmowanie towarów do wysyłki. Składowanie towarów. Załadunki i rozładunki dostaw. Dbałość o porządek.
MATODLEW RYSZARD ŚWIERCZ SPÓŁKA JAWNA - 2020-09-03 - Dąbrowica (lubelskie)

HANDLOWIEC - od 2 600 PLN

·prowadzenie dokumentacji firmowych,·bieżące sprawy organizacyjne,·wystawianie dokumentów magazynowych, faktur, listów przewozowych·bezpośredni kontakt z klientem ·pozyskiwanie, utrzymywanie i rozwijanie długoterminowych relacji z klientami,·przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,·doradztwo techniczne w zakresie produktów czołowych producentów materiałó·Przygotowywanie towarów do wysyłki·Przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu·Załadunki i rozładunki dostaw·Dbałość o porządek w magazynie oraz powierzone mienie·Przestrzeganie przepisów BHP oraz procedur obowiązujących w firmie·Prowadzenie czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową·Prowadzenie dokumentacji firmowych·Dbanie o zgodność jakościową oraz ilościową towaru z zamówieniem,
kontakt przez PUP - 2020-09-03 - Dąbrowica (lubelskie)

POZOSTALI PRACOWNICY WYKONUJĄCY DORYWCZE PRACE PROSTE - od 17 PLN

wykonywanie prac prostych, prostych prac fizycznych, rozsadzanie, nawożenie i pielęgnacja roślin
kontakt przez PUP - 2020-09-03 - Leonów (lubelskie)

NAUCZYCIEL EDUKACJI DLA BEZPIECZEŃSTWA - od 196 PLN

Praca w zespołach zadaniowych, prowadzenie zajęć, prowadzenie niezbędnej dokumentacji z pracy nauczyciela,przygotowywanie do konkursów oraz organizowanie spotkań z zakresu bezpieczeństwa. umiejętność pisania projektów.
Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich - 2020-09-02 - Jakubowice Konińskie (lubelskie)

BLACHARZ SAMOCHODOWY /LAKIERNIK/ - 2 600 - 3 600 PLN

Szpachlowanie, szlifowanie części samochodowych, blach. Rozbieranie samochodu do lakierowania. Prace porządkowe, obsługa elektronarzędzi.
Wargas Auto Serwis. Karol Wargulak. - 2020-09-02 - Długie (lubelskie)

SPRZEDAWCA - 1 440 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2020-09-02 - Żabia Wola (lubelskie)

FRYZJER - od 2 600 PLN

fryzjerstwo damskie i męskie
Salon Fryzjerski STYLOWNIA FRYZUR Ilona Kępa - 2020-09-02 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 2 800 PLN

Prace porządkowe na budowie, proste prace budowlane.Miejsce pracy wg zleceń.
kontakt przez PUP - 2020-09-02 - Dys (lubelskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - 2 600 - 3 500 PLN

Prace ciesielskie., zbrojeniowe, murarskie i betoniarskie. Prace ogólnobudowlane.
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "KONSBUD" W LUBLINIE SP. Z O.O. - 2020-09-01 - Niemce (lubelskie)

KRAJACZ PIECZYWA - od 2 600 PLN

krojenie pieczywa
kontakt przez PUP - 2020-08-31 - Bełżyce (lubelskie)

KUCHARZ - do 2 600 PLN

Przygotowywanie posiłków /gotowanie, pieczenie, smażenie/
kontakt przez PUP - 2020-08-31 - Jabłonna Majątek (lubelskie)

SPRZĄTACZKA BIUROWA - 1 057,6 PLN

Sprzątanie sal lekcyjnych, gimnastycznych oraz korytarzy. Porządkowanie terenu na zewnątrz budynku.
kontakt przez PUP - 2020-08-31 - Niemce (lubelskie)

KUCHARZ - od 2 600 PLN

Przygotowanie posiłków. - gotowanie, piecZenie, smażenie
PRZEDSIĘBIORSTWO KULTURALNO-USŁUGOWE OLA ANDRZEJ WAJRAK - 2020-08-26 - Mętów (lubelskie)

OPERATOR OBRABIAREK STEROWANYCH NUMERYCZNIE - od 2 600 PLN

Obsługa obrabiarek CNC
kontakt przez PUP - 2020-08-26 - Radawiec Duży (lubelskie)

INŻYNIER MECHANIK - CIEPLNO-MECHANICZNE URZĄDZENIA I INSTALACJE - od 5 000 PLN

uruchomienie liofinizatora i instalacji towarzyszących
LST-POLSKA SP. Z O.O. - 2020-08-26 - Bełżyce (lubelskie)

GLAZURNIK - 2 600 - 3 500 PLN

Układanie kafli na ścianie, podłogach z ceramiki i z kamienia zgodnie ze sztuka budowlaną.
USŁUGI BUDOWLANE Franciszek Wójtowicz - 2020-08-25 - Ćmiłów (lubelskie)

POMOCNIK DEKARZA - od 2 600 PLN

pomoc przy wykonywaniu konstrukcji pokrycia dachowego
P.W. "DACHY" ARTUR WIERZCHOWSKI - 2020-08-25 - Ignaców (lubelskie)

PRODUKCJA - ZATRUDNIMY OSOBY BEZ DOŚWIADCZENIA - od 17 PLN

Lekkie prace polegające na montażu lamp samochodowychWymagania:*chęć do pracy,*dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym!Oferujemy:*umowę o pracę tymczasową,*świetną atmosferę,*cudowną obsługę Adecco :)
ADECCO POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - 2020-08-24 - Niemce (lubelskie)

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO - od 22,5 PLN

Zadania:Transport różnych materiałów w magazynie•Obsługa wózka widłowego•Prace magazynowe związane z rozładunkiem i załadunkiem materiałów•Komplementacja gotowych wyrobówWymagania:•Uprawnienia na wózki widłowe UDT•Dyspozycyjność do pracy w systemie 3 - zmianowym•Brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania prac fizycznych•Dokładność oraz zaangażowanie w powierzone obowiązki•Doświadczenie w pracy na stanowisku magazyniera - mile widzianeOferujemy:•Zatrudnienie w oparciu umowę o pracę•Wymiar czasu pracy 1/1 etatu•Dodatek za godziny nocne•Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 3-zmianowym (możliwe nadgodziny w sobotę i niedzielę)•Możliwość dłuższej współpracy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA - od 2 700 PLN

wg stanowiska
ASILO Sp. z o.o. - 2020-08-24 - Bełżyce (lubelskie)

ASILO Sp. z o.o. - 2020-08-24 - Niedrzwica Duża (lubelskie)

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 1 057,6 PLN

według programu stazu
kontakt przez PUP - 2020-08-24 - Bychawa (lubelskie)

SPRZEDAWCA W BRANŻY SPOŻYWCZEJ - 1 057,6 PLN

kontakt przez PUP - 2020-08-21 - Bełżyce (lubelskie)