Praca HANDLOWIEC Gdańsk kontakt przez PUP

Miejsce pracy: Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Praca w terenie. Sprzedaż instalacji PV.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wysokość wynagrodzenia brutto: do 5 700 PLN

System wynagradzania pracowników na tym stanowisku: Czasowy ze stawką miesięczną

Nazwa stanowiska: HANDLOWIEC

Miejscowść, w której pracownik będzie pracował: Gdańsk

Województwo, w którym pracownik będzie pracował: pomorskie

Powiat, w którym pracownik będzie pracował: m. Gdańsk

Zawód: technik handlowiec*

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Wysokość wynagrodzenia i typ stawki: do 5 700 PLN

Wymagane wykształcenie dla kandydatów na to stanowisko: średnie zawodowe

Dodatkowe informacje odnośnie wymagań dla kandydatów na to stanowisko:
wykształcenie średnie, znajomość zagadnień odnawialnych źródeł energii, obsługa komputera, prawo jazdy kat. B, podstawowa znajomość języka angielskiego. Praca na terenie woj. pomorskiego.

Nazwa pracodawcy: kontakt przez PUP

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu

Nazwa urzędu publikującego ogłoszenie o pracę: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Adres pracodawcy:
3 Maja 9, 80-802 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Język aplikacji o pracę: polski

Wymagane dokumenty aplikacyjne: skierowanie z PUP Gdańsk

Typ podmiotu pracodawcy: UP

Województwo pracodawcy: pomorskie

Powiat pracodawcy: m. Gdańsk

Gmina pracodawcy: Gdańsk

Kraj pracodawcy: Polska

Miejscowość pracodawcy: Gdańsk

Ulica pracodawcy: 3 Maja

Numer budynku pracodawcy: 9

Oferta zgłoszona przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdańsku

Oferta pracy dla osoby zarejestrowanej w powiatowym urzędzie pracy: 1

Zawód wykonywany przez pracownika: technik handlowiec*

Podobne oferty pracy

ASYSTENT DO SPRAW KSIĘGOWOŚCI - 997,4 PLN

-obsługa pocztowa dokumentów, -archiwizacja dokumentów,-układanie chronologiczne dokumentów księgowych,-numeracja dokumentów księgowych,-sporządzanie wydruków z programu płatnik (ZUS),-sporządzanie dokumentów do ZUS, -wprowadzanie dokumentów (wstępna dekretacja) do programu księgowego.
kontakt przez PUP - 2016-07-22 - Wieliczka (małopolskie)

OSOBA DO SPRZĄTANIA - do 1 850 PLN

Sprzątanie obiektu według zakresu prac.
AMLUX SP. Z O.O. - 2016-02-15 - Gdańsk (pomorskie)

MURARZ - od 2 500 PLN

Prace murarskie i tynkarskie na terenie Częstochowy i okolic.
kontakt przez PUP - 2017-02-18 - Częstochowa (śląskie)

POMOC ADMINISTRACYJNA + ST PO WR (26) D. PREZ. WYDZ. ZARZ. KRYZ. I BEZ. - 997,4 PLN

- zapoznanie sie z przepisami BHP, PPoż,- Zapoznanie sie z organ. wew. UMł,- Zapoznanie sie z zakresem działań realizowanych przez wybraną komórkę organ.,- pomoc w prowadz. bieżących spr. wybranej komórki organ.,- archiwizowanie dokumentacji,- pomoc w obsł. interesantów,- pomoc w wybranej komórce organ.,- pomoc w czynnościach kancelaryjnych ( kopertowanie i adresowanie).
kontakt przez PUP - 2016-02-04 - Łódź (łódzkie)

ROBOTNIK GOSPODARCZY - 997,4 PLN

Wykonywanie prac porządkowych.
kontakt przez PUP - 2016-08-22 - Oleśnica (świętokrzyskie)

STAŻ - OPIEKUNKA DZIECIĘCA - 997,4 PLN

opieka nad dziećmi od 20 tyg. życia do 3 lat (przewijanie, karmienie, usypianie, organizowanie zabaw)
kontakt przez PUP - 2016-05-13 - Kalisz (wielkopolskie)

OPERATOR OCZYSZCZARKI STRUMIENIOWO-ŚCIERNEJ/ŚLUSARZ - od 2 400 PLN

operator oczyszczarki strumieniowo-ściernej/ślusarz
kontakt przez PUP - 2016-05-17 - Stęszew (wielkopolskie)

ROBOTNIK POMOCNICZY W PRZETWÓRSTWIE RYBNYM W ZESPOLE UKRAIŃSKIM - od 2 000 PLN

wstępna obróbka ryb, patroszenie, filetowanie,tuszkowanie,prowadzenie pracowników ukraińskich na zmianie, przeprowadzanie szkoleń wstępnych stanowiskowych, kontrola,liczenie oraz weryfikacja akordu pracowników
kontakt przez PUP - 2017-02-08 - Kościerzyna (pomorskie)

SPRZEDAWCA - 997,4 PLN

zgodny z programem stażu
kontakt przez PUP - 2016-07-21 - Ujsoły (śląskie)

MAGAZYNIER - do 2 000 PLN

Zgodny z oferowanym stanowiskiem
kontakt przez PUP - 2016-04-12 - Mysłowice (śląskie)

KASJER HANDLOWY - 997,4 PLN

KASJER HANDLOWY-SPRZEDAWCA
kontakt przez PUP - 2016-01-12 - Brzeg (opolskie)

- obsługa klienta,- obsługa kasy fiskalnej,- montaż mebli,- utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
kontakt przez PUP - 2016-06-30 - Bydgoszcz (kujawsko-pomorskie)

KUCHARZ - od 1 750 PLN

wstępna obróbka warzyw, mięsa i ryb, przygotowanie potraw, utrzymanie porządku w miejscu pracy
kontakt przez PUP - 2015-11-24 - Gniezno (wielkopolskie)

HANDLOWIEC - od 2 500 PLN

Sprzedaż urządzeń oferowanych przez firmę Bakeres, wdrażanie urządzeń u klienta, prowadzenie szkoleń, testów, pokazów.
BAKERES SP. Z O.O. - 2016-02-25 - Rzeszów (podkarpackie)

LOGISTYK - 997,4 PLN

Zakres obowiązków zgodny z Programem Stażu dołączonym do wniosku
kontakt przez PUP - 2016-03-15 - Żywiec (śląskie)

MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH - od 1 850 PLN

wykonywanie instalacji wodno - kanalizacyjnych
kontakt przez PUP - 2016-09-14 - Zielona Góra (lubuskie)

KIEROWCA SAMOCHODU DOSTAWCZEGO - od 1 750 PLN

dostawa towarów do sklepu
kontakt przez PUP - 2015-12-10 - Wólka Krzykowska (łódzkie)

REJESTRATORKA MEDYCZNA - od 1 850 PLN

Rejestracja pacjętów, prowadzenie dokumentacji medycznej
kontakt przez PUP - 2016-07-27 - Nowy Targ (małopolskie)

OPIEKUN KLIENTA - od 14 PLN

reprezentowanie firmy w kontaktach bezpośrednich z klientami pochodzenia chińskiego, budowanie i utrzymywanie długofalowej współpracy i relacji z klientami z Chin, pomoc klientom w rozwiązywaniu problemów
kontakt przez PUP - 2017-01-24 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

SPRZEDAWCA - od 1 850 PLN

Sprzedawca
kontakt przez PUP - 2016-06-27 - Sokółka (podlaskie)

TŁUMACZ PRZEZ TELEFON - od 25 PLN

Tłumaczenie rozmów z klientami, obsługa poczty w języku uzbeckim, dbanie o relacje z klientami
kontakt przez PUP - 2016-11-14 - Wólka Kosowska (mazowieckie)

OGRODNIK - 997,4 PLN

Sadzenie i pielęgnacja roślin, nawożenie, koszenie trawy, prace porządkowe, dbanie o ogród;
kontakt przez PUP - 2017-03-07 - Tarnowskie Góry (śląskie)

obsługa klienta, wystawianie faktur, rozwżenie towaru
kontakt przez PUP - 2016-07-07 - Kowalewo Pomorskie (kujawsko-pomorskie)

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA (PRACE INTERWENCYJNE) - od 2 265 PLN

prowadzenie pracy dydaktyczno - wychowawczo- opiekuńczej w grupie dzieci 3,4 letnich, odpowiedzialność za zdrowie i bezpieczeństwo dzieci
kontakt przez PUP - 2016-08-12 - Bystra (małopolskie)

MAGAZYNIER - od 1 850 PLN

kompletacja zamowień, zaladuneki rozladunek towaru
kontakt przez PUP - 2016-01-20 - Radomsko (łódzkie)

GŁÓWNY KSIĘGOWY - 4 000 - 5 000 PLN

Ogólny zakres obowiązków:1. Prowadzenie rachunkowości jednostki zgodnie z obowiązującymi przepisami;2. Wykonywanie dyspozycji środkami pieniężnymi z rachunków szkoły;3. Dokonywanie wstępnej kontroli zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym jednostki;4. Opracowanie budżetu i sprawozdawczości w tym zakresie, dokonywanie kontroli, kompletności i rzetelności dokumentów dotyczących operacji gospodarczych i finansowych;6.Sporządzanie sprawozdań finansowych oraz analiz;7. Wykonywanie innych nie wymienionych wyżej zadań, które z mocy prawa lub przepisów wewnętrznych wydanych przez dyrektora jednostki należą do kompetencji głównego księgowego;8. Systematyczne dokonywanie kontroli wewnętrznej działu księgowości i kasy.Wymagania dotyczące kandydata:Poziom wykształcenia wyższe (ekonomiczne) i co najmniej 3-letnia praktyka w księgowości bądź średnie (profil ekonomiczny) i co najmniej 6-letnia praktyka w księgowościUmiejętności:1. Umiejętność organizacji i koordynacji prac w dziale księgowości szkoły;2. Umiejętność obsługi komputera i niezbędnych programów do obsługi budżetu szkoły, w tym znajomość programów VULCAN, KSAT oraz w zakresie pakietu biurowego MS Office;3. Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i współpracy w zespole;4. Znajomość zasad księgowości budżetowej w jednostkach oświatowych, planu kont i klasyfikacji budżetowej oraz umiejętności sporządzania sprawozdań budżetowych;5. Znajomość przepisów oświatowych i samorządowych;6. Znajomość przepisów płacowych i podatkowych;7. Znajomość przepisów ZUS i PFRON;8. Znajomość przepisów, wynikających z Karty Nauczyciela.Doświadczenie zawodowe 5-letnie doświadczenie w księgowości w jednostkach oświatowych.
kontakt przez PUP - 2015-12-30 - Lublin (lubelskie)