Praca HANDLOWIEC Lębork kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Rodzaj obowiązków na tym stanowisku pracy: Opis zadań

Zakres obowiązków: w/g programu stażu bezrobotnego

Forma zatrudnienia: Nie dotyczy

Rodzaj wynagrodzenia: Stypendium brutto

Wysokość wynagrodzenia brutto: 997,4 PLN

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Lębork

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: lęborski

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Inny

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: 997,4 PLN

warunkiPracyIPlacy_liczbaMiesStazPzd: 6

Data zakończenia pracy: 11.08.2016

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie ogólnokształcące

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Adres pracodawcy:
Gdańska 35, 84-300 Lębork, powiat: lęborski, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: na podstawie skierowania PUP

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: lęborski

Gmina pracodawcy: Lębork

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Lębork

Ulica pracodawcy: Gdańska

Numer budynku pracodawcy: 35

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lęborku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Typ oferowanej pracy: (staż z UP)

Typ oferowanej pracy: Staż z urzędu pracy

PRACOWNIK CENTRUM ELEKTRONICZNEJ OBSŁUGI KLIENTA - do 2 350 PLN

wykształcenie średnie, staż pracy 1 rok na podobnym stanowisku, dobra znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego, pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta wykonuje prace o charakterze usługowym, odpowiada za nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami oraz budowanie relacji pozwalajacych na dłuższą współpracę, udziela klientom informacji o usługach/produktach oferowanych przez zatrudniających go organizację i wyjaśnia im wszelkie wątpliwości, przyjmuje zlecenia,które po sprawdzeniu pod względem merytorycznym i formalnym, przekazuje do realizacji oraz informacje klientów o statusie zlecenia, pracownik centrum elektronicznej obsługi klienta odpowiada również za właściwy przepływ informacji pomiędzy klientem a działami przedsiębiorstwa powiązanymi z obsługą klienta, do jego zadań może należeć sprzedaż produktów/usług, przygotowanie odpowiedniej dokumentacji i raportów, przyjmowanie reklamacji, prowadzenie ankiet i badań satysfakcji klientów, znajomość języka rosyjskiego bądź angielskiego jest niezbędna do komunikacji z klientami z zagranicy,
kontakt przez PUP - 2016-07-01 - Radzymin (mazowieckie)

MECHANIK HYDRAULIKI SIŁOWEJ (D) - do 1 850 PLN

zakupywanie węży hydraulicznych, prace remontowe koparek, mechanika ogólna
kontakt przez PUP - 2016-10-14 - Jastrzębia (małopolskie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

sprzedaż wyrobów z kamienia
kontakt przez PUP - 2016-10-31 - Jastrzębie-Zdrój (śląskie)

ADMINISTRATOR BAZ DANYCH - 997,4 PLN

uzupełnianie, administrowanie baz danych firmy
kontakt przez PUP - 2016-04-14 - Olkusz (małopolskie)

PRACOWNIK BIUROWY - 997,4 PLN

w/g programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-10-13 - Lębork (pomorskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA - 997,4 PLN

pomoc w bieżącej pracy referatu SO, przyjmowanie wniosków, obsługa petentów
kontakt przez PUP - 2016-09-15 - Gubin (lubuskie)

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW - od 1 950 PLN

- pozyskiwanie dostawców na rynku usług- optymalizacja kosztowa i jakościowa- monitoring i analiza rynku- negocjacje
kontakt przez PUP - 2016-06-14 - Przemyśl (podkarpackie)

RECEPCJONISTA - od 925 PLN

zgodne ze stanowiskiem pracy
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Strzelno (kujawsko-pomorskie)

DEKORATOR SAL WESELNYCH I KOŚCIOŁÓW - 997,4 PLN

Dekoracje sal weselnych i kościołóq, dekoracje samochodów z poszczególnych elementów. projekt dekoracji, montaż i demontaż dekoracji.
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Płock (mazowieckie)

MECHANIK SAMOCHODOWY - od 1 850 PLN

naprawa pojazdów samochodowych
kontakt przez PUP - 2016-06-21 - Radzionków (śląskie)

PROGRAMISTA - 4 000 - 20 000 PLN

Usuwanie błędów i pomoc w rozwiązywaniu problemów, analiza wymagań systemowych, programowanie aplikacji i systemów informatycznych, tworzenie dokumentacji systemów komputerowych; umowa o pracę na czas nieokreślony; praca jednozmianowa; wynagrodzenie miesięczne w zależności od doświadczenia: 4000-20000 zł brutto; oferta dostępna w sali H
kontakt przez PUP - 2016-01-22 - Wrocław (dolnośląskie)

HANDLOWIEC - od 1 850 PLN

organizowanie sieci sprzedaży, analiza rynku, sporządzanie umów i zamówień towarowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-07 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

FRYZJER DAMSKO-MĘSKI - 997,4 PLN

Pomoc przy wykonywaniu usług fryzjerskich oraz samodzielna obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-02-16 - Władysławowo (pomorskie)

SPECJALISTA DS. TRANSPORTU - 997,4 PLN

nabywanie umiejętności w zakresie rozliczania zużycia paliwa, ewidencji przebiegu kilometrów, nadzoru nad pracą działu transportu, rozliczanie kont pracy, zlecanie napraw bieżących pojazdów oraz pomoc w sprawdzaniu stanu technicznego pojazdów
kontakt przez PUP - 2015-12-15 - Pińczów (świętokrzyskie)

MONTER ZABUDOWY I WYKOŃCZENIA WNĘTRZ - od 1 850 PLN

monter zabudowy i wykończenia wnętrz, roboty remontowo-budowlane, malarskie, kładzenie płyt gk, aranżacja pomieszczeń, roboty rozbiórkowe
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Goczałkowice-Zdrój (śląskie)

NAUCZYCIEL OLIGOFRENOPEDAGOG 10/18 ETATU - od 1 260 PLN

Prowadzenie zajęć indywidualnych w domu u dziecka chorego.
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Czaniec (śląskie)

POMOCNICZY ROBOTNIK BUDOWLANY - od 1 850 PLN

wg stanowiska
kontakt przez PUP - 2016-05-23 - Międzychód (wielkopolskie)

TECHNOLOGY LEAD / LIDER TECHNICZNY - od 9 292 PLN

pełnienie roli lidera technicznego dla kilkuosobowego zespołu serwisowego Indii i Polski
kontakt przez PUP - 2016-03-11 - Kraków (małopolskie)

INSTRUKTOR HIPOTERAPII - od 1 850 PLN

refundacja 30 art. 150f
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Dargikowo (zachodniopomorskie)

DORADCA KLIENTA - do 1 850 PLN

kontakt przez PUP - 2016-09-30 - Chorzów (śląskie)

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - od 1 850 PLN

Szukanie kontrahentów,pozyskiwanie i obsługa klientów.
kontakt przez PUP - 2016-05-24 - Huta Komorowska (podkarpackie)

PRACOWNIK PRODUKCJI - od 1 850 PLN

produkcja sałatek
kontakt przez PUP - 2016-09-19 - Redło (zachodniopomorskie)

LAKIERNIK WYROBÓW DRZEWNYCH - od 1 850 PLN

lakierowanie powierzchni drewnianych
kontakt przez PUP - 2016-09-07 - Mirków (łódzkie)

1262U - SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

do uzgodnienia
kontakt przez PUP - 2016-06-16 - Radom (mazowieckie)

MONTER OGRODZEŃ (UZUPEŁNIENIE PRACY INTERWENCYJNEJ) - od 1 850 PLN

montowanie, stawianie ogrodzeń
kontakt przez PUP - 2016-11-10 - Niemstów (dolnośląskie)

KASJER - SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

wg programu stażu
kontakt przez PUP - 2016-02-19 - Nowy Dwór Mazowiecki (mazowieckie)

INŻYNIER INŻYNIERII ŚRODOWISKA - GAZOWE URZĄDZENIA, INSTALACJE I SIECI ENERGETYCZNE - 997,4 PLN

Inżynier inżynierii środowiska - gazowe urządzenia, instalacje i sieci energetyczne
kontakt przez PUP - 2016-08-17 - Częstochowa (śląskie)

INSTALATOR/MONTAŻYSTA - od 1 850 PLN

jw.
kontakt przez PUP - 2016-02-26 - Warszawa (mazowieckie)

Wybierz województwo

Oferty pracy z Indeed